חולים ועייפים מלנסות ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים? קבל את הרעיונות האלה

ארנקים חשובים כשמדובר בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים מכל סוג שהוא. בדיוק כמו שאתה משתמש בארנק אמיתי כדי לאחסן את המטבעות הידיים שלך, אתה זקוק לארנק דיגיטלי כדי לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. אתה יכול לאחסן, לשלוח ולקנות קריפטוסים באמצעות ארנקים דיגיטליים.

השימוש בבורסות אינו דומה לאחסון הקריפטו בארנק. שימוש בבורסות כדי לשמור על הכסף שלך יכול לסכן את אחזקותיך מכיוון שהן תמיד מקוונות, ואין לך גישה למפתחות בבורסות. יתר על כן, הם מועדים לפריצות ולקריסות ואתה יכול להיות במצב קשה כאשר מחיר הקריפטו משתנה מכיוון שבורסות יכולות לבטל את חשבונך ולתפוס את כספיך בכל נקודת זמן..

אם אתה רוצה להחזיק את הקריפטוסים שלך זמן רב, סביר להניח שלא תרצה לשמור את המטבעות שלך על ארנק הפגיע להתקפות.

ארנקים הם מסוגים שונים עם תכונות שונות הקשורות לאבטחה ושימוש.

אם אתם מחפשים ארנק בטוח שיוכל להחזיק את הקריפטוסים שלכם בצורה מאובטחת לאורך זמן, הפוסט הזה הוא בשבילכם.

סוגי ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים הם:

עליכם לדעת כי לכל ארנק יש עקרונות שונים הקשורים לגישה ולאחסון של ביטקוינים או אלטקוינים אחרים. שלוש קטגוריות הארנקים הן – תוכנה, חומרה ונייר. ארנקי תוכנה יכולים להיות ארנק שולחני, מקוון או נייד.

שולחן עבודה

 ניתן להוריד ולהתקין ארנק זה במחשב נייד או מחשב נייד. ניתן לגשת לארנק זה רק דרך המחשב עליו התקנתם את הארנק. ארנקים שולחניים מאובטחים ביותר, אם כי אתה יכול לאבד את כל הכספים שלך במקרה שהמחשב שלך נפרץ או נגוע בנגיף.

באינטרנט:

מכיוון שארנקים אלה פועלים על הענן, משתמשים יכולים לגשת אליו מכל מכשיר מחשוב ללא קשר לזמן ולמיקום. אם אתה מקבל את קלות הנגישות, אז קיים גם סיכון של פריצה כאשר ארנקים מקוונים מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך באופן מקוון, ולצד שלישי יש שליטה מלאה עליהם..

נייד:

ארנק נייד

אתה רק צריך להתקין אפליקציה בנייד שלך, ואתה מוכן להשתמש בה אפילו בחנויות קמעונאיות. ארנקים ניידים הם קטנים יותר וישרים יותר בגלל השטח המוגבל הזמין בנייד.  

חוּמרָה:

ארנק חומרה

הם שונים לחלוטין מארנקי התוכנה מכיוון שהם משתמשים בהתקן חומרה כמו USB לאחסון המפתחות הפרטיים של המשתמשים. ארנק זה כולל עסקאות מקוונות, אם כי הם מאוחסנים במצב לא מקוון ובכך מאבטח את הארנקים בצורה טובה יותר. תלוי בסוג ארנק החומרה שתבחרו, הוא יכול לתמוך בכמה ממשקי אינטרנט ובמטבעות שונים.

העברת מטבעות דרך ארנק חומרה היא קלה. אתה רק צריך לחבר את המכשיר לכל מכשיר תומך באינטרנט, לנקב סיכה, לשלוח מטבע ולאשר כדי להתחיל בתהליך העסקה. משתמשים יכולים לבצע עסקאות באופן מקוון תוך שמירה על כספיהם במצב לא מקוון כדי להגן מפני האקרים.

עיתון:

ארנק נייר

ארנקים אלה מציעים גם אבטחה גבוהה מכיוון שאתה מקבל עותק פיזי או תדפיס של המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך. אם אינך מודע לטכניקות המסחר בקריפטוגרפים, ארנקי נייר הם אופציה טובה עבורך מכיוון שהם פשוטים יחסית ונוחים לשימוש. על ידי העברת הכספים מארנק תוכנה לארנק נייר באמצעות הכתובת הציבורית המוצגת בו, תוכל להעביר את המטבעות שלך לארנק נייר. במקרה שאתה רוצה למשוך מטבע, אתה רק צריך להעביר את הכספים שלך מארנק נייר לארנק תוכנה. באפשרותך לבצע תהליך גורף זה על ידי סריקת קוד QR בארנק נייר או באופן ידני על ידי הזנת המפתחות הפרטיים שלך.

כיצד לשמור על הארנק שלך?

אבטחת ארנק

השתמש בארנקים הבטוחים ביותר

למרות שיש לך מספר אפשרויות זמינות בכל הנוגע לארנקים, מציאת ארנק אמין היא קריטית. ארנקי קריפטו שונים מציעים תכונות ייחודיות, למשל אימות 2-FA, תכונת ביטוי סיסמה, תכונת קוד PIN וכו ‘.

ככל שיש לארנק יותר תכונות, אתה יכול לצפות לאבטחה גבוהה.

מה הם ארנקים טובים?

 • מפתחות פרטיים: יש לך שליטה מלאה על מפתחות הארנק שלך.
 • קלות שימוש: ממשק משתמש נהדר לניווט קל יותר.
 • קהילת פיתוח: מומחים שעובדים על ה- backend לעדכון הארנק.
 • גיבוי & בִּטָחוֹן: מתקן גיבוי לגישה למטבעות.
 • תְאִימוּת: יישר קו עם מערכות הפעלה שונות.

כלכלת עולם הקריפטו מאוהבת בארנקים המוזכרים להלן. אתה יכול לנסות אחד מהם בהתאם לדרישות שלך.

 • Ledger Nano S (ארנק חומרה)
 • Trezor (ארנק חומרה)
 • יציאת מצרים (ארנק שולחני)
 • MetaMask (ארנק שולחן עבודה)
 • MyEtherWallet (ארנק אינטרנט)
 • Coinomi (ארנק נייד)
 • תפטיר (ארנק נייד)

אימות דו-גורמי

מסחר מוצלח בבורסות קריפטו מחייב אימות דו-גורמי. במילים פשוטות, פירוש הדבר להוסיף תוכנה, למשל, Google Authenticator או Authy לסמארטפון שלכם. לסוגי תוכנה אלו נהלי התקנה שונים, אותם תוכלו לדעת דרך אתרי האינטרנט שלהם. כשאתה מתחבר למרכזיות כמו Poloniex או Kraken, תקבל קוד שמשתנה לאחר שלושים שניות מתוכנית האימות שלך. גם אם מישהו יצליח להשיג את הסיסמה שלך, הוא לא יוכל לגשת לארנק שלך כשהקוד ישתנה לאחר שלושים שניות.

שני גורמים ממלאים גם תפקיד מרכזי בהגנה על הנסיגה שלך. אֵיך? הוא מבקש קוד בכל פעם שאתה לוחץ על אפשרות העברת כסף.

העולם הדיגיטלי יכול להציל אותך

בדיוק כמו העולם הדיגיטלי, תעשיית הקריפטו נוטה גם לבוטים, סוסים טרויאניים, תוכנות זדוניות וכו ‘.

מרבית הסוחרים בוחרים בארנקים מקוונים כגון ארנקים ניידים, ארנקים שולחניים וארנקי אינטרנט; לכן, הם צריכים לפעול על פי שיטות העבודה המומלצות בנושא אבטחה כדי לשמור על מטבעות.

הטריקים להגנה על הארנק שלך הם:

 • התקן תוכנת אנטי-וירוס ואנטי תוכנות זדוניות על שולחן העבודה שלך.
 • נצל חומת אש מאובטחת וחזקה.
 • בדוק את כתובת האתר לפני שניגש לארנקי האינטרנט.
 • הימנע מהתקפות דיוג באמצעות סיומת כרום התראת punycode
 • נצל אימות 2-FA.

בחירת ארנק הצפנה המתאים חשובה לא פחות מהשקעה בקריפטו הנכון. הקדיש זמן לחשוב מה הופך את הארנק לשונה מאחרים. ארנקי החומרה פופולריים כי הם מציעים חוויה בזמן אמת של בטיחות ופונקציונליות. ישנם גם ארנקים חמים הגונים.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין הפכה להיות נושא בימינו. מטבעות קריפטוגרפיים חדשים נולדים מדי יום, מה שמוביל להיווצרות רשתות חסימות חדשות, מרכזיות ובריכות כרייה. קורסים כמו הסמכת בלוקצ’יין יכול לעזור ללומד להיות חלק מטכנולוגיה זו. מאיפה המשתמש יוכל לבנות בלוקים של תעשיית הקריפטו כדי להרוויח יותר הכנסות. הקורס עוזר לך להחליט מאיפה להתחיל, כיצד להחליט ומה צריך להיות השלב הבא שכן מספר אפשרויות זמינות המציעות תכונות בסיסיות עד מורכבות, אך מה שאתה צריך לקחת בחשבון הוא אבטחה לביצוע עסקאות מוצלחות..