6 הכרייה הטובה ביותר בענן אתריום | כריית ETH בענן בשנת 2021

מחפש פלטפורמת כריית ענן Ethereum מאובטחת ורווחית? ישנם מספר אתרי כריית ענן של ETH המציעים כריית ענן של ביטקוין גם כן. רשמנו כמה שירותים כדי שתוכל להחליט על כריית הענן Ethereum הטובה ביותר עבורך.

ניתן לכנות את כריית הענן של Ethereum כתהליך של יצירת ETH עם חומרת מחשב. כריית ענן מעניקה לך אפשרות לכרות מטבעות קריפטוגרפיים מבלי לבצע השקעה עצומה בתחילה ברכישות חומרה. במאמר האחרון דנו כריית הענן הטובה ביותר בביטקוין למשתמשים המעוניינים בכריית ביטקוין. עכשיו בואו נדון בכריית הענן Ethereum (ETH) הטובה ביותר.

הכרייה הטובה ביותר בענן אתריום - כריית ענן של ETH

ניתן לכנות את כריית הענן כאשר תהליך של עוצמה טכנית מועבר לקריפטוגרפיה שלי. זה רעיון עסקי לקנות את חלקה של כוח הכרייה. זה נותן לאנשים רעיון ייחודי לגבי כריית מטבעות קריפטו. כאן אדם אינו זקוק להשקעה גדולה בחומרה. אם אדם מעוניין להשקיע באת’ריום ללא כל אי נוחות, כריית ענן היא אכן האופציה הטובה ביותר. כאשר אדם מחפש כניסה בעלות נמוכה עם סכנה זניחה, זוהי האפשרות הטובה ביותר עבורו.

6 הכרייה הטובה ביותר בענן את’ריום:

אמין / סיכון נמוך / מומלץ: שירותי כריית ענן קריפטוגרפי

שם / לוגו פרטים מטפל בתמיכה מטבע סיכון גורם קישור לאתר
כריית משכל

כריית מנת משכל

עובד מאז 2016 ביטקוין, ליטקוין, BCH, ETH, זקש, דאש,

גרין, אייון, קרן, כלב

סיכון נמוך אתר כריית IQ
כריית ECOS

כריית ענן ביטקוין Ecos 2020

עובד מאז 2018 ביטקוין סיכון נמוך (לגליזציה) אתר ECOS

IQMining

כריית מנת משכל

החל בשנת 2016, IQMining הוא שחקן חדש בשוק כריית הענן. החברה הקימה את משרדיה באיסלנד, גאורגיה, סין, קנדה, רוסיה ואלג’יריה. החלק הטוב ביותר עבור IQM הוא שהוא מציע לכרות מספר אלטקוינים בו זמנית; אתה יכול לעבור בכל עת לקריפטוגרפיה רווחית יותר, וזה הכי אוהב אותי. התשלומים הזמינים יבוצעו בביטקוין. הוא מציע חוזה כרייה לביטקוין, ליטקוין, BCH, ETH, Zcash, Dash, GRIN, AEON, BEAM, DOGE ועוד כמה מטבעות..

בקר באתר IQMining

HashFlare:

אתרי הכרייה בענן Ethereum הטובים ביותר להרוויח מטבע קריפטו אתרי

מומחי המטבעות הקריפטוגרפיים הציגו מגוון שירותים חדש של כריית ענן המכונה HashFlare. כאן הם מנסים בכל כוחם לתגמל את לקוחותיהם בביטקוינים ובאתר. כל אדם יכול להתחיל בהשקעה נמוכה. ניתן לעשות זאת רק כאשר הלקוח ייגש לכרייה למרות גילם, מיקומו והשקעותיו וכן הלאה. המטרה העיקרית שלהם היא להשתמש בביטקוין כמטבע וגם כמערכת כלכלית. נכון לעכשיו החברה בצפון אירופה מנסה לספק את תוכניות את’ריום ללא כל תשלום אחזקה.

בקר באתר HashFlare

כריית בראשית:

כריית בראשית

הוא האמין כי ספקי כריית ג’נסיס הם הספק המארח המוביל והשקוף ביותר בעולם. הוא נמצא בשנת 2013 וזה נחזה להיות חברות הביטקוין הוותיקות ביותר בסביבה. הם מנסים בכל כוחם לרוץ בדרך הטכנולוגית על ידי השקעה רבה. הם מספקים לכם את הרעיונות הטובים ביותר להשקיע את כספכם בצורה הבטוחה והחכמה ביותר. לאדם זה לא משנה איזו חבילה הוא / היא קולט כי בסופו של יום זה נותן לך רווח.

בקרו בכריית ג’נסיס

HashGains

HashGains הינה ספקית אחרת של כריית ענן קריפטוגרפית בעולם. מרכז הנתונים של כריית ענן מציע אפשרות לכריית ביטקוין, כריית אתר ומעט מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עם הוצאות וסיכון מינימליים.

hashgains

Hashgains מספקים מגוון רחב של שירותי כרייה, כולל –

  • הפקדת מטבעות מיידית לחשבון
  • Hashpower שונה עם זמן פעילות של 99.95%
  • תמיכה טכנית 24/7/365
  • יעילות מצוינת עם ציוד יוקרתי
  • כרייה חוקית – כל המטבעות החדשים

בקר באתר Hashgain

חששני

חשישי

Hashshiny הוא שירות המציע תוכניות לכריית ביטקוין ואלטקוינים במחיר סביר. HashShiny.io, שנוסדה בשנת 2016, היא פלטפורמה מבוססת ענן לכריית קריפטוסים עם 1.5% משיעור ה- BTC Hash בעולם. הפלטפורמה מכרה מספר מטבעות קריפטוגרפיים כולל BTC, LTC, DASH, DCR, ETH, ZEC, וגם הם מספקים תגמולים למשתמשים חדשים עם בונוס הרשמה..

בקר באתר Hashshiny

Eobot:

כריית eobot

אומרים שאובוט הוא הערך והדרך הזולה להשיג ביטקוין ואתר. Eobot הוא שירות מוצדק אך עם זאת אם צפוי רווח נוסף אז יש צורך במדריך המוקפד. אדם יכול גם לשלם באמצעות PayPal, אך הבעיה נעוצה כאשר הלקוחות צריכים לחכות פרק זמן ארוך עד שהמטבעות יגיעו. אדם יכול להשתמש בארנק מטבעות קריפטוגרפי מקוון שבו הוא לא צריך לשלם כל דמי פיקדון. הם מספקים שירות חילופי מטבעות מיידי.

בקר באתר Eobot

התחל כריית ענן של Ethereum (ETH):

כדי להתחיל בתהליך כריית ענן צריך לזכור שהוא / היא צריכים לקנות מניות מקוונות ואז עליהם לשלם על כך. לאחר ביצוע הרכישה ניתן להתחיל בתהליך הכרייה. ברגע שאדם עובר את תהליך הכניסה אליו הוא יכול להירגע מכיוון שהספקים יעשו את השאר. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כלומר אין הוצאות נוספות או כאב ראש כמו חשבון חשמל או התקנת בעיית תוכנית. כריית ענן נלקחת כאופציה הטובה ביותר ליצירת את’ריום כמטבע דיגיטלי.

האם כריית ענן של Ethereum רווחית?

בשנים הראשונות של 2014 הם עבדו לכריית ביטקוין, אך בתחילה הם עברו מביטקוין לאלטקוינים כלומר קריפטוגרפיה. בזמן הנוכחי נאמר שהוא אחד הספקים הרווחיים והפורחים ביותר. בשנים שחלפו הם התמודדו עם דרישות ענק מכריית הביטקוין. אז בתקופה האחרונה הם הצטרפו לכרייה ישירה של ביטקוין. שני הדברים החשובים ביותר תלויים בתהליך כריית הענן; תהליך שוק אתריום ומחיר כריית ענן.

בשפה פשוטה, זה רק ההבדל בין כמה משלמים כדמי שכירות ובתמורה למה שמקבלים בחזרה. יש מבצעים ענקיים מדי יום, אשר הופכים את הפרט לרווח. הם מקבלים קודי פרומו מיידיים ומקצצים אחוזים במחיר החוזה, מה שאכן נותן להם שולי רווח אדירים. מצד שני, הם מספקים ללקוחות טכנולוגיה חדשה כדי להשיג רווחים מקסימליים.

לכן, לסיום זה עלינו לזכור כי Ethereum היא מערכת רשת יעילה ובריאה בעולם המחשבים. היא מספקת ללקוחות את החישובים הטובים ביותר, יכולת אחסון נתונים וכן תקשורת. מקור הטכנולוגיה הזה נמצא בתהליך התבגרות, ולכן יותר אנשים חייבים לנסות את זה ולהחזק את זה. המשך לעקוב אחר התקדמותה!