דברים חיוניים שיש לקחת בחשבון בעת ​​החלפת מטבעות קריפטוגרפיים

אם אתם מתכננים לצאת לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, תשומת לב רבה לכוחות המשחק תעזור לכם להפיק את המרב מההשקעות שלכם, להבטיח עסקאות בטוחות ובטוחות, ולהימנע מהחלטות שליליות..

החלפת קריפטו

להלן כמה דברים חיוניים שיש לקחת בחשבון בעת ​​החלפת מטבעות קריפטוגרפיים.

תִזמוּן

תזמון הוא הכל, במיוחד עבור משקיעים. עם זאת, בהתחשב בתנודתיות בשוק הקריפטו, זה יכול להיות קשה לקבוע את הזמן הנכון להיכנס לשוק כדי למקסם את התשואות..

להלן מספר עצות שכדאי לזכור בעת העיתוי מתי לקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים:

 • אל תקנו במהלך השיא של בּוּעָה, או כשזה מתרסק. כפי שאומר הפתגם הישן, לעולם אל תתפוס סכין נופלת. הזמן הטוב ביותר לרכישת מטבעות קריפטו הוא בדרך כלל כאשר המחיר יציב ברמה נמוכה יחסית.
 • זכור כי בועות הצפנה אינן זהות לבועות הפיננסיות האופייניות. חלק מהעלייה החדה או ירידות מחיר המטבע עשויות להיות רק תנודתיות יומית.
 • קח קצת זמן פשוט לצפות. אל תקנו רק בגלל שהמחיר ירד מכיוון שאולי יש טבילה נוספת באותו יום. חקרו, נתחו וקנו רק כשאתם בטוחים שהתזמון נכון.
 • הזמן הטוב ביותר לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים הוא במהלך צלב זהב. עם זאת, קשה לחזות צלב זהב, אפילו בשווקים הפיננסיים המסורתיים. האפשרות הטובה ביותר שלך היא להיכנס בהדרגה לשוק ברגע שתצפה בטבילה הראשונית לאחר צלב.

רק זכור כי כלל האצבע להשקעה או לסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא לעולם לא למכור מוקדם מדי. החזק את עמדתך עד שכבר לא יתרון לעשות זאת. עם העלייה המתמשכת בשוק הקריפטו, תחזית לטווח הארוך היא אידיאלית למקסם את הרווחים שלך.

שווי שוק

בעיקרו של דבר, שווי השוק של המטבע יקבע את שווי היחידות שמסתובבות בשוק. זה מחושב על ידי הכפלת מחיר השוק הנוכחי עם המספר הכולל של ההיצע במחזור. ההיצע במחזור משמש במקום ההיצע הכולל, מכיוון שחלק מהמטבעות אינם זמינים בשוק הציבורי. מכיוון שהם אינם נגישים למסחר, הם לא ייחשבו לקביעת מחיר המטבע.

אם אתה קונה או מוכר מטבעות קריפטוגרפיים, סביר להניח שאחד השיקולים העיקריים שלך יהיה המחיר. אל תטעו בקניית מטבע רק בגלל שמחירו נמוך או משתלם. ההחלטה שלך לקנות לא צריכה להתבסס על מה שאתה יכול להרשות לעצמך, אלא על שווי השוק של המטבע. ככל ששווי השוק של המטבע גבוה יותר, כך הוא משתלם יותר כנכס השקעה.

לְהַחלִיף

עסקאות מטבעות קריפטוגרפיות מתרחשות לעיתים קרובות בבורסה, המשמשת כמתווך בין קונה למוכר. לא משנה איזה סוג של עסקה או השקעה אתם מתכננים לבצע, חשוב למצוא בורסה שהיא לגיטימית ויכולה לספק את צרכיכם. בדוק את טבלת ההשוואה הזו מ ראש הקריפטו כדי למצוא את החליפין המתאימים לך.

ההנחיות הבאות יעזרו לך לקבל החלטה מושכלת באיזה בורסה לבחור:

 • בחר בורסה מאובטחת כדי להבטיח שהכסף שלך בטוח. כמה דוגמאות למדיניות ושיטות אבטחה טובות הן אחסון קר, אימות דו-גורמי, הצפנה ואימות דוא”ל ותוכניות ביקורת.
 • חלק מהבורסות הגדולות מציעות רק קומץ מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין או את’ריום. אם אתם מעוניינים במטבעות אחרים, בחרו בורסה שמציעה אותם.
 • בבורסה צריכה להיות נזילות גבוהה, המתייחסת לקלות הקנייה והמכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. חליפין שהוא מאוד נזיל פירושו שעסקאות מסתיימות מהר יותר ועוזרות לך למנוע תנודתיות קיצונית במחירים. מומלץ גם לבדוק האם הבורסה מציעה מנגנון תמחור נעול, המבטיח מחיר ספציפי בעת ביצוע העסקה, ולא כאשר היא מסתדרת.
 • בבורסה צריך להיות גם שירות לקוחות רספונסיבי. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אם מישהו מהבורסה יעזור לך באופן מיידי יחסוך לך הרבה זמן וחרדה.

זכור כי בחירת חילופי החליפין הנכונה היא צעד מכריע בעת שימוש במטבעות קריפטוגרפיים. אתה רוצה לדעת שהכסף שלך נמצא בידיים בטוחות ושאתה מוגן מפני סוכנים חסרי מצפון שמנצלים סוחרים ומשקיעים לא מודעים..

עמלות עסקה ומסחר

כל בורסה כוללת מבני עמלות שונים. אם אתם מתכננים לבצע עסקאות תכופות, רכישות בכמויות גדולות או לבצע עסקאות הכוללות סכומי כסף גדולים, עליכם לבדוק את מבנה העמלות של הבורסה כדי למנוע הפתעות בהמשך..

חלק מהעמלות הנפוצות שגובות המרת מבוססות על התנהגות המשתמש הן:

 • דמי המסחר הם מקור ההכנסות העיקרי לבורסות. אלה מחויבים בדרך כלל בעסקאות קריפטו-קריפטו כמו גם בעסקאות פיאט-קריפטו.
 • דמי הפקדה ומשיכה משתנים בהתאם לפלטפורמה, סוג העסקה (פיאט או קריפטו) והמיקום שלך. מרבית הבורסות אינן גובות עמלת הפקדה מכיוון שהן רוצות שמשתמשיהן יממנו את חשבונותיהם. המשיכות נוטות להיות יקרות יותר מהפקדות.
 • דמי ריבית, הלוואה או פירוק נגבים על מסחר בשוליים. חלק מהבורסות מאפשרות למשתמשים ללוות כספים נוספים על מנת להגדיל את עמדתם או את מינוףם. העמלות הנגבות תלויות בסכום שהושאל בשוליים, ובמקרים מסוימים בין אם תפקידך מחוסל ובין אם לאו.

חלק מהבורסות מציעות עמלות מוזלות. אחרים גובים עמלות רק עבור סוגים מסוימים של עסקאות, כמו מכירות, תוך השארת סוגים אחרים, כגון רכישה, ללא עמלות. זכרו כי גם הפרש שולי בעמלות יכול לגרום לקיצוץ משמעותי ברווחים שלכם.

תקנות ומיסים

יותר ויותר מדינות וממשלות מטילות כללים ומסים להסדרת מטבעות קריפטוגרפיים. לפני שתתחיל להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים, מומלץ לחקור את החוקים והדרישות המס הנוכחיות של מדינתך.

יש ממשלות שמתירות השקעות במטבעות קריפטוגרפיים, כמו ב- ICO, אך אינן מאפשרות להשתמש בהן כמטבעות. רוב המדינות רואות במטבעות קריפטוגרפיים פטור ממע”מ. אחרים מטילים מס על רווחי הון על הרווחים שלך. אלה רק חלק מהתקנות והכללים הרבים שקיימים כיום. ערוך מחקר או בקש מיועץ שיעזור לך כדי שתדע בדיוק על מה אתה אחראי.

סיכום

מחקר וניתוח יסודי יעזרו לך לקבל החלטות מושכלות בעת שימוש במטבעות קריפטוגרפיים לעסקאות יומיומיות, כהשקעה או למסחר. חמושים במידע הנכון, תוכלו להקדים את העקומה ולהיות מוכנים לכל שינוי קיצוני בשוק.