11 הארנקים הטובים ביותר של קוסמוס | ארנק ATOM המוביל בשנת 2020

רשת קוסמוס בלוקצ’יין היא מערכת אקולוגית ניתנת להרחבה שמטרתה לבנות יכולת פעולה הדדית בין פרוטוקולי בלוקצ’יין שונים. קוסמוס עמוסה בכלי בלוקצ’יין שיביאו לפעולה הדדית ספציפית ליישום בין רשתות הבלוק.

חלק ממרכיבי המערכת האקולוגית של קוסמוס נדון להלן:

 • ערכת פיתוח תוכנה או SDK של קוסמוס: מסגרת זו מסייעת למפתחים לבנות ולהשיק חוסמות משלהן שנוספו ליישום.
 • Tendermint: יישום ליבת Tendermint, פרוטוקול קונצנזוס BFT.
 • IBC: IBC מסייע לחסימות רשת לתקשר ולהתייחס זה לזה.
 • רכזת קוסמוס: רכזת קוסמוס היא בלוקצ’יין המהווה חלק מכל המערכת האקולוגית של רשת קוסמוס. זה שומר תיעוד של המספר הכולל של הצמתים בכל אזור.

תכונות של Cosmos Blockchain:

 • קוסמוס ניתן להרחבה. ליבת Tendermint יכולה להאיץ את העסקאות לכאלף עסקאות בשנייה ובמקביל מאפשרת אינטראקציה של מספר רשתות דרך IBC.
 • פרוטוקול IBC מאפשר יכולת פעולה הדדית או אינטראקציה בין רשתות מיוחדות ועוזר להן לתקשר ביניהן.
 • כל רשתות החסימות במערכת האקולוגית תשמרנה על כוח הממשל שלהן ועל מערכת הכללים שלהן. זה ימנע סכסוך בין קהילות הבלוקצ’יין. רכזת Cosmos Hub תישלט גם על ידי מחזיקי האסימונים של ATOM באמצעות זכויות הצבעה.
 • ה- Tendermint Core חוסך שעות פיתוח ומסייע למפתחים ליצור ולפרוס את היישומים שלהם בקלות. מפתחים יכולים לכתוב פרוטוקול קונצנזוס משלהם בשפה המועדפת עליהם ויכולים לבנות חוסמות פרטיות וציבוריות.
 • קוסמוס מאובטח ביותר. טנדרמינט מסיים באופן מיידי כל עסקה. יתר על כן, מאמתים זדוניים מבוטלים.
 • רכזת קוסמוס מתוחזקת על ידי מנגנון הקונצנזוס Bonded Proof-of-Stake שבאמצעותו משתמשים יכולים להרוויח אסימונים נוספים על בסיס האחזקה. מאמתים ומאצלים יכולים גם להרוויח אינטרסים על בסיס השירות שלהם. BPoS מבטיחה גם יעילות אנרגטית ברחבי הרשת.
 • ATOM הוא האסימון הרשמי של המערכת האקולוגית.

ארנקי הקוסמוס הטובים ביותר - ארנק ATOM העליון

מיטב ארנקי הקוסמוס:

ארנק אטומי (שולחני, נייד)

קוֹסמוֹס

ארנק אטומי הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי רב-נכסי שאינו משמורן התומך ב- COSMOS ומעל 500+ מטבעות ואסימונים. Atomic יישמה את הימור ATOM עבור כל הפלטפורמות, כך שתוכל להחזיק את הקריפטו שלך ולהרוויח הכנסה פסיבית. מלבד קוסמוס ומטבעות 40 הראשונים, Atomic תומכת בכל אסימון ERC20: תכונת אסימון מותאמת אישית מאפשרת לך להוסיף כל אסימון אתריום בשניות. ב- Atomic תוכלו להחליף מגוון גדול של קריפטו ישירות באפליקציה.

אפשרויות לרכישת Ripple, Bitcoin, Coin Binance, Stellar, Bitcoin Cash, Litecoin ו- Ethereum עם כרטיס בנק כלולות גם כן. כדי לשמור על אבטחת הקריפטו שלך, חשוב למדי לרשום ביטוי זרע מנמוני לאחר התקנת האפליקציה. כל עוד המנון שלך יהיה ידוע רק לך – הכספים שלך בטוחים. תכונה נוספת היא התמיכה בייבוא ​​המפתחות הפרטיים, המאפשרת לכם להעביר את הכספים שלכם בקלות מכל ארנק קריפטו אחר.

תבע את מטבע הארנק האטומי 15 (AWC) שלך בחינם:

 • הורד את הארנק האטומי והשלם את ההתקנה.
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

ארנק גארדה

ארנק שומר

גווארדה הוא ארנק HD רב חתימה התומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים. נכון לעכשיו הוא תומך ב 45- מטבעות שרשרת ואסימונים של 10k + ומספק אפשרות להימור עבור CLO, KMD ו- XTZ. ארנק Guarda מגיע בגרסאות הרחבה באינטרנט, לנייד, לשולחן העבודה ולכרום. משתמשים יכולים לקנות ולמכור מטבעות קריפטו בעזרת כרטיס בנק. הוא מציע שליטה מלאה במשתמש על מפתחות פרטיים.

קובו – אנדרואיד, iOS

ה ארנק קובו הוא ארנק נייד מסוג All-in-one הזמין הן לטלפונים אנדרואיד והן iOS. ארנק ה- HD תומך במספר מטבעות. הוא תומך ביותר מ -20 רשתות ו -700 אסימונים. ישנן גם תוכניות תגמול למחזיקי ארנק קובו באמצעות מטבעות PoS ו- PoW. Cobo מארח גם כמה מה- dApps העולמיים החזקים ביותר.

Cosmostation – אינטרנט, אנדרואיד, iOS

ה ארנק Cosmostation תומך במכשירי Android OS 6.0. הארנק תומך בחסימות מבוססות ATOM, IRISnet, Terra ו- Tendermint. הארנק מאובטח ביותר וכל הסיסמאות וקודי ה- PIN שלך נשמרים במכשיר שלך בלבד. ביטוי הסיסמה מוצפן במכשיר שלך באמצעות סיסמה סודית למען ביטחונך. הארנק לא שומר נתונים או מידע של המשתמש.

ארנק Huobi – אנדרואיד, iOS

הואובי הוא ארנק נייד שניתן להוריד בקלות לטלפונים אנדרואיד או iOS שלך. הארנק הוא ארנק רב-מטבעי ותומך גם במטבעות כמו BTC, EOS, ETH, LTC, ONT ו- TRX. המשתמשים מקצועיים ובטוחים, שומרים על שליטה מלאה במפתחות הפרטיים. הממשק פשוט מאוד עם מתקן להחלפה בלחיצה אחת. הארנק תומך בגלישת dApps ומאפשר מתקני גישה מרובים.

imToken – אנדרואיד, iOS

ארנק נייד imToken תומך במספר מטבעות ומאפשר ניהול נכסים רב-שרתי. אתה יכול להחליף בצורה חלקה את האסימונים שלך דרך הארנק. כל הכספים שלך מאוחסנים באחסון קר. מפתחים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של dApps הזמינים בארנק עצמו כולל TokenIon SDK ו- DApp SDK.

Lunagram – אנדרואיד, iOS

לונאגרם הוא הארנק הראשון שאי פעם משולב מטלגרם לטלפונים אנדרואיד ו- iOS. כעת תוכלו לבצע תשלומים או לקבל כספים באמצעות פלטפורמת הבוטים של Telegram. הארנק מאובטח ביותר. משתמשים יכולים להמר מטבעות קריפטו ולהרוויח פרסים גם באמצעות הארנק.

לוני – אינטרנט

ה ארנק רשת לוני מאפשר משלחת ATOM ותגמולים אסימוניים קלים וחלקים. כעת תוכל לקבל שליטה מלאה בכספים ובמפתחות הפרטיים שלך. לוני לעולם לא מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך או את ביטוי הזרע שלך. כדי להשתמש בארנק זה, המשתמשים צריכים להוריד ולהקים את אפליקציית Ledger Cosmos תחילה.

ארנק מתמטיקה – אנדרואיד, iOS, אינטרנט

ארנק מתמטיקה תומך בתוספי דפדפן Android, iOS ו- Chrome. הארנק תומך במספר מטבעות כמו BTC, ETH ו- EOS. הארנק גם מאובטח ביותר ומבוסס על טכנולוגיית ההכרה הביולוגית להגנה על כספיכם.

ארנק אמון – אנדרואיד, iOS

ארנק אמון הוא ארנק נייד וניתן להוריד אותו לטלפונים אנדרואיד ו- iOS שלך. אמון הוא גם מטבע הקריפטו הרשמי של פלטפורמת Binance. הארנק מוגן על ידי שכבות הגנה מרובות. אמון תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים כמו ETH, ETC, POA, Go וכו ‘. כל הנתונים והמידע שלך מאוחסנים בבטחה במכשיר שלך ולא ניתן לגשת אליהם דרך הארנק. דפדפן Web3 יעזור לך לגשת ל- dApps דרך הארנק.

ווטז – אנדרואיד, iOS

ווטס הוא ארנק סלולרי רב-שרתי התומך באסימני PoS. עכשיו אתה יכול להרוויח באמצעות הימור דרך רשתות PoS blockchain. לארנק יש שוק אימות בו מאמתים מורשים יכולים לקחת חלק ובכך להציע אפשרויות מרובות להטבת תגמולים.