הקריפטו הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021 [רשימת המטבעות המוערכת ביותר]

עם הופעתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, שוק המטבעות הקריפטוגרפי גדל במהירות ומפיץ את כנפיו בתחום המימון המבוזר (DeFi). כיום, בלוקצ’יין הוא תעשייה משגשגת ויישומיו אינם מוגבלים רק לשוק הפיננסי אלא למגזרים אחרים כמו רפואה, אבטחת סייבר, גיימינג, הצבעה, השכלה וכו ‘. ביטקוין היה מגמה בעולם הקריפטו ואחריו את’ריום ואחרים. מטבעות פופולריים כמו Litecoin שיש להם מושך המוני ויש להם שווי שוק גבוה בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים פחות פופולריים. מלבד המטבעות הפופולריים הללו, קיימים בשוק מטבעות דיגיטליים אחרים. עם זאת, בשל התנודתיות בשוק והסיכונים הכרוכים במטבעות קריפטוגרפיים, משקיעים רבים ספקנים לגבי השקעה במטבעות פחות פופולריים או במטבעות אלטרנטיביים או שמכונים פשוט altcoins. עם זאת, ישנם משקיעים שרוצים לגוון את אסטרטגיית ההשקעה שלהם ורוצים להשקיע באלטקוינים האלה. לכן, רבים מאלטקוינים אלה אינם מוערכים בגלל שווי שוק נמוך יותר אך הם בעלי פוטנציאל גדול ויכולים להיות מחליפי משחק בשוק DeFi..

לקרוא: מטבעות DeFi הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021

הקריפטו הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021 [רשימת המטבעות המוערכת ביותר]

אז בואו נבדוק כמה מהמטבעות הטובים ביותר או המטבעות הקריפטוגרפיים המוערכים ביותר שתוכלו להשקיע בשנת 2021.

  1. מונרו (XMR) 

אם אתם מחפשים אנונימיות מוחלטת, הגעתם למקום הנכון. מונרו הוא מטבע פרטי של עמית לעמית שמוצפן לחלוטין ואין שום דרך שהאקרים יכולים לפצח את ההצפנה שלו או לעקוב אחר רשומות עסקאות. מטבע דיגיטלי מכוון פרטיות זה מבוסס על מנגנון קונצנזוס PoW או הוכחת עבודה ומגובה על ידי קבוצה של מפתחי אפליקציות בעלי מוטיבציה גבוהה. מונרו דוגלת בשיפור תכופים של רשת ולכל עסקה אחת נוצרת כתובת נפרדת שאינה ניתנת למעקב אחר האקרים. כל המימון מגיע מרשת מונרו ויש לו ערך נזילות גבוה בשוק DeFi. צוות מונרו יישם גם את החלפת האטום של XMR-BTC במימון הקהילה.

  1. אלגורנד (ALGO) 

פרוטוקול אלגורנד הוא אחת הטכנולוגיות המשובחות ביותר של הוכחת המימוש (PoS) המבוססת על המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0. מנגנון ה- PoS הופך אותו לביזור מוחלט, מספק מדרגיות מירבית, אבטחה ומונע הונאות עסקאות. אלגורנד הוא ילד מוחו של סילביו מיכאלי העומד בראש צוות מוכשר להפליא שמבטיח מימון מבוזר ללא חיכוך ושלל מכשירי יישום ב- 2021. אלגורנד מאפשרת פתרונות DeFi, חוזים חכמים, ASA או Algorand נכסי בלוקצ’יין סטנדרטיים, החלפות אטומיות, ו ריבוי עסקאות מאובטח. בינתיים, אלגורנד הצליחה לגייס קרן נכבדה שהודגרת על ידי כמה פרויקטים מבטיחים.

  1. תטא (THETA)

היכרות עם תטא, פרוטוקול בלוקצ’יין של עמית לעמית מבוזר ודמוקרטי. מייסד שותף של תטה, סטיב צ’ן, מאמין שהפרויקט יקטין את עלויות הזרמת הווידיאו ויהפוך אותו ללא מאמץ עבור יצרני תוכן הווידאו הבא. תטה היא רשת סטרימינג מקוונת בפטנט אמריקאי. ברשת תטא יש שני מטבעות רשמיים – THETA ו- Theta Fuel או TFUEL. TFUEL הוא מטבע הימור והצופים יכולים להרוויח TFUEL כפרסים בהימור. הרשת פתוחה לכולם והמשתמשים יכולים לבנות dApps ולנהל תכני P2P בשידור חי.

  1. פרוטוקול הזרקה (INJ) 

פרוטוקול blockchain Injective הוא בורסה מבוזרת של שכבה -2 מבוזרת לחלוטין המגובה על ידי Binance, #Hashed, PANTERA, CMS וכו ‘. המסחר הוא ללא תשלום ב- Injective והפלטפורמה מעניקה חופש מלא למשתמשיה שיכולים לסחור או ליצור כל חילופי בחירה. . סוחרים יכולים גם להרוויח תשואות באמצעות רשתות מבוזרות אחרות כמו קוסמוס, את’ריום וכו ‘. לחברי הקהילה הזרקת הכוח לקחת חלק בממשל, להיות בעלי כוח הצבעה או לקבל החלטות.

  1. מימון כמהים (YFI) 

Yearn Finance הוקמה על ידי אנדרה קרוניה ומציגה חקלאות תשואה והשקעה של DeFi בפרוטוקול הבלוקצ’יין. זה נותן אפשרות להרוויח תוספת על ידי הימור בתשואות עם תשואות גבוהות. זה גם גובה 0.5% כדמי משיכה ו -5% דמי גז אשר בתקווה ייפוגו בשנים הקרובות. YFI הוא האסימון הרשמי של הרשת.

  1. Uniswap (UNI)

Uniswap הוא פרוטוקול חילופי מבוזר לחלוטין וללא צנזורה שנבנה ברשת Ethereum blockchain. Uniswap מציעה בריכות נזילות והחלפות סמלים אוטומטיות של ETC20. יתר על כן, Uniswap מבוסס על מודל AMM (יצרן שוק אוטומטי) שבו הנזילות ממומנת על ידי משקיעים ונאספת במאגר הנזילות. UNI הוא האסימון הרשמי של הרשת.

  1. THORChain (RUNE) 

THORChain היא רשת נזילות בלוקצ’יין חוצה שרשראות בה המשקיעים יכולים לספק נזילות ולהרוויח עמלות. הוא מבוזר לחלוטין ואינו מאפשר חדירת צד ג ‘. יותר מכך, תוכלו להחליף בין נכסים ישירות מארנקי הצפנה שלכם. THORChain היא רשת ניתנת להרחבה ומאובטחת ו- RUNE היא האסימון הרשמי של הפלטפורמה.

  1. Aave (AAVE) 

Aave היא רשת קוד פתוח של בלוקצ’יין המאפשרת למשתמשי הצפנה להשאיל ולהשאיל קריפטו ממאגרי נזילות. לווים יכולים לקחת הלוואות בזק כנגד בטחונות בריבית נמוכה. תכונה זו מפחיתה סיכונים במיוחד לאור התנודתיות בשוק הקריפטו. AAVE הוא האסימון המקורי של הרשת.

 

  1. Kava (KAVA) 

Kava היא פלטפורמת הלוואות בין-שרשרתית מבוזרת התומכת ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים. USDX הוא המטבע היציב של הפלטפורמה שיכול לשמש כבטוחה כנגד נכסי הצפנה. KAVA הוא המטבע המקורי של הפלטפורמה. רשת Kava תומכת במגוון רחב של dApps וארנקי חומרה. ניתן להשתמש באסימון KAVA להנחלת נכסים ומטבעות יציבים.

  1. פרוטוקול להקה (BAND) 

פרוטוקול Band הוא פלטפורמת אורקל נתונים ומשתמש בחוזים חכמים המעניקים גישה לאחסון בלתי משתנה של נתונים בעולם האמיתי ברשת. פלטפורמת DeFi מאפשרת פיתוח של מספר dApps. לווים יכולים לקחת הלוואות כנגד בטחונות של נכסי קריפטו. פרוטוקול הלהקה הושק בתחילה ברשת את’ריום. מאוחר יותר ביוני 2020 היא עברה לרשת Cosmos ושחררה את ה- Band Protocol 2.0. BAND הוא האסימון הרשמי של הפלטפורמה ומשמש לעסקאות, הלוואות והלוואות כספים, כמו גם ביטחונות כנגד הלוואות. העברת הנתונים הרשתית ללא הרשאות הופכת את פרוטוקול Band לייחודי ולאחת מרשתות הבלוקצ’יין המהימנות ביותר. 

מלבד המטבעות הרשומים לעיל, תוכל גם לפקוח עין על eGLD (ERD), NEXO, XTZ, YFDAI, ETH, BCH בעונת ALT הקרובה.