סקירת מטבע Cu מטבע: סחר נחושת בבלוקצ’יין את’ריום

מכשיר מעשי לסוחרים פיזיים, ספקולנטים פיננסיים, צרכנים ומשקיעים ארוכי טווח; מטבע Cu MBX היא הדרך היעילה, המאובטחת והפשוטה ביותר לסחור בנחושת. כפי ש חברת מתכת בלוקצ’יין אנו משתמשים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין של Ethereum כדי ליצור פלטפורמת קבלת מחסנים מהפכנית לאחזקה ומסחר של מתכות תעשייתיות ויקרות (Metabx מערכת אקולוגית של MBX).

סקירת ICO מטבע Cu מטבע

מטבע Cu MBX הוא אסימון ERC-20 ומייצג באופן חוקי קבלה על מחסן אלקטרוני סחיר בהתאם לסעיף 475 ff. HGB (קוד מסחרי גרמני). כל מטבע ניתן להחלפה ב -1 ק”ג של קתודות נחושת כיתה א ‘המאוחסנות במחסני חברת המתכת של בלוקצ’יין, כאשר המחסן הראשוני נמצא הרפובליקה הפדרלית של גרמניה.

קבלות מחסן הן מסמכים המוגדרים כחוק המספקים הוכחת בעלות על נכס בסיס (למשל קתודת נחושת) המאוחסן במחסן. קבלות מחסן ניתנות למשא ומתן מאפשרות העברת בעלות ללא צורך במסירת הנכס הפיזי. שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין יוצר את הפלטפורמה המאובטחת, היעילה והנוחה ביותר לעקוב אחר קבלות מחסן ולסחור בהן:

  • המפתח הציבורי של ארנק אלקטרוני מתפקד כמזהה למחזיקים והמפתח הפרטי מתפקד כמערכת אימות עסקאות בדומה לחתימה..
  • האישורים בלתי נשכחים והמערכת נחשבת בלתי אפשרית לפרוץ.
  • ניתן לצפות בתעודות יחד עם החוזה החכם שלהם ומידע על ספר ספר ציבורי נגיש בקלות (למשל etherscan.io).
  • כל העסקאות נרשמות על גבי ספר החשבונות עם חותמות זמן, וכך ניתן להשיג מידע על מלאי או נתוני מסחר בקלות המאפשר לסוחרים לחזות מחירים טוב יותר..

חברת המתכת של בלוקצ’יין תשיק בורסה מקוונת משלה, בורסת בלוקצ’יין ממתכת, זמן קצר לאחר הצעת האסימונים הראשונית, ושחרור מתכות אסימניות חדשות בעתיד. למידע נוסף מצא את העיתון הלבן בחדר הנתונים שלנו ב metalbx.com

היתרונות של מטבע Cu MBX

ללא דמי אחסון: ממלא חלק גדול ביעילות העלות והפשטות של המוצר שלנו ביחס לכל שאר הנכסים הזמינים, והוא מתאפשר באמצעות פתרון האחסון המשולב שלנו. חל דמי חליפין פיזיים: 0.5% ממחיר השוק של LME דאז עבור (סכום כולל) של נחושת שנאסף.

סיכונים מופחתים: בעלות ישירה על נחושת יוצרת סיכונים מופחתים בהשוואה למסחר בנגזרים; אין סיכון של ברירת מחדל של צד נגדי, הטלת הפסד מוטלת או לקחת רווח. אחסן נכסים בארנק ERC-20 שלך.

הנחות יוצאות דופן: בעוד שאנו מיישמים את מחיר ה- LME עבור טונות של נחושת על רכישות ק”ג, משתתפי ITO נהנים גם מהנחות הזמינות רק בהזמנות גדולות מאוד בחודשי.

חוזים חכמים: חוזים חכמים על בלוקצ’יין את’ריום מאפשרים לבצע עסקאות מהימנות והסכמים בין גורמים רחוקים ללא צורך במנגנוני אכיפה חיצוניים כגון כלים בנקאיים הנפוצים בסחר פיזי של סחורות (למשל מכתב אשראי המתנה). עם מטבע Cu כחיבור בין בלוקצ’יין את’ריום לנחושת מוחשית (שנבדק כבר על ידינו), ניתן לאמת את חובות התשלום וההספקה בעסקת סחר ולבצע אותם בתורם באמצעות תכנות של חוזה חכם פשוט..

יְעִילוּת: עלויות תשתית טכניות נמוכות, ללא מתווכים ויכולת לבצע כל ערך תמורת עמלות נמוכות לשמצה. פונקציונלי 24/7 ומהיר יותר מכל שיטת ביצוע מסורתית אחרת.

גְמִישׁוּת: ניתן לסחור בנכסים בבורסות מקוונות מבוזרות ומרכזיות או בעסקאות ידניות של “ללא מרשם”. Cu Coin MBX יכול לשמש מכשיר פיננסי וככלי מסחר פיזי.

נְגִישׁוּת: כל מי שיש לו גישה לאינטרנט יכול לסחור ב- Cu Coin MBX. אחסן נכסים בארנקי Ethereum אישיים מאובטחים באופן מקוון, על נייר, או בחומרה בלתי ניתנת לפיצוח בגודל של מקל USB.

בִּטָחוֹן: אבטחה היא באופיה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין שכן כל המידע נשמר ומעובד באופן ריכוזי. אישורים אינם נשכחים והמערכת אינה ניתנת לפריצה.

שְׁקִיפוּת: גש לכל המידע של האסימון על ספר חשבונות ציבורי. אמת בקלות את הנכסים שבבעלות סוחר. ניבא שוק טוב יותר עם סקירה של פעילות המסחר המלאה.

למה נחושת?

לנחושת ערך ייחודי בשוק העולמי בזכות שוויו העסקי התעשייתי. זהו אלמנט הידוע במוליכות, עמידות ועמידות בפני קורוזיה. מחירי הנחושת הספוטים עולים ביותר מ -320% מאז שנת 2002 וסביר מאוד כי מחירי הנחושת ימשיכו לעלות בעתיד.

על פי Mining.com, למעלה מ -200 מכרות נחושת הפועלים כיום יגיעו לסוף חייהם היצרניים לפני 2035. אלא אם כן יתקיימו השקעות חדשות, ייצור המכרות הקיים יירד מ -20 מיליון טונות מתחת ל -12 מיליון טון בשנת 2034, מה שיוביל ל מחסור באספקה ​​של יותר מ -15 מיליון טון.

בשנת 2035, בלומברג מקרינה חדירה של 43% של כלי רכב חשמליים בשוק הרכבים הקלים, אשר תהיה שווה בערך ל -110 מיליון מכוניות ו -3.6 מיליון טון של ביקוש נוסף לנחושת – שווה לכ -15% מהשוק הנוכחי. יתר על כן, כל EV ידרוש יציאת טעינה עם 8 קג נחושת נוספים בפני עצמה.

מהפכת האנרגיה הירוקה תהיה המניע העיקרי לביקוש הנחושת בשנים הקרובות: מעבר לאנרגיה מתחדשת הוא בלתי נמנע להישרדותו של כוכב הלכת שלנו, אולם זה יעלה בעלות גדולה בדמות נחושת. מאתיים טורבינות רוח בעלות 3 מגה וואט (MW) נדרשות להחלפת פחם קיטור גדול או טורבינת גז אחת. התשתית לאנרגיות מתחדשות דורשת פי 5 יותר נחושת בהשוואה למערכות התומכות בדלק מאובנים.

על חברת Blockchain Metal Metal

חברת Blockchain Metal Metal נוסדה בשנת 2018 באיסטנבול עם החזון ליצור מכשיר מסחר מעולה, לספק את התשתית הנדרשת ולהפוך למנחה העולמי לסחר בסחורות מתכת. בבקשה תבקר metalbx.com למידע נוסף על הצוות.

רֶכֶשׁ & מִסְחָר: אנו מוצאים, קונים ומוכרים את המתכות המגובות את נכסי הצפנה (בתחילה נחושת עם Cu Coin MBX).

אחסנה: אנו מאחסנים את המתכות המגבות את נכסי הצפנה שלנו במחסנים הממוקמים אסטרטגית, ומבטיחים נתיבי אספקה ​​נוחים וקרבה לתעשייה ולמרכזים לוגיסטיים..

 לוֹגִיסטִיקָה: אנו מטפלים בהובלת מתכות בסיסיות למחסן שלנו ובהמשך ליעד הסופי הרצוי (למשל מפעל ייצור).

בורסה מקוונת: אנו מקלים על חוויית מסחר מקוונת חלקה עבור סוחרי נכסי הצפנה המגובים שלנו במתכת ומספקים דרך מאובטחת לצרכנים למצוא את מתכותיהם..