כיצד מגיפה עלולה לדחוף את המשקיעים לקראת הביטקוין

עם אי וודאות רבים סביב הכלכלה במהלך מגיפה כלשהי, משקיעים רבים יכולים לרוץ להשקעה בביטקוין. ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי מבוזר ללא מנהל בודד או בנק מרכזי. זה הבולט מבין אלפי המטבעות הקריפטוגרפיים שיש. בעקבות כל משבר, אמרו כי הביטקוין מחזיק בכלכלה מכיוון שהוא אינו מושפע ישירות מגורמים הקשורים לכסף כמו אינפלציה. הוא נועד לסייע בהגבלת השפעת המשבר העולמי, במיוחד במהלך ההתרסקות הפיננסית של 2008. מאחר ואין מעורבות של בנקים וממשלה, הדבר עשוי למשוך יותר משקיעים במהלך מגיפה כלשהי. אבל השאלה היא, איך ולמה?

מגיפת ביטקוין

העלאת מחירים במהלך המגפה

הביטקוין, כהגדרתו לעיל, אינו כרוך בבנק המרכזי או בהתערבות ממשלתית. המשמעות היא שהבעלים הוא בשליטה מלאה על המטבע, תוך שמירה על הרשת. מחירי הביטקוין עולה במהלך המשבר. זה פשוט מרמז במהלך המשבר; יש פחות מזומנים בשוק, ערך הנכסים יורד. המשקיעים ינצלו הזדמנות זו לרכוש יותר נכסים פיננסיים, כמו אג”ח בשוק הפתוח, כדי להגדיל את היצע הכסף. בעקבות המשבר הפיננסי ב -2008, מדינות כמו בריטניה וארצות הברית נאלצו לרכוש יותר נכסים פיננסיים כדי להעלות את המשק. זה נועד להגדיל את הכלכלה.

הביטקוין כמקלט בטוח במהלך המגפה

מגיפה לא משפיעה רק על ארגוני כסף קטן (SME), אלא גם על המערכת הכלכלית הרחבה יותר ועל השווקים הפיננסיים. בתקופות כאלה אנשים לעתים קרובות פונים להשקעות שהם מחשיבים כמקלטים בטוחים. מדובר בהשקעות שנוטות לשמור או להגדיל את אחוז ההיוון גם בתוך מגיפה. כיום הביטקוין הוא ההשקעה הדיגיטלית המבוקשת ביותר אחרי המימון המקומי, זהב. השקעה במטבעות קריפטוגרפיים רווחית למשקיעים מכיוון שיש לה עלויות עסקאות ואחסון נמוכות יותר. העלות היחידה שנוצרה היא בעת הפקדה או משיכה מהכספת. לכן, להשקעה בביטקוין על ידי משקיעים במהלך מגיפה יש כמה יתרונות:

  1. אופי אפידמיולוגי; מסחר בקריפטו ממזער את המגע הפיזי, שיכול להיות הגורם המוביל למגיפה. מטבעות קריפטו מחליפים את השימוש בכסף אמיתי.
  2. יַצִיבוּת; בניגוד לאמצעי סחר אחרים הנוטים לשנות במהלך מגפה, הביטקוין יציב מכיוון ששווי השוק שלו אינו מושפע מהמגיפה..
  3. ללא אינפלציה; ההערכה היא כי המדיניות הנוכחית של הבנקים המרכזיים עם המימון הכספי בפועל וההקלות הכמותיות עשויות לעורר בקלות יותר דאגות בקרב המשקיעים ולהשפיע על אג”ח ושוק המניות. לכן לא ניתן להשפיע על ביטקוין מסוג כזה של אינפלציה, ובכך להוכיח שהיא ההשקעה היעילה ביותר במהלך מגיפה.
  4. אוטונומיית משתמשים; הביטקוין מאפשר רק למשתמשים שלו לשלוט כיצד הם מוציאים את כספם ללא רשות מתווכת כמו בנקים. זה מאפשר למשקיעים לבצע עסקאות בחופשיות על ידי תשלום חיובים נוספים.
  5. פְּרָטִיוּת; רכישות מטבעות מטבעות נפרדות. הבעלים יכול להחליט לפרסם עסקאות ביטקוין.
  6. ביטול עמלות בנקאיות; משתמשי הביטקוין אינם כפופים לשכר העמלות הבנקאיות המסורתיות הקשורות למטבעות פיאט.
  7. תשלומים ניידים; משתמשי ביטקוין יכולים לשלם עבור המטבעות שלהם בכל פעם שהם מסופקים; יש גישה לאינטרנט. הקונים לעולם לא צריכים לנסוע לבנקים או לחנות.

מברך את העידן החדש

בכל מגפה, יש איזשהו אפקט שמלווה אותה. המשקיעים ינסו להתקדם בדרכי העסקים שלהם. אין הבדל בהשקעה בביטקוין. המשקיעים יפנו לביטקוין. באופן דומה, יש צורך באמצעים עסקיים דיגיטליים, וביטקוין מספק זאת. כריית ביטקוין וזהב מתחרים זמן רב. עם זאת, זהב מושפע הרבה יותר משינויים תחבורתיים שהופכים את הביטקוין למועדף ביותר. המאה ה -21 והמשקיעים זקוקים למשהו שאינו מופרע על ידי צווי המדינה ובעיות תחבורה. היבט זה הופך את הביטקוין לרלוונטי בתקופות של פאניקה עולמית כאשר הקשרים המוכרים משובשים, נהרסים ומגבירים את הגזירה.

מחפש ערוץ השקעות ערך חדש

נקודת המשיכה של ביטקוינים היא שהוא מספק את החופש להמיר את ערכו לסוג של כסף שמתריס נגד מניפולציה. ביטקוין מושך תמיד את מי שרואה את מידת החופש הטמונה בו. הביטקוין הוא גם המפתח להבטחת עתידם הפיננסי של אלפי שנים רבות, כלומר גם בעתות משבר, השקעה בביטקוין מבטיחה את עתידם של כל משקיעים עשרות שנים קדימה ככל שערכו ממשיך לגדול. המשקיעים יכולים לפנות לביטקוין במטרה להניב יותר כאשר הרווח שהמגפה תעבור.

חסין למשבר

בכל מגיפה, העולם יתמודד עם בעיות יוצאות דופן, כולל שרשראות אספקה ​​מאוימות ברמות בינלאומיות, אינפלציה ואבטלה. תהיה השפעה שלילית על הערך הכספי של נכס כלשהו. למשל, התפרצות של covid-19 היא דוגמה אמיתית לכך. מדינות אירופה חוו מניות שיורדות לרמות הנמוכות ביותר מאז 2012, כאשר הנגיף ממשיך להשתולל. בתקופות כאלה, המשקיעים צריכים לחפש מכשירים טובים יותר התורמים לנקודת מבט בטוחה הרבה יותר בטווח הארוך. אפליקציות דיגיטליות ופינטק רואים צמיחה משמעותית ובכך מזרזות את ההתקדמות הטכנולוגית הכוללת. בהערה זו, ביטקוין בטוח לשימוש לספק תשלומים מרחוק. זו איכות חשובה יותר בעולם שמעדיף תשלום אלקטרוני על פני הסיכון בטיפול במטבע פיזי. מובטחת למשקיעים צמיחה בטוחה ומהירה ביותר בהשקעותיהם. המגפה המשתוללת לא תשפיע על צמיחת ערכה בהשוואה להשקעות אחרות. במקרה שאתה זקוק לייעוץ השקעות, יועץ הלוואות יציע את כל מה שאתה צריך.

בשורה התחתונה

למרות שבשלביה הראשונים, הביטקוין הוא פיתוח המטבעות המרתק והמבטיח ביותר. זה הצית את דמיונם של מיליארדרים רבים. הסיבה לכך היא שביטקוין הוא נכס בעל צמיחה פוטנציאלית בלתי מוגבלת. הערך והקבלה של ביטקוין צפויים לצמוח מתשלומים רגילים לשימוש הרבה יותר מתוחכם. משקיעים רבים עומדים להשקיע בביטקוין מכיוון שהוא סיפק בד פיננסי חדש למשתמשיו. חוקרים בפלטפורמת חילופי הקריפטו של קראקן מצהירים כי מחירו של ביטקוין יכול להגיע ל- 350000 $ עד 2045. ככל הנראה, הביטקוין הוא הדבר הגדול הבא בהיסטוריה הפיננסית של העולם. תן לזה הזדמנות!