[ICO] מודעות שוק הקריפטו – שוק קריפטו לשיווק ופרסום

מודעות שוק הקריפטו מציגות שוק חדש הפותר את כל צרכי הפרסום והשיווק; התמקדה בקריפטו & נישות שוק בלוקצ’יין. הקשיים והבעיות האופייניים מתבטלים במהירות, ומחברים בין מפרסמים ומפרסמים בענף בפלטפורמה שתוכננה להתאים לצרכים. על ידי השתתפות ללא תשלום, סביבת השוק מאפשרת לבעלי אתרים לעסוק בתחרות הוגנת ומוצלחת, ומאפשרת להם לשמור על מחירים תחרותיים. זה מוביל לגילוי עלויות הנמוכות ביותר ואטרקטיביות עבור מפרסמים.

מודעות שוק הקריפטו של ICO

תעשיית הפרסום והשיווק של הקריפטו התרחבה בשנתיים האחרונות. בהשוואה לשנת 2017, ICO & היקף הפרסום והשיווק של IEO הוכפל פי ארבע שנים בלבד בשנת 2018. דפוס דומה אומץ בכמות תקציבי הפרסום והשיווק לפרויקטים בתחום..

“מודעות שוק הקריפטו הוא שוק דמוקרטי ומבוזר לפרסום קריפטו ובלוקצ’יין.” צוות הליבה המייסד.

בנוסף להקמת פתרונות השוק הטובים ביותר לפרסום ברחבי יקום הבלוקצ’יין, הם יוצרים אינטרנט של מוצרים ושירותים עבור ספקים ושווקים גלובליים; מודעות שוק הקריפטו מבקשות לשנות את אופן הקצאת הספקים של מוצרים ושירותים על ידי יצירת מערכת אקולוגית P2P (peer-to-peer) גלובאלית, בה ספקים נותנים אמון ובאילו סחורות ושירותים זמינים באופן מיידי ברחבי העולם והכל דרך רשת. של שווקים. מודעות שוק הקריפטו מעוניינות להציע גם כלים מקוונים אינטראקטיביים, כמו בונה שוק חזותי מבוזר עם ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש. משלימה אותו פלטפורמת הצעת מטבע ראשונית (ICO) עבור השווקים כדי להבטיח את הצלחתם של כל בעלי העניין, החלקים המעורבים והמאמצים המוקדמים..

האם יש הצעה מיוחדת לתורמים?

999 האנשים הראשונים שתרמו לפחות 3+ ETH במכירה פרטית, יחויבו בעמלות של 0% לכל החיים בשוק מודעות הקריפטו בשוק יחד עם תג מייסד..

תכונות מודעות קריפטו מרקט, שלושת היסודות של הפלטפורמה

אם ניקח בחשבון את האתגרים של תעשייה שאוחדה לאחרונה, השוק זקוק לפלטפורמה מהימנה כגן עדן בטוח. תקן המפגיש בין ציידים ראשים, מאמצים מוקדמים, ומו”לים בחלל הצפנה המצליחים ביותר. במובן זה, שוק מודעות הקריפטו מרקט יכול להועיל למשתמשים בשלוש נקודות החוזק שלו:

לקדם או להציע שירותי שיווק.

ספק שירותי ייעוץ.

קנו / מכרו שירותי הקשורים לפרויקטים קריפטו / בלוקצ’יין קיימים או חדשים.

הענקת יתרונות עקביים, שטח הקריפטו מייצר הזדמנויות לאלו השקועים ביזמות המהפכנית. יוצרי הקהילה ותוכן דורשים רווחים טובים על מנת שיוכלו להמשיך ולבצע את משימותיהם ללא כל דאגה. כתוצאה מכך מאוחדים ערך התוכן, אתרי האינטרנט, פעילות הפורום, הסרטונים, סמינרי הרשת, קמפיינים בדוא”ל ושירותים רבים אחרים. נכון לעכשיו, אין פלטפורמה מאוחדת. מודעות קריפטו מרקט פותחות את הדלתות לשחקני המגזר להציע את שירותי הפרסום והשיווק שלהם. הלך הרוח של המייסדים הוא לאפשר למפרסמים למצוא נחמה במציאת כל נותני השירות במקום אחד במחירי שוק תחרותיים ורציונליים..

במילים אחרות, המטרה העיקרית היא יצירת ערך לכל הצדדים. באופן זה, בשל העקיבות והשקיפות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, הצדדים משיגים קשר של אמון. צוותי שיווק יכולים לבצע מיקור חוץ כמעט בכל היבטי המבצעים למשפיעים, אנשי מקצוע, ציידים בתגמול ונותני שירותים קשורים אחרים באופן שקוף. הם יוכלו גם לנהל משא ומתן עם מפרסמים ולקבל הצעות מותאמות אישית על פי צרכיהם.

השתתף במודעות שוק הקריפטו מכירה פרטית החל מה -20 / 04/2019 וקבל הנחה של 50% (סכום המטבע מוגבל מאוד)!

(CMA 1 = 0,005 דולר)

ציפיות לצמיחה בשוק הפרסום בקריפטו בטווח הקצר ובאמצע

נכון להיום, גודל השוק הכולל נע סביב 5 מיליארד דולר והוא צפוי לגדול בשנים הבאות. הוא צפוי לעלות על 54 מיליארד דולר עד 2021. צמיחה חיובית ומהירה זו יצרה בעיות לוגיסטיות וחיצוניות; מלכודות כמו איסור פרסום בקריפטו על ידי חברות גדולות בעולם. חברות ומו”לים שמנצלים על ידי חיוב של עד פי עשרה מנישות דומות אחרות הם דוגמה מצוינת. קשה גם למצוא אצל משפיעים ומו”לים ידועים, מכיוון שהצמיחה המוקדמת ללא תקנות עוררה הונאות והונאות בעבר..

בהתבסס על הדרישות הגבוהות של תעשיית הפרסום והשיווק בקריפטו, נדרשת פלטפורמה להחלפת כמויות גדולות של הזמנות רכש פרסום ושיווק. מודעות קריפטו מרקט מציעות לפתור בעיות אלה על ידי הצעת שוק יציב שיכול להפגיש בין מפרסמים ומו”לים על פלטפורמת שוק פתוחה ודמוקרטית. מפרסמים ונותני שירות יתחרו זה בזה באמצעות טקטיקות שיווק כגון מחירים, תחרותיות מופגנת ותקשורת מיידית. צדדיות ליצרני שוק היא אחת הנקודות החזקות ביותר של מודעות שוק הקריפטו. מפרסמים יוכלו לבצע את הקמפיינים השיווקיים ואת מסעות הפרסום שלהם במהירות ובאמינות מבלי לדרוש תקציבים מופרזים או ליצור קשר עם עשרות מפרסמים..

מודעות קריפטו מרקטפלייס לייב!

בקר במודעות שוק הקריפטו MARKETPLACE  כאן

פתרון זה יעזור לכל שטח הפרסום המתמחה להיות אוטונומי לחלוטין, במקום להסתמך על חברות גדולות; חברות שאינן מגבות את שינוי הפרדיגמה החדש הזה. שוק הקריפטו גדול מספיק בכדי להתפתח בעצמו ללא תמיכה של מפרסמים רגילים. עם זאת, היא תקבל בזרועות פתוחות את המומחים שיקפצו ויחליטו להיות חלק מהמהפך העולמי המהפכני ביותר מזה עשרות שנים.

פרטים והפצה של מטבע מודעות קריפטו מרקט

מקור: cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf

כדי להשתתף בהשקת הפרויקט, אתה יכול לתרום כצייד ראשים או לרכוש מטבעות של מודעות קריפטו מרקט. יונפקו עשרה מיליארד יחידות, מתוכן 50% זמינים למכירה פרטית ו- IEO; המטבעות שלא נרכשו יישרפו על סמך הפרמטרים המפורטים בתיעוד הרשמי של Crypto Market. מכירה פרטית מתחילה ב -20 באפריל וכל אחד יכול להשתתף למעט תושבי ארצות הברית. חלוקת המטבעות המפורטת בעיתון מודעות קריפטו מרקט מציגה את הפרופורציות הבאות:

50% מכירה פרטית & IEO (מכירות המונים)

10% שיווק, שפע, מכירות, הפניות & יועצים.

20% חילופי דברים & לְהַזמִין.

10% מייסדי מודעות שוק הקריפטו (נעילת שנה).

10% מ חברי צוות מודעות קריפטו שוק (נעול שנה).

להלן, אנו חולקים את הקישורים הרשמיים ואת חשבונות המדיה החברתית של הפרויקט. התעדכן בפרטים העולים לפני ה- IEO.

ספר לבן – https://www.cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf

אתר אינטרנט – https://www.cryptomarketads.com/

פייסבוק – https://www.facebook.com/cryptomarketads

טוויטר – https://twitter.com/cryptomarketads

בינוני – https://medium.com/@info_85454

Reddit – https://www.reddit.com/user/CryptoMarketAds

מברק – https://t.me/CryptoMarketAdsOfficial