5 תחזיות מחיר לביטקוין שכדאי שתכירו בשנת 2020

חציית ביטקוין היא אירוע חשוב בשוק הקריפטו. התהליך הוצג על ידי סאטושי נקאמוטו עצמו, האיש שעומד מאחורי יצירת ביטקוינים. במחצית הביטקוין, היצע הביטקוינים מצטמצם בחצי וכך גם תגמולי הגוש. משתמשי ביטקוין מקבלים תגמול של חצי או 50% בגין אימות עסקאות ברשת.

חיזוי מחיר ביטקוין

תחזיות מחיר של ביטקוין

אנליסט הקריפטו טום לי קיווה מאוד לגבי תהליך חציית הביטקוין וחוזה כי תשואות הביטקוין עשויות לגדול ולהגיע לסוף של 40,000 $ עד סוף השנה. זה מבטיח רווחים עצומים לחובבי הביטקוין.

יתר על כן, הביטקוין הוא אמצעי התשלום המקובל ברחבי העולם. תחזיות הביטקוין נעשות על בסיס קבוע לאחר עבודת מחקר יסודית בשוק הביטקוין. שוק הקריפטו הוא תנודתי למדי והתחזיות לפי שעה נחוצות כדי לקבוע את ערך הביטקוין. משקיעים יכולים לבדוק את שיעורי השעה של ביטקוין ואת העלאות המחירים באתרי הביטקוין הזמינים בשוק.

ביטקוין הוא מושג חדש למדי. משתמשים חדשים רבים מהססים להשקיע בשוק הקריפטו בגלל התנודתיות בשוק. אז, עבור משקיעים עתידיים בביטקוין, כאן פירטנו את תחזיות הביטקוין לשנת 2020 ולחמש השנים הבאות.

חיזוי מחיר של טום לי ביטקוין 

טום לי אסטרטג ביטקוין ידוע היה אסטרטג המניות הראשי של ג’יי.פי מורגן והוא המייסד המשותף וראש המחקר ב- Fundstrat. על פי התחזיות של טום לי, לאחר מחצית הביטקוין שאמורה לקרות לפעמים במאי 2020, הוא מבטיח שהמשקיעים יקבלו החזר רווח של 100% על השקעותיהם. לאחרונה הוא שוחח עם Yahoo Finance, שם חזה כי ביטקוין יגיע ליעד של 27,000 $ עד מאי 2020.

פרן שטריינר חיזוי מחיר לביטקוין  

פראן שטראנר, המייסד והראש של מטבע חדש אמיץ, סבור כי הביטקוין יגיע לשיא מסיבי של 200,000 דולר בסוף ינואר 2020. על פי התיאוריה שלו, תמחור הביטקוין קשור ישירות לשיעור האימוץ..

חיזוי מחיר של בובי לי ביטקוין  

בובי לי, המייסד והמנכ”ל לשעבר של BTCC אמר פעם כי ייקח לביטקוין 10 עד 20 שנה להגיע לשווי המחיר של מיליון דולר. בהתחלה, בובי לי ואחיו צ’רלי לי, יצרנית ליטקוין לא היו כל כך מלאי תקווה לגבי שווי השוק של הביטקוין. אך לאחרונה נראה כי בובי לי אופטימי למדי לגבי ביטקוין. בובי לי מאמין כעת כי ביטקוין עשוי להגיע לשווי של 333,000 $ עד סוף שנת 2021, אך ייתכן שיש ירידה חדה ל -41.000 $ בשנת 2023, שטרם אומתה. עם זאת, התחזיות האחרונות שלו קבעו כי הביטקוין עשוי לעלות על שווי השוק של הזהב ולהגיע לגובה של 7 מיליון דולר וזה די נכבד. עוד הוא ניבא כי הביטקוין עתיד להשיג יציבות ולהשיג נזילות כמו מטבעות פיאט אחרים בעתיד.

 

ג’ון מקאפי ניבוי מחיר ביטקוין  

ג’ון מקאפי, מייסד אחת מחברות אבטחת הסייבר הגדולות ביותר בשנת 1987, זוכה לעיתים קרובות לביקורת על אופיו הבלתי צפוי והערותיו המעורפלות. לאחרונה הוא חזה כי ביטקוין עשוי להגיע לשווי שוק של מיליון דולר בשנת 2020, שנראה משתלם למדי עבור משקיעי הצפנה. הוא הוסיף כי מטבעות קריפטו אחרים כמו MTC ואפולו עשויים לזכות בעליית מחירים פי 10 מביטקוין. לאחרונה הוא אמר כי התחזית הקודמת שלו לגבי ביטקוינים שמגיעים לשווי של מיליון היא רק שמועה. בראיון עם “Cointelegraph“, אמר כי בעשר השנים הקרובות לא יהיו מטבעות פיאט, וכל העסקאות יבוצעו במטבעות קריפטו.

טים דרייפר חיזוי מחיר לביטקוין 

טים דרייפר, המשקיע המיליארדי וחובב הביטקוין ניבא כי הביטקוין יחזיק ב -5% מהון השוק הנוכחי עד שנת 2023. עוד הוסיף קרן ההון סיכון כי ביטקוין עשוי להגיע למחיר של 250,000 דולר עד סוף שנת 2023..

חיזוי מחיר ביטקוין 2020

שנת 2020 נראית מבטיחה למדי עבור ביטקוין. בנוסף, הפעלת השוורים מביאה משקיעים וסוחרים נוספים בשוק הביטקוין. ככל הנראה, ישנם 21 מיליון ביטקוין זמינים לכרייה, מתוכם 17 מיליון כבר ממוקשו ו -4 מיליון נותרו בשוק. אז זו הזדמנות טובה עבור הכורים להרוויח קצת מזומנים נוספים מהשוק. כיום הביטקוין מתקבל ברחבי העולם כמדיום חליפין ומדינות נוספות כמו יפן, דרום קוריאה וארה”ב מתייצבות להשתלב בביטקוין כחלק מהשירותים הפיננסיים שלהן. תחזית הביטקוין תגיע לשווי של 23,499 דולר עד סוף שנת 2023.

חיזוי מחיר ביטקוין 2022

הפופולריות של הביטקוין גדלה במהירות ואין ספק שעד סוף 2022 הוא הולך לתפוס את מקומם של מטבעות פיאט ולהתקבל כאחד מצבי התשלום המקובלים בשוק הפיננסי. ביטקוין הוא ללא טרחה ואינו מחויב על ידי שום רשות מרכזית, זו הסיבה שהוא מקובל ברחבי העולם. בסוף שנת 2022 צפוי ביטקוין להגיע ל -32,000 דולר.

חיזוי מחיר ביטקוין 2025

ביטקוין הוא ללא ספק מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר בשוק. בסוף שנת 2025 ביטקוין עתיד להשיג רמה חדשה לגמרי ולהגיע לשווי השוק של 50 אלף דולר. ג’ון מקאפי חזתה כי ביטקוין עשוי להחליף בקרוב מטבעות פיאט ובשנת 2025 משתמשים נוספים יצטרפו לשוק והוא יופיע כאחד ממטבעות הקריפטו המקובלים ביותר בשוק העולמי..

מילים אחרונות

בשנים האחרונות שוק הקריפטו וביטקוינים עברו תנודות במחירים. היו מקרים אחרים של פריצה, הסתננות וגניבה בשוק הביטקוין. עם זאת, למרות החסרונות הללו, חובבי הקריפטו מקווים למדי שביטקוין יופיע כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המקובלים ביותר בשנים הקרובות. נחזה כי ביטקוין עשוי להגיע לשווי מחיר של 23,500 $ עד סוף 2020 ואף עד 50,000 $ עד שנת 2030, וזו חדשות טובות למשקיעי הביטקוין..