מדוע עליכם להירשם להלוואות מגובות מטבעות קריפטוגרפיים

בהיסטוריה של כל השקעה, הלוואות מילאו חלק משמעותי בבניית המיזמים. המלווים לוקחים את היתרונות של אינטרסים שנצברו בכדי להרחיב את עסקיהם בזמן שלווים משתמשים בהלוואות לעסקים מתחילים, מממנים את העסק הקיים שלהם או מיישבים צרכים אישיים. במהלך העשורים, ענפי ההלוואות מאלתרים את עסק ההלוואות בצורה חלקה ובטוחה יותר. זה עבר זמן קצר יותר מכפי שהוצג המסחר בקריפטו, וכעת משקיעים רבים מעבירים את פעילותם לעידן הדיגיטלי החדש. היו שאלות אם ההלוואות בשווקי מטבעות קריפטוגרפיים יכולות לקרות וכיצד זה יכול להשפיע על הכלכלה. המשקיעים נאלצו לנסות את סגנון ההלוואות החדש. לפני שתנסה, קבל את כל הפרטים הדרושים אודות הונאות הלוואות מאתרים חוקיים, כגון אשראי בוגיס.

מדוע עליכם להירשם להלוואות מגובות מטבעות קריפטוגרפיים

מהי הלוואה מגובה קריפטו?

הלוואה בגיבוי קריפטו הינה הלוואה המובטחת על ידי נכסי קריפטו שבהם כסף פיאט, במיוחד דולר ארה”ב, מושאל בתמורה לביטקוין כנייר ערך. זהו הליך מהיר ופשוט, והכסף מופנה לחשבון הלווה בזמן שהביטקוין מופקד לארנק המלווה. בניגוד למודל ההלוואות המסורתי שבו חייבת להיות מעורבות של הבנק המרכזי או המתווכים, להלוואות מגובות קריפטו יש מאפיינים ייחודיים שהופכים אותן לאמינות. ניתן לפרט על תכונות אלה כמפורט להלן;

נוֹהָג

הלוואות בגיבוי קריפטו זולות בהרבה וניתן להשתמש בהן בדרכים שונות שמונעות על ידי המלווים המסורתיים. בהלוואות מסורתיות, על הלווה לתת מעט פירוט כיצד להוציא את המזומן. לא ניתן להקל על פעילויות מסוימות על ידי הלוואה מסורתית. חלק מהשימושים בהלוואות מגובות קריפטו כוללים.

 • מימון מחדש של חובות
 • גיוון בהשקעות, במיוחד בפיזור תיקים.
 • מימון עסקה עסקית נוספת.
 • השקעה בנדל”ן.
 • תשלום עבור הוצאות חופשה באמצעות קריפטו.

התחייבויות מס

בעת ההרשמה להלוואה המגובה בקריפטו, נכסי הקריפטו אינם נלקחים כמכירות; לפיכך, מסים מתבטלים במהלך עסקאות. במקרה זה, הלווה יכול ללוות כסף פיאטי ולשלם פחות ריבית מהמיסים על נכסי ההון. שני גורמים יכולים להביא את השונות בהתחייבויות המס בהלוואה המגובה בקריפטו;

 1. ניתן להתייחס למטבעות קריפטוגרפיים כאל נכס למיסוי. בהשוואה להלוואות מסורתיות בהן לוקחים את הנכס כבטוחה, הלוואות מטבעות קריפטו לא היו מרוויחות מיסי הון.
 2. תלוי במטרת ההלוואה ניתן לנכות מיסים מהריבית. למשל, הלוואה שנלקחה להשקעה בנדל”ן ניתנת לניכוי ממס, ואילו הלוואות לשימושים אישיים אינן פטורות ממס.

מאמר מומלץ:

תהליך ההלוואות

בהלוואות מגובות קריפטו, הלווה והמלווים באים יחד, כל אחד עם הדרישות שלהם. הלווה מפקיד את המטבעות הקריפטוגרפיים בארנק הדיגיטלי של המלווה, ואילו המלווה מפקיד כסף בחשבון הלווה. למלווה מוצעת ההלוואה בשווי 70% ממחיר שוק הקריפטו ובריבית מוסכמת. עם חלוף התקופה, הלווה מחזיר את הכסף כולל הריבית כאשר המלווה מעביר את הקריפטו בחזרה. בנוסף, תהליך ההשאלה כולל צוות הבודק את בקשת ההלוואה ומדווח למלווה תוך 24 שעות. הצוות ישלח לכל צד הצעת הלוואה המכילה;

 • תנאים והגבלות שנקבעו על ידי יחיד
 • שיעורי ריבית שמתחילים בדרך כלל עם 8%
 • עמלת מקור.
 • אחוז אחוז שנתי הוא דרך להראות את הערך הכולל במשך שנה אחת.
 • פרט הקריפטו החיוני למלווה להניח תביעה כנגד מחדל הלוואה.

לאחר שבחנו את ההבדלים בעסקאות הלוואות בגיבוי קריפטו, עלינו לשאול את עצמנו האם סוג זה של הטבות הלוואות לשני הצדדים. בהלוואות המסורתיות, המלווה והלווה צריכים להחתים את ההסכם על ידי עורכי הדין או צד שלישי. במקרה זה, העסקה נעשית בשוק דיגיטלי שבו מוחלפים רק כסף פיאט וקריפטו.

עם זאת, בהלוואות מגובות קריפטו יש הבדלים בלעדיים שהופכים את זה למועיל הן למלווה והן ללווה.

1. הטבות למלווים

 1. קיימים סיכונים מינימליים למלווים לאבד את כספם מכיוון שיש פירעון מלא של הלוואות. זאת בשל המערכת האוטומטית במידה רבה שמבטיחה עסקאות בנקאיות ישירות. למלווה יהיה יותר נוח לפקח על השימוש בכספים.
 2. קיימת מערכת רשת ענפה ברחבי העולם; לפיכך, למלווה יכולה להיות גישה ללווים ברחבי העולם, מה שהופך את ההלוואה בגיבוי הקריפטו להשקעה בינלאומית.
 3. הלוואות לקריפטו זמינות בכל מיני מטבעות. המלווה יכול להפקיד כל סוג של מטבע לחשבון הלווה, והבנק יקל על המרתו.,
 4. שום סכום הלוואה מקסימלי אינו מוגדר לספק כי הלווה נמצא במסגרת התקציב שלו ויש לו מספיק ביטחונות להציע.
 5. כל אדם או ישות משפטית יכולים להלוות בפלטפורמה זו מכיוון שאין מגבלות על דרישות המינימום, כגון רישיונות עסק.

2. הטבות ללווה

 1. היתרון העיקרי בהלוואה בגיבוי קריפטו הוא כי נכסי הצפנה יכולים להישמר על ידי המלווה במקרה שהלווה לא יגייס את מלוא סכום הכסף והריבית להחזר ההלוואה. לא ניתן למכור את הקריפטו כדי למכור אותו על ידי המלווה מכיוון שאין דרישה כזו.
 2. קיימת גמישות ביישום תנאי ההלוואה כך שיתאימו לדרישות שני הצדדים.
 3. אין דרישות חובה לבדיקת כשירות האשראי של הלווה והיסטוריית ההחזר. זה מועיל ללווה מכיוון שהם יכולים לגשת להלוואות בהתאם לשווי הביטחונות שלהם.
 4. הלווה יכול להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום וליטקוין כבטוחה להלוואה.
 5. העסקה יכולה להתבצע דרך כל בנק ברחבי העולם. הלווה אינו צריך לדאוג לסוג הבנק להפקיד כספי פיאט.

פוסט מומלץ: סוגים שונים של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

בשורה התחתונה

עם עליית הערך של מטבעות קריפטוגרפיים בכלכלות העולמיות, אסטרטגיות הלוואות חדשות עולות גם הן. המשקיעים מחפשים להשקיע בשוק בו אין התערבויות ישירות כמו מיסוי ושליטה במטבע. המשקיעים מחפשים גם דרך לקבל הלוואות שלא בהכרח בודקות את יכולת האשראי שלהם או את החזרי ההיסטוריה. הלוואות מגובות קריפטו הופכות למגמה הנוכחית בעולם הדיגיטלי.