10 המטבעות הטובים ביותר להשקעה [אחר מאשר ביטקוין]

בשוק הקריפטו ישנם אלטקוינים רבים בגלל הפופולריות הגוברת של קריפטוגרפיה. מה שמקשה על בחירת הצפנה הטובה ביותר להשקעה לצורך יצירת תיק רווחי.

אם אתם מחפשים מטבעות קריפטוגרפיים להשקעה שאינה ביטקוין, ייתכן שייקח זמן ללמוד מכיוון שיש יותר מ -4,000 סוגים שונים של קריפטוסים בשוק. רבים מהם הם פרויקטים של הונאות הנסחרות בבורסות לא מהימנות באיכות נמוכה. מתוך המטבעות הקריפטוגרפיים הללו, המטבע המוערך ביותר הוא הביטקוין שמקדם הרבה יותר מטבעות אחרים במרוץ עולם הקריפטו עם כ -20 אלף דולר בכל הזמנים. יש לנו רשימה קצרה של כמה מטבעות קריפטוגרפיים אמינים מוערכים, הצפויים לבצע ביצועים טובים בשנת 2020. בואו נדון בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים האלטרנטיביים הראשונים של Bitcoin, בהם תוכלו להשקיע את כספכם..

המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה

המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2020

את’ריום (ETH):

אתריום

Ethereum היא פלטפורמה מבוזרת לאפליקציות המתבצעת בדיוק כפי שתוכנתה ללא סיכוי לצנזורה, הונאה או הפרעות של צד שלישי. לפלטפורמה זו אין כוח ממוקד ולכן היא מבצעת רשת חלקה. כולנו יודעים על ההתקפה ל- DAO בשנת 2016, Ethereum נשבר לשני חלקים; האחד היה האת’ריום ומצד שני האת’ריום הקלאסי. הוא נמכר באומרו כי מדובר בדור הבא של מטבעות הקריפטו הטובים ביותר עם מדיניות מכרזים מחודשת. הדבר המדהים החדש הזה נוצר על ידי ויטאליק בוטרין. זה עוזר לאנשים לקיים אינטראקציה ישירה ללא הפרעה של הצד השלישי. זה גם עוזר לאדם להנחות את דרכו להגדיר קישורים לדיון. הוא מפקח על האיגוד למכור כרטיסים. הוא גם מציע החזרים באופן שגרתי.

הודעות קשורות: Ether Mining Ether Wallet קנה Ether בהודו

Tezos:

מה זה Tezos? כיצד לקנות XTZ

הבלוקצ’יין הראשון בעולם המתפתח בעצמו, Tezos (המכונה גם XTZ) הוא פלטפורמת חוזה חכמה הדומה לאת’ריום או EOS. זוהי רשת מבוזרת, עמית לעמית וחסרת הרשאות שמטרתה לפתח כמה שיפורים בולטים על פני מתחרותיה. בפרט, הרעיונות העיקריים של ממשל בשרשרת ותיקון עצמי. ארנק הטזוס הטוב ביותר 2019

ליטקוין (LTC):

Litecoin_Logo

זהו מטבע קריפטוגרפי נוסף ששוחרר על ידי עובד Google הקודם צ’רלס לי. זה נוצר כחלופה לביטקוי. השאר כל התכונות זהות. ניתן לכרות זאת ולשמש כמטבע. זה מועיל גם לעסקת סחורות ושירותים.

הודעות קשורות: מיטב ארנקי Litecoin

Menero (XMR):

מונרו

זה ממותג בדרך כלל כמטבע ‘אנונימי’. אבל במציאות, זה לא. מטבע זה מתמקד יותר בהגנה על פרטיות. זהו אחד המטבעות הטובים והיציבים. זה שומר על דברים פרטיים וגם לא ניתנים לזיהוי. יש לה טכנולוגיית חתימת טבעת המגנה רק על המערכת. זה משמש בעיקר אנשים שרוצים להישאר מחופשים באינטרנט. ארנק מונרו הטוב ביותר 2019

הודעה קשורה: החלפה לרכישת מונרו

אדווה (XRP):

אַדְוָה

זה נלקח כתכנית פשרה לא מעודנת יחד עם המרת מטבע ורשת תשלומים. מערכת זו שולבה בבנקים מעטים וברשת התשלומים כדי להפחית את המחיר. יש לזה שני שמות אחרים; האחד הוא פרוטוקול עסקאות אדווה או מצד שני פרוטוקול אדווה. מערכת זו עובדת במהירות רבה בכל גודל העסקה ללא תוספת תשלום נוסף לעבודה.

הודעות קשורות: ארנקי האדווה הטובים ביותר קנו אדווה בהודו

לזנק:

לזנק

זהו אזור חשוף כמו גם מטבע דיגיטלי מכוון פרטיות בו תוכלו לעבור עסקה מיידית. זה יכול להיות משויך בקלות למזומן שבו כל הכספים שלך פרטיים, כמו גם שאתה לא צריך שום ארנק לעסקה. שנית, יש לך יתרון שאף אחד לא יכול לעקוב אחריך. החיובים נמוכים מאוד ואף לעיתים ללא עלות. תהליך התשלום בטוח מאוד ומאובטח מכיוון שמדובר ברשת דו-שכבתית. מצד שני, העסקה לא אורכת זמן רב וכסף ניתן לשלוח לכל מקום ובכל זמן.

פוסטים קשורים: ארנקי Dash Dash Mining

Zcash (ZEC):

zcash

זו תוכנית העוסקת במערכת המסחרית. הפרטיות של מערכת זו מסייעת לאדם להחליף מטבעות קריפטו בפלטפורמה הבטוחה יותר. על מנת לשמור על קשר טוב, הפעולה העיקרית שעליה צריכה החברה לנקוט היא להגן על המערכת שלהם למען אינטרס המשתמש שלה.

פוסט קשור: Zcash Mining

Etherium Classic (ETC):

אתריום-קלאסי

הקדנציה המלאה של ETC היא Ethereum Classic. מערכת מבוזרת זו המאבטחת ומציעה קשר חכם בתוך המערכת. הצלחה בכרייה תלויה ברבים, בניגוד לגורמים. על מנת לגלות מחשובי כריית ענן נוצרו מחשבים. הם לוקחים הסבר על מגבלות שונות כגון עלות חומרה, עלות חשמל ודברים אחרים הקשורים לרשת. הרווח של האדם תלוי בבעיות רשת, חסימת פרס, כמות עסקאות ותשלום. אנשים רבים אינם יודעים כיצד להשתמש במחשבונים אלו, ולכן מתפרסמים באופן קבוע מאמרים הקשורים אליו. מיטב ארנקי ה- ETC 2019

עובדה:

factom

זו ידועה כאחת הטכנולוגיות הוותיקות ביותר. היא מוגדרת כטכנולוגיית ליבה המסייעת לאדם לקיים אינטראקציה חופשית. הוא יכול להתאים את עצמו לכל תחום. זה עוזר בהמרת כל פתרון ניהול המסמכים לפלטפורמת מסמכים מבוססת בלוקצ’יין.

יוֹטָה:

יוֹטָה

IOTA הוא פרוטוקול שיא עם קוד פתוח. זה חורג מהבלוקצ’יין. סבך ה- IOTA מאובטח ישירות לגרף האציקלי. אין חיובים בגין עסקאות ואין מגבלה קבועה על מספר העסקאות שניתן לבצע על ידי הפרט ברשת. במקום זאת, לאורך כל תהליך הצמיחה, יש שילוב ברשת. ככל שנעשתה יותר פעילות, כך הרשת צומחת מהר יותר. Bitfinex היא הפלטפורמה המומלצת לרכישה / מכירה של IOTA.

NEO:

ארנק ה- NEO הטוב ביותר 2018

ניאו הוא אחד המטבעות הממומנים הראשונים. זוהי במקור מטלה סינית של Blockchain. זהו גם פרוייקט הרשת הציבורית הייחודי והפתוח ביותר אי פעם והשתתף כפלטפורמת משאבים חלקה. זה יוצר טכניקה חדשה להרשמה, אספקה ​​ופיזור של כסף. ביטרקס היא הפלטפורמה המומלצת בה תוכלו להשקיע בה.

מה זה ניאו? || מיטב ארנקי הניאו 2019

מילים אחרונות:

תמיד מומלץ לא לשים את כל הביצים בסל אחד. מקווה שהמאמר הזה יעבור 10 המטבעות המובילים של מטבעות קריפטו חלופיים האם נעזור לקורא לקבל מושג לגבי החלופות הטובות ביותר לביטקוין להשקעת כספם. אנא שתף ​​אותנו מניסיונך ומשובך בקטע התגובות למטה.