17 כרטיס החיוב הטוב ביותר בביטקוין | כרטיסי חיוב קריפטו מובילים 2021

שירותי הצפנה רבים המספקים כרטיס חיוב קריפטוגרפי (כרטיס חיוב קריפטו) לצורך ביצוע תשלומים. כדי לבחור את כרטיס החיוב הטוב ביותר בביטקוין (פיזי ווירטואלי), הנה רשימה של 17 כרטיסי חיוב קריפטו הטובים ביותר.

יש בשוק מספר מוגבל של כרטיסי חיוב ביטקוין (או כרטיסי BTC מראש) המקשה על בחירת הכרטיס הבטוח ביותר לשימוש. זה יכול להיות קשה בהתחלה מכיוון שהכרטיסים כרוכים בתשלום שונה ויש להם תנאים והגדרות קשים. היום בואו נדון ברשימת 18 כרטיסי החיוב הראשונים של הביטקוין המופעלים על ידי ביטקוין כמו גם אלטקוינים. משתמשים יכולים כעת לקנות כל דבר מהעולם הווירטואלי באמצעות ביטקוין בדיוק כמו כל כרטיס חיוב בנקאי אחר.

כרטיס החיוב הטוב ביותר בביטקוין - כרטיסי חיוב BTC מובילים

בכל פעם שמחזיק כרטיס משלם תשלום לחנות, בעל העסק ישולם במזומן משלו בכרטיסי חיוב אלה, והחיובים נלקחים מיתרת הביטקוין, שם המשתמשים צריכים לשלם את דמי ההמרה עבור המרה בקריפטו לפיאט תמורת תשלום זה..

הכנו גם רשימות עבור כרטיסי חיוב של Ethereum ו- BCH. אולי גם תאהב:

רשימת כרטיסי חיוב של Ethereum (ETH) || רשימת כרטיסי חיוב של ביטקוין מזומן (BCH)

כרטיסי החיוב הטובים ביותר בביטקוין: 17 רשימת כרטיסי החיוב הקריפטו הטובים ביותר

כרטיס חיוב של טראסטה קריפטו

כרטיס חיוב בקריפטו Trastra - כרטיס חיוב ביטקוין

כרטיס הוויזה של טראסטרה הוא שם מהימן בגזרת כרטיסי החיוב של Crypto ותומך במטבעות קריפטוגרפיים בולטים כמו ביטקוין, ביטקוין מזומנים, את’ריום, ליטקוין וריפל כרטיס החיוב של מטבע קריפטו Trastra מאפשר למשתמשי מטבעות קריפטו באזור הכלכלי האירופי לפדות את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם ביורו ללא כל עמלות. זה מאפשר לך לקבל תשלומים ממשתמשי קריפטו אחרים בארנק שלך ולשלם עבור שירותים מקוונים ומחוצה לה באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים.

בכרטיס יש מגבלת הוצאה של 8,000 אירו ליום, ניתן להוציא עד 7,700 בכרטיס ועד למשוך 300 יורו מהכספומט. הכרטיס מציע שירותים רבים כגון משיכת מזומנים, החלפת פינת כספומט, העברת כרטיס לכרטיס ובירור יתרה בתשלום מינימלי בהשוואה לחלק מהספקים האחרים..

כל התכונות הללו הופכות את כרטיס החיוב של ויזה טראסטרה ביטקוין לוויה אמינה לכל צרכי העסקאות הקריפטו שלך.

כרטיס חיוב של Wirex Bitcoinwirex

בין כל הכרטיסים הידועים ביותר בעולם, Wirex הוא הכרטיס הידוע והמהימן של כל האנשים. הלקוחות מקבלים VISA וירטואלי בחינם ומבט אלגנטי מקסים בכרטיס בו הם משתמשים. זהו כרטיס שבו אדם יקבל גם בצורה דיגיטלית וגם בצורה מסורתית. זוהי צורה זולה של עסקה. כדי להנפיק כרטיס זה באופן מיידי אין צורך להגיש שום מסמך או לאמת. רק הם צריכים לרשום את עצמם, וזה תהליך נטול מתח. כרטיס זה מתקבל בכל רחבי העולם. העסקה היא ללא עלות.

כרטיס חיוב של מטבע Nexo Cryptocurrency

כרטיס הצפנה של nexo

Nexo, חברת סטארט-אפ המבוססת על XRP, השיקה את כרטיס החיוב שלה המאפשר למשתמשים לקנות בקריפטו שלהם מבלי לבזבז אותם בפועל. כרטיס זה מופעל על ידי MasterCard ועוזר למשתמשים לקבל הלוואת קריפטו על ידי הצבת אסימונים כבטוחות בזמן אמת. זהו מושג חדש לחלוטין, בשונה מכרטיסי הצפנה זמינים אחרים אשר ממירים קריפטו לזמן אמת בזמן אמת לצורך ביצוע תשלומים.

כרטיס חיוב של CoinBase ביטקוין

כרטיס חיוב של bitcoin

Coinbase הציגה לאחרונה כרטיס חיוב מטבע קריפטוגרפי המחובר ישירות לאיזון מטבעות קריפטו בארנקי Coinbase. ניתן לנהל את כרטיס החיוב של Coinbase באמצעות אפליקציה נפרדת המיועדת לכרטיס Coinbase וזמינה עבור iOS ו- Android. בדיוק כמו כל כרטיס חיוב אחר של VISA, ניתן להשתמש בכרטיסי Coinbase למשיכת מזומנים בכספומטים ברחבי העולם וניתן להשתמש בהם לקניות בכל מקום..

 • Coinbase גובה עמלה של 2.49 אחוז לכל עסקה.
 • ללא דמי אחזקה / ללא עלות נוספת עבור משיכות כספומט
 • משתמשים יכולים למשוך פחות מ- £ 200 לחודש.

כרטיס חיוב קריפטו UQUID

כרטיס חיוב מהיר

Uquid מאפשר תשלומי הצפנה בביטקוין ויותר מ- 80 אלטקוינים נוספים, כולל Ethereum, Monero, Dash, Ripple, Litecoin, ועוד רבים אחרים. ארנק / כרטיס החיוב Uquid תומך גם ב -3 מטבעות פיאט שונים, הכוללים דולר ארה”ב, אירו ו GBP. משתמשים יכולים להוציא קריפטוסים באופן מיידי שכן העברת מטבעות מהארנק Uquid לכרטיס החיוב מתבצעת באופן מיידי בשיעורי שוק בזמן אמת. הוא מספק כרטיסי פלסטיק ווירטואלים כאחד. אפליקציות אנדרואיד ו- iOS לא שוות זמינות גם כן.

כרטיס Crypto SpectroCoin

כרטיס ספקטרוקוין

SpectroCoin מציע כרטיסי חיוב, שניתן להשתמש בהם לקניות או בכל כספומט ברחבי העולם בדיוק כמו כרטיסי תשלום רגילים. כרטיסי ספקטרו מופעלים על ידי ארנק הבלוקצ’יין SpectroCoin כך שכספים נטענים באופן אוטומטי באופן מיידי. ניתן למנות כרטיסים אלה בדולרים (דולר ארה”ב) וביורו (יורו). אתה יכול להפקיד בקריפטו רבים ושונים כמו גם ב- BTC, כולל BTC, ETH, XMR, XRP, ורבים אחרים אשר יומרו באופן מיידי למטבע תמיכה בכרטיס שלך..

כרטיס חיוב ביטקוין UPayCard

כרטיס upaycard

Upaycard היא ספקית כרטיסי פרימיום משולמת נוספת של ביטקוין שיכולה לשמש לקניות מקוונות בחנויות וכספומטים. כרטיסים אלה זמינים בכרטיסים פיזיים ווירטואליים וניתן להשתמש בהם כדי למשוך כספים מאלפים בכספומטים. ישנם שני סוגים של כרטיסים שהם כרטיסים אישיים וכרטיסי ביקור. כרטיסים אלה מחייבים חיובים, עמלות ומגבלות שונות על מספר משתמשים. אז אתה יכול לבחור את הכרטיס לפי הצורך שלך.

כרטיס קריפטו של Bitcard (Bitnovo)

כרטיסי חיוב של ביטקארד BTC

ביטקארד הוא כרטיס חיוב בביטקוין הממיר מטבעות קריפטוגרפיים כולל ביטקוין, דאש, ליטקוין ליורו. ניתן להזמין ביטקארד באופן מקוון באמצעות תשלום קטן של 20 אירו ללא כל הרשמה. עליכם למלא את הכתובת שלכם לשם הכרטיס הזה יישלח ונמסר לכתובת תוך 5 ימי עבודה. לאחר קבלת הכרטיס, עליכם להפעיל אותו באמצעות SMS, ולאחר מכן המשתמשים יכולים להטעין ולהתחיל לקנות עם הכרטיס.

כרטיס הצפנה של BitPay:

כרטיס סיביות

Bitpay היא חברה נחשבת במערכת הביטקוין המספקת שירותי תשלומים לעסקים ואנשים פרטיים. הוא מציע לקבל כרטיס ויזה משולם מראש המחובר דרך חשבון Bitpay שלך. כרטיס BitPay זמין לתושבים במדינות ארה”ב. עליך להיות בעל כתובת (ללא תיבות דואר אלקטרוני), תעודת זהות ממשלתית ומספר ביטוח לאומי. ליישם.

העלות של כרטיס זה היא 9.95 דולר וזה בערך 7 ימים להגיע בדואר. כשנוסעים מחוץ לארה”ב, עליכם לשלם עמלה של 3% כעלות להמרת מטבע. יש תשלום בסך של 2.00 דולר לכספומט.

כרטיס חיוב ביטאווה ויזה ביטקוין:

bitwala-prepaid_card

כרטיס Bitwala הוא כרטיס חיוב המחובר ישירות לחשבון הבנק המקוון Bitwala. באמצעות כרטיס מאסטרקארד, הכרטיס מתקבל ברחבי העולם לתשלום או משיכה בלמעלה מ -30 מיליון מקומות ברחבי העולם. Bitwala משרתת את כל תושבי ה- EEA והשוויצרים והכרטיסים נשלחים בחינם תוך פחות מעשרה ימים. למעט כספומטים מסוימים שיש להם שכר טרחה משלהם למשיכות, משיכות מזומנים הן בחינם.

חשבונות Bitwala הם חשבונות בנק בעלי רישיון מלא המשופרים באמצעות ארנק ביטקוין ופונקציית מסחר לגישור בין פיאט וקריפטו. יחד עם הבנק השותף הגרמני שלהם, Bitwala יכולה להציע את הדרך הבטוחה והפשוטה ביותר לקנות, לאחסן ולהשתמש במטבעות קריפטוגרפיים ובכסף פיאט – הכל בחשבון אחד.

כרטיס חיוב מטבע מטבעות של BlockCard

שובר קלפים

BlockCard היא הדרך הטובה ביותר לקנות את מה שאתה רוצה באמצעות מטבע קריפטוגרפי! תוך פחות מ -5 דקות תוכלו ליצור חשבון ולהביא את השימוש ב- BlockCard שלכם. מימן את חשבונך ב- 12 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה. כל משתמשי BlockCard מקבלים בדואר אלקטרוני גם כרטיסים וירטואליים וגם כרטיסים פיזיים. אתה יכול גם למשוך מזומנים בכספומטים! BlockCard זמין היום לתושבי ארצות הברית וברבעון הראשון של 2020 לתושבי 31 מדינות אירופה. אין עמלות פיקדון, עמלות עסקה או דמי חליפין. בנוסף, BlockCard מאפשר העברות P2P בחינם ויכולת לממן את ה- BlockCard במזומן ב- Walmart, CVS וקמעונאים לאומיים אחרים.!

 • ללא עמלות פיקדון, ללא דמי חליפין וללא דמי חליפין.
 • שלם 0 $ לחודש כאשר אתה מוציא יותר מ 750 $ או רק 5 $ לחודש אם אתה מתחת ל 750 $
 • מימן את ה- BlockCard שלך עם יותר מ- 12 מטבעות קריפטוגרפיים או במזומן בקמעונאים כמו Walmart, CVS או 7-11.
 • עובד אצל 46 מיליון סוחרים ברחבי העולם
 • ניתן להשתמש בכדי למשוך מזומנים בכספומטים
 • BlockCard היא הדרך הזולה, המהירה והטובה ביותר לקנות את מה שאתה רוצה באמצעות קריפטו

כרטיס Bitcoin Crypterium

כרטיס חיוב קריפטריום קריפטוגרפי

 

“הכסף שלך – הדרך שלך”. כרטיס הקריפטריום עוסק בהפיכת הצהרה נועזת זו למציאות ממשית. לא משנה היכן אתה נמצא, אתה יכול להזמין את כרטיס הקריפטריום מכל מקום. אם יש לך חיבור לאינטרנט וחשבון Crypterium – אתה מוכן לצאת לדרך! הכרטיסים נמסרים בקצב תחרותי מאוד. דמי המשלוח עשויים להשתנות בהתאם ליעד הסופי (בין 10 ל -25 דולר ארה”ב).

 • כרטיס קריפטו גלובלי ראשון: הזמנה ושימוש ברחבי העולם
 • מגבלות חסרות תקדים: 10,000 $ ליום / 60,000 $ לחודש
 • החלף בשערים הטובים ביותר: מבין 10 הבורסות המובילות
 • עמלות תחרותיות: עמלה להעלאה: 1%, עמלה חוצה גבולות: 2%

כרטיס מפתח (ארנק חומרה + כרטיס חיוב)

ארנק חומרה למקלדת

סטטוס, חברת אפליקציות לדפדפני סלולר השיקה את ארנק החומרה החדש שלה לכרטיסים חכמים לביטקוין, ואת אלטקוינים אשר נקראים “Keycard”. ארנק החומרה של Keycard הוא מכשיר כרטיסים בעלות נמוכה עם ממשק קל לשימוש. העלות המשוערת של ארנק כרטיסים זה הינה כ- $ 30 בלבד אשר כרגע זמינה ללא עלות עבור היזמים.

MCO (Crypto.com) כרטיס מתכת ביטקוין

זהו עוד כרטיס חיוב של ביטקוין. זהו כרטיס מתכתי המצויד בהצעות אטרקטיביות בקטגוריות שונות. ישנם בסך הכל חמישה כרטיסי MCO שונים שונים בתכונות ובמגבלות העסקה. משתמשים יכולים ליהנות מהנחות אטרקטיביות ומנויים בתשלום ב- Expedia, Airbnb, Netflix ו- Spotify.

כרטיס חיוב בקריפטו TENX

tenx-ETH- כרטיס חיוב -1

TENX הוא הכרטיס הראשון והעליון מבין כרטיסי החיוב הפרימיום של את’ריום התומך גם ב- BTC. TENX היה ב- ICO בשנת 2017. האסימונים של TENX מכונים PAY אסימונים. נכון לעכשיו כרטיס / ארנק TENX תומך ב- BTC, ETH ו- LITECOIN בעוד שבעתיד, Tenx מתכננת להוסיף עוד מטבעות קריפטוגרפיים..

משכורת כרטיסי חיוב של ביטקוין

כרטיס משלם

Paycent הוא ארנק סלולרי גלובלי אשר פותח כדי להיות תואם באופן מלא לרשימת המטבעות הקריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, את’ר, ליטקוין עם נזילות גבוהה, ומציעים המרות חלקות בין נכסי פיאט לקריפטו.

כשירות Paycent מספקת ללקוחותיה גם כרטיס חיוב המקושר לארנק הסלולרי הדיגיטלי שלהם. לקוחות רשאים לבצע רכישות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים ביותר מ 200 מדינות.

כרטיס FuzeX (תצוגה + כפתורים)

כרטיס fuzex

כרטיס Fuzex הוא כרטיס מאובטח ומאובטח וקל לשימוש. התכונה האטרקטיבית והמצטיינת ביותר בכרטיס זה היא תצוגה ואבטחת 2FA. זה מגיע עם rסוללה נטענת, מסך תצוגה של נייר אלקטרוני, ושלושה כפתורים קטנים בכרטיס.

סיכום:

אחרי שבחנו את כל כרטיסי החיוב של הביטקוין, אפשר בקלות להבין שהם כמעט זהים. אין הבדל גדול בין כולם. מה שנבדל הוא ההטבעה והעמלה מעט, מה שנפוץ כאשר אתה קונה ביטקוין בכרטיס אשראי או כשאתה נסה לקנות ביטקוין באמצעות PayPal או חברה אחרת שמעבדת תשלומים. רק אחד צריך לזכור בעת בחירת כרטיס החיוב הטוב ביותר בביטקוין, הם חייבים לעלות פחות במהלך העסקה ומעניקים לך רווח טוב..