האם ביטקוין הוא השקעה בטוחה בסינגפור

סחר במטבעות קריפטוגרפיים לוקח את השוק העולמי בכוח. הסוג העיקרי של מטבע קריפטוגרפי שעולה לכותרות הוא השקעה בביטקוין. זאת בגלל עליית ערכו ויכולתו שלא להיות מושפע מאינפלציית השוק המגמתית. סחר בביטקוין הוא פשוט העברת מטבע דיגיטלי מבלי לערב את הבנק המרכזי או צד ג ‘כלשהו. המשתמש בפנקס הביטקוין עוסק ישירות בלבד, והעסקה נרשמת בפנקס דיגיטלי.

התוכנה גם עוקבת אחר הביטקוין. מסחר בביטקוין יכול להיות צורה בטוחה יותר של מסחר והשקעה על ידי אנשים רבים המעוניינים להשקיע על בסיס ארוך טווח. למקרה שאתה מעוניין להשקיע בקריפטוסים, אשראי הון יספק לך את כל היסודות שאתה צריך להבין להצלחה.

עם זאת, השאלה הגדולה כיום היא; האם ביטקוין הוא השקעה בטוחה בסינגפור? כן. הסיבה העיקרית לכך שההשקעה הבטוחה ביותר עבור סינגפורים היא העובדה שהמשקיע יכול להתחקות אחר ההיסטוריה של ביטקוין עד לשורשה. יחד עם יתרונות אחרים של השקעה בביטקוין, זה אמור לגרום לכל משקיע בסינגפור לבחור במקום בטוח יותר להעמיד נכסים. להלן הסיבות האמיתיות מדוע כדאי לבחור בהשקעה בביטקוין.

ביטקוין בסינגפור

מדוע הסינגפורים צריכים לבחור בביטקוין;

לכל סוג של השקעה יש חסרונות. אך ההצלחה של כל השקעה תלויה ביכולתה להתעלות על כל אתגר במגמות השוק. עליית ההשקעה בביטקוין מיוחסת לסיבות שנדונו להלן.

1. אין סיכון לאינפלציה.

עם צורות מסחר אחרות, לממשלה יש שליטה מלאה על המטבעות הזורמים בשוק. כלומר, כאשר מצב הכלכלה במדינה יירד, ערך המטבעות יירד. צרכנים יצטרכו יותר כסף לרכישת מוצרים. הממשלה תכנן אמצעים להפחתת זרם הכסף, ובכך להעלות את ערך המטבע. נהפוך הוא, עם ביטקוינים אין לממשלה שליטה ישירה על הביטקוינים; לכן שיעורי האינפלציה אינם מושפעים.

2. הם לא מאבדים ערך.

כמשקיע, עליכם לדאוג שההשקעה שלכם תאבד ערך לאורך זמן. זה קשור להשקעה פיזית במוצרים שבהם המוצר יאבד ערך עקב המצאת מוצרים חדשים. הממשלה לוקחת גם חלק בשליטה בערך המוצר באמצעות מיסים וחיובים נסתרים אחרים. עם זאת, הדבר מצטמצם בהשקעה בביטקוין, שם אין התערבות ממשלתית. מסחר בביטקוין הוא צורה מבוזרת שבה יש לך שליטה מלאה דרך הארנק שלך. בנוסף, מאז לידתו, ידוע כי ביטקוין מגדיל את ערכו בכל שנת כספים.

3. מציעים שימושים מגוונים.

האם אתה זקוק למוצר יחיד שיכסה רשת עצומה של הדרישות שלך? האם אתה זקוק לשורה אחת של השקעה כדי להקל עליך את הלחץ בעסקאות שלך בחשבונות שונים? השקעה בביטקוין היא האופציה הטובה ביותר עבורך. לביטקוין יש מגוון שימושים שהופכים אותם ליותר יקרים מאשר אמצעי עסקאות מסורתיים. שימושים אלה כוללים;

  • חנות ערך. משקיע יכול לצבור את הביטקוינים בארנקו כעת ולמכור אותם לאחר שלפעמים כשערכם עולה.
  • סחר במטבעות דיגיטליים. מדובר בקנייה ומכירה של אגרות חוב בשווקים מקוונים.

4. בעלי רווח פוטנציאלי גבוה יותר מהפסדים.

אותם משקיעים שלקחו חלק בהשקעות ביטקוין ממדינות אחרות יכולים להעיד כי האפשרויות של ביטקוין לזכות בעליית הערך של 200% גבוהות יותר בהשוואה להפסד הפוטנציאלי שלו. לדוגמא, אנליסטים משערים כי מחיר ביטקוין יחיד יכול לעלות בכ -20,000 פעמים בעוד כמה שנים. זה משמש סיכון ממשי עבור סינגפורים להשקיע בביטקוינים מכיוון שרווחיה הצפויים גבוהים בהרבה מהשקעה במצבי מסחר מסורתיים..

5. מרוויח אינטרסים גבוהים יותר.

המטרה העיקרית של משקיע היא להשיג רווחים מהמסחר שלו. עם זאת, צורות אחרות של השקעות יצטרכו שתיקשר את הכסף שלך זמן רב אם אתה זקוק לריבית גבוהה יותר. בהשקעה בביטקוין מובטחת לכם ריבית גבוהה יותר מהשימוש היום יומי בארנק הדיגיטלי. השקעה בביטקוין מציעה לך גם גישה ישירה לרווח שלך.

כמשקיע, אתה צריך לעשות בחירות נבונות לא לאבד את ההון שלך. קריאה מהיתרונות המשמעותיים של מסחר בביטקוין תשכנע כל משקיע מסינגפור לנסות זאת. המשקיע עדיין צריך לדעת לקנות ביטקוין כדי להימנע מחסרונות בשוק.

איך קונים ביטקוין?

מחיר הביטקוין העולה הוא זה שמושך משקיעים רבים לנסות ולהעז אליו. הכלכלנים הצהירו כי מחירו הגיע לסכום של 8000 דולר. עם זאת, אנשים רבים בעלי עניין מוגבר בביטקוין אינם יודעים כיצד לרכוש אותו. מומלץ לציין כי הצעד הראשון להשקעה בביטקוין הוא להשיג ארנק דיגיטלי לאחסון הביטקוינים שלכם. השלב השני הוא חיפוש אחר פלטפורמה אמינה בה תוכלו לקנות ולמכור את הביטקוינים שלכם. שני שלבים אלה מאפשרים לך לבצע עסקאות ביטקוין שלך ללא הונאה בבטחה. לאחר שהצטיידתם בארנק, תוכלו לקנות ביטקוינים בשלוש שיטות;

  1. ישירות ממוכר. אתה יכול לפגוש את המוכר באופן אישי ולקנות ביטקוין ולשלם באמצעות מצבי התשלום המועדפים עליהם. ניתן למצוא מוכרים ממקורות אמינים כמו LocalBitcoin, המחבר אותך למוכר.
  2. מכספומט ביטקוין. למרות שעמלות העסקה הקשורות לשיטה זו הן גבוהות, זה הממוצע הבטוח ביותר לרכישת ביטקוין. זה כרוך בהפקדת מזומנים לכספומט הביטקוין, והביטקוינים יופקדו בארנק הדיגיטלי שלך.
  3. שירות העברת כספים. שירותי העברת כספים כגון MoneyGram ו- Western Union מקלים גם על רכישה ומכירה של ביטקוין. כל שעליך לעשות הוא לבקר בסניף המקומי שלך ולהפקיד את המזומנים המשווים את כמויות הביטקוין שאתה רוצה. הנמען יקבל את המזומן ויפקיד את הביטקוינים בארנק הדיגיטלי שלך.

בשורה התחתונה

השקעות ביטקוין טרם התקבלו על ידי משקיעים רבים, לא רק בסינגפור אלא גם בשוק העולמי. הסיבה לכך היא שמשקיעים רבים לא הקדישו זמן להבין את השפעת הביטקוין על השוק הנוכחי. כשהמצב הנוכחי של נגיף העטרה יכה בכלכלה העולמית, השקעת ביטקוין תהפוך לעסק הבטוח ביותר בסינגפור מכיוון שהוא אינו מושפע מהנפח. המשקיעים היו מובטחים גם לאינטרסים כפולים עם חלוף המשבר. הביטקוין הוא גם ההשקעה הבטוחה ביותר בשל פרטיותו בעסקאות.