אסימון VRA של Verasity גדל ב -300% בגלל אסטרטגיית המוצר והמכירות

ישנם מיליוני מפרסמים המתחרים ביוטיוב ובפייסבוק על צפיות. מכיוון שרובם לא יכולים להתחרות, הם מוסיפים את נגן YouTube לאתר שלהם ומקווים לטוב. הטוב ביותר הוא לא הרבה. יוטיוב ופייסבוק מספקים מעט הכנסות בתמורה לדעות אלה ולכן מפרסמים מתים כמו זבובים.

פשוט לבנות פלטפורמה לשיתוף וידאו זה לא פיתרון כי לא משנה כמה טובה הפלטפורמה, מי יטרח לעבור מיוטיוב כדי לראות קצת תוכן כשיש להם עולם תוכן שלם ביוטיוב. האם ילדים מתחת לגיל 18 רואים משהו אחר מלבד יוטיוב? רק המועדפים עליהם כמו המתים המהלכים ומשחקי הכס אם הם לא יכולים לפקח על זה.

אמיתות

מה המו”ל צריך לעשות מול המונופולים האלה?

תגמול למשתמשים לצפות בתכנים שהם כבר אוהבים באתר המו”ל. ברגע שמפרסם יכול לשלוט בתוכן ובצפיות שלו, הכנסותיו ומעורבותו גדלים פי 4. (נתונים סטטיסטיים של IAB) הישועה עבור מפרסמים היא באמצעות תוכן מתוגמל. אך הבעיה בתכנים מתוגמלים כיום היא שתגמולים נמצאים בכל מקום ולא במקום אחד. חלק מהמו”לים מתגמלים בעיתונים, אחרים על תחרויות, נקודות ואסימונים דיגיטליים. הצופים ממעטים לדעת אילו מפרסמים מתגמלים ואיפה.

איך פתרנו את הבעיה הזו?

Verasity מספקת את הכלים לבעלי אתרים לקחת ב- YouTube ובפייסבוק. ה- VeraWallet מובנה בנגן הווידיאו (עבור אל: verawallet.tv) ויכול לספק כל סוג שהוא או תגמולים כל עוד תגמול ברירת המחדל הוא VRA. לאחר מכן הצופים יכולים למצוא את כל תוכניות הנאמנות, הנקודות, הפדיונות שלהם במקום אחד בנגן הווידיאו שלהם שהם פותחים כל יום כדי לצפות בסרטונים..

האם פיתרון זה ייחודי?

זה תלוי ועומד בפטנט ולידיעתנו אין פלטפורמות המספקות טכנולוגיה ופתרון דומים.

איך זה עוזר ל- VRA?

מוציאים לאור קונים VRA במחיר שוק כדי לתגמל את המשתמשים לצפות בתוכן, להירשם בהנחה ולהניע מספר פעולות כלשהן. רכישת VRA על ידי מפרסמים מניעה את הכלכלה ומגדילה את מאגר משתמשי ה- VRA.

מערכת אקולוגית VRA

תשלום, נאמנות ותגמולים מאפשרים עסקאות בין מפרסמים, בעלי תוכן, מותגים, מפרסמים וצופים. הם מתקשרים ישירות זה עם זה וכל העסקאות מופעלות על ידי VRA ולכן אין צורך במתווכים כמו YouTube או פייסבוק.

איך זה עובד?

  • הצופים צופים בסרטונים ובמודעות באתר באמצעות טכנולוגיית Verasity ומתוגמלים ב- VRA. הם גם מתוגמלים יותר VRA על הפניית משתמשים רבים יותר.
  • מפרסמים רוכשים VRA כדי לתגמל משתמשים ולבנות קהלים בעלי ערך שהם מרוויחים באמצעות מודעות, מסחר אלקטרוני או מנויים.
  • כדי להגיע וללקוחות פוטנציאליים הצופים בסרטונים, מפרסמים קונים VRA כדי לתגמל את הצופים שצופים במודעות שלהם. זה משחרר את הערך האמיתי של כל תצוגה.
  • משתמשים יכולים להמר על ה- VRA שלהם ולקבל תגמולים יומיים על כך. תוכנית ה- VRA Staking מעודדת את הכלכלה להחזיק את ה- VRA. למידע מלא אודות הימור VRA, קרא את הפוסט שלנו כאן.
  • Verasity פונה למגוון רחב של מפרסמים ומשתמשים אשר ישמשו שיטת המרה קלה כדי לאפשר למשתמשים לקנות ולהחליף את ה- VRA שלהם..

כיצד Verasity מפיצה את טכנולוגיית נגן הווידיאו שלה למיליוני מפרסמים?

כשאתה צופה בתוכן המועדף עליך באתר, סביר להניח שהוא יופעל על ידי אחת מעשר פלטפורמות נגן הווידאו השולטות בסטרימינג בווידאו. אלה כוללים את Vimeo, JW Player, Brightcove, Video.js, Kaltura ואחרים. רוב הפלטפורמות הללו הן עסקיות לעסקים ולכן אולי לא שמעתם עליהן, אך השדרנים הגדולים בעולם כמו דיסקברי, יורוספורט, פוקס, סקיי, BBC, ויאקום, למבורגיני (כן, אתר למבו) משתמשים בסרטוני צד שלישי. פלטפורמות להפעלת הזרמת הווידיאו של התוכן שאתה אוהב לראות.

על ידי Verasity המשלבת את מודול הטכנולוגיה שלה בכל פלטפורמות נגן הווידאו האלה, הוידיאו המתוגמל של Verasity יהיה בכל מקום וזמין לכל מפרסם, מה שאומר שתוכלו לתגמל מיליארדי צופים ב- VRA.

מטרה מרכזית עבור Verasity בשנת 2019 היא העלאת מפרסמי הווידיאו לסיפון. כדי להקל על כך, אנו מפתחים אינטגרציות עם כלים מובילים רבים בתעשייה כמו Vimeo, JW Player, Brightcove ואחרים כדי לאפשר למוציאים לאור להתחיל במהירות ובקלות להשתמש בטכנולוגיית Verasity ולכן להגדיל את הביקוש ל- VRA. בכך שלא הפרענו את זרימת העבודה הנוכחית של מפרסמים, הקלנו לכל מפרסם לספק לצופיו סרטון וידאו מתוגמל על ידי VRA. טכנולוגיית הנגנים הייחודית שלנו זמינה כבר ל -280,000 מפרסמי וידאו עם 240 מיליון משתמשים ו -50 מיליארד צפיות חודשיות.

מיתוג

נגן הווידיאו Verasity, VeraWallet ומוצרי Verasity העתידיים יסומנו כ- Powered by Verasity כך שהצופים יראו שהטכנולוגיה היא Verasity. בנוסף, על ידי תגמול הצופים ב- VRA ומסירת הפניות, VRA ו- Verasity כשם יופצו ברחבי עולם הווידיאו המקוון. VRA יהיה שם נרדף לסרטונים מתוגמלים!

על Verasity

Verasity.io הוא נגן וידיאו מוביל המספק טכנולוגיית נגן וידיאו מתגמלת ייחודית לבעלי הווידיאו הגדולים ברחבי העולם.

נגן הווידאו שעומד על פטנט מאפשר תכניות VRA, מונטיזציה ונאמנות בארנק נגן הווידיאו. טכנולוגיית הנגנים הייחודית שלנו זמינה כבר ל -280,000 מפרסמי וידאו עם 240 מיליון משתמשים ו -50 מיליארד צפיות חודשיות. זה מחזיר מעורבות, קהלים והכנסות לאתרי מפרסמי וידאו מ- YouTube. המודל מבוסס הקשב שלנו יוצר כלכלת VRA סמלית משגשגת בין צופים, מפרסמי וידאו ומפרסמים.

Verasity הוא העתיד של סרטון מקוון

מוצרי Verasity כוללים: נגן Genesis: genesisplayer.com, VeraWallet: verawallet.tv

VRA (טיקר) נסחר ב- HitBTC: https://hitbtc.com/exchange/VRA-to-BTC, https://hitbtc.com/exchange/VRA-to-eth.

DCoin: https://www.dcoin.com/currencyTrading/VRA_ETH

Exrates.me

ניתן להעלות VRA תמורת ריבית שנתית של 36% בכתובת https://verawallet.tv.

בדוק את מחיר אסימון ה- VRA ב- CoinCodex וב- CryptoCompare. הצטרפו לצ’ט המברק שלנו בכתובת https://t.me/verasitychat.

ערוצים וקישורים חברתיים:

  • https://verasity.io
  • https://t.me/verasitychat
  • https://facebook.com/verasitytech
  • https://www.linkedin.com/company/verasity
  • https://www.reddit.com/r/verasity