Crypto Commonwealth :: מוציא לאור ומנהל נכסים מוביל בעולם

כשיש שיחה על המו”לים הגדולים ביותר בתחום המדע, השמות טבע ומדע תמיד כלולים. בואו נדמיין שמהפכת הבלוקצ’יין המתמשכת מדגירה הוצאה לאור בסדר גודל כזה. איזה סוג של מערכת אקולוגית היא תביא ואילו טכנולוגיות פורצות דרך היא תשלב?

חבר העמים של הקריפטו

חבר העמים של קריפטו נחשב לאחד הפרויקטים השאפתניים ביותר. החזון שלהם הוא ליצור קהילה שתמריצה מאמץ ואיכות פרסומים, במטרה הסופית ליצור כתב עת מצליח כמו טבע ומדע. הפרויקט טוען שיש לו רשת חזקה של חוקרים באוניברסיטאות המובילות ומתכנן להזמין יותר מהם להצטרף, כמו גם לממן את מחקריהם באקדמיה. הם מתכוונים לחלק 100% רווח נקי בחזרה לסופרים, עורכים וסוקרים, תוך תשלום עבור תרומתם ב- COMMAND שלהם. תרומות מצוינות יהפכו את המערכת האקולוגית לחזקה יותר, תעודד ותזמין אנשים רבים יותר לקחת חלק בתוכו כאשר כולם מחפשים תמריצים.

Commonwealth של Crypto מתמקד לא רק בהפיכה למו”ל בדרג העליון של כל הדברים, קריפטו או לא. כמו כן, היא צופה להפוך למנהל נכסים דיגיטלי ומסורתי שיכול להעלות על BTC ועל צמיחת שוק המניות בטווח הארוך. בניית האסטרטגיה שלה מתבצעת בעקבות ה”טרילמה בניהול תיקים “. על פי מודל זה, שלושה משתנים נחשבים: תשואה גבוהה, סיכון נמוך ויכולת גבוהה. מי שיש לו ניסיון כלשהו בהשקעה בנכסים מסורתיים או בקריפטו, בהנפקות, ICO, IEO או ישירות בשווקים המשניים, למדו, אולי בדרך הקשה, כי לא ניתן לאמץ את שלושת הקודקודים הללו בו זמנית. עבור COMM נוכחותם של שניים מגורמים אלה אינה כוללת את השלישי גם כן. על פי הבנה זו תשואה גבוהה וסיכון נמוך אינם כוללים יכולות גבוהות, כגון באלפא ומסחר בתדרים גבוהים. Crypto Commonwealth עצמה מקיפה קרנות גידור הכוללות את קרן האלפא “ספינקס” וקרן הבטא החכמה “סטוניברוק” תחת הסיווג תשואה גבוהה וסיכון נמוך. לעומת זאת, יכול להיות שיש לך שתי תצורות אחרות. בשלב זה, מטאפורת המשולש מסבירה את עצמה.

היתרון של פרויקט כמו COMM הוא שהוא מתמזג למערכת אקולוגית חדשנית בתבונה של הוצאת ספרים מובחרת עם כוח רווח של קרן גידור. קחו לדוגמא את “Stonybrook”, שהיא קרן הבטא והאלפא החכמה הראשונה (אם לא היחידה) לאישור ולפרסום אסטרטגיות וניתוחי קריפטו באיכות גבוהה באתר, ולהפוך אותם לשקופים למשקיעים ולקוראים במידה רבה. בחינם. זה מאפשר למשקיעים להבין במה הם סוחרים ולקחת שליטה טובה על הקצאת הנכסים שלהם. חברת Crypto Commonwealth תציע הצעות מפורטות ומקצועיות שיעזרו להם לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר בבחירת הסגנון בעת ​​ההשקעה. רווח זה יופץ מחדש למערכת האקולוגית בקיצוץ הגון – עד 50% מדמי הניהול או דמי התמריץ יחולקו בין מחברים מצוינים, מנהלי תיקים, חוקרים ומשתפי פעולה..

תורמים יכולים לבחור להיות חוקרים חיצוניים או פנימיים. חוקרים פנימיים או ‘ספרים’ צפויים לבצע בדיקות חוזרות בפלטפורמה ולהגיש אלפא לעיבוד ריכוז מרכזי, כולל שילוב תיק ואופטימיזציה, אולם זה בשום פנים ואופן לא מוגבל לכך. לאחר הערכה נכונה, ישולם סכום מסוים של COMMs כפרס, כאשר סכום משמעותי יהיה אחריו בהמתנה לביצועי אלפא מחוץ למדגם ובמסחר חי. אלה, כמובן, מה שיכול להיחשב כצעדים הנכונים לבניית קהילה חזקה וחכמה.

הטור המקצועי של COMM, ‘Beta for Pros’ צפוי לכסות חקירת בטא / אלפא חכמה, ניתוח פרמיום / סיכון, בניית תעודות סל, ארביטראז ‘זוגי, ארביטראז’ סטטיסטי, ארביטראז ‘של חליפין, מסחר בתדירות גבוהה, ניהול סיכונים, השקעה אוטומטית, ביצוע שוק. , ויישומים של טכניקות ניהול תיקים המשפרות שיטות מסחר פשוטות. יש להם גם שני טורים נוספים המיועדים לקוראים גנריים המשמשים כמשאבים חינוכיים ובסיס ידע בקריפטו – ‘בטא בכיף’ ו’תובנות קריפטו ‘. הם עוסקים בניתוח קריפטו כמותי ומהנה, טוקנומיקה ופילוסופיות, כמו גם מאמרים שאינם כמותיים בתחום הבלוקצ’יין כולל סקירות קריפטו, תובנות, מנגנון אסימונים / אלגוריתם, חזון מאקרו, טכניקות בלוקצ’יין וכו ‘..

החזון לטווח הארוך של כתב העת / הקרן הזה הוא לרכוש הגשות איכותיות ויציבות וגורם השפעה טוב, ואז להתחיל לגבות דמי מנוי ופרסום כמו כל כתבי עת מסחריים אחרים. חשוב מכך, היא מתכננת לחלק מחדש את כל הרווחים לאחר העלויות התפעוליות למחברים, העורכים והמבקרים. זהו מעגל סגור שצפוי להזין ולקיים את המערכת האקולוגית כשהוא מתחיל לצבור תאוצה.

מה שמעניין הוא של- Crypto Commonwealth יש רקע חזק בשוקי המניות העולמיים, לאחר שצברה מספר רב של אסטרטגיות הון בעלות קורלציה נמוכה. הפרויקט מבקש לסמל אותם ברגע שהנסיבות מאפשרות. מי שעוקב אחר שוק המטבעות הקריפטוגרפיים מכיר בכך שהסימון לשווקים פיננסיים אחרים, כמו סחורות, עתידיות, מניות, מטבעות, אגרות חוב ונדל”ן מובטח שיהיה גדול עוד יותר בהיוון מאשר כל מטבעות הקריפטו הנוכחיים. כחלוץ אמיתי באסימון אסטרטגיה, COMM בהחלט יבנה אווירה תומכת ופרודוקטיבית למנהלי תיקים ברחבי שווקים מרובים להשתתף במערכת האקולוגית שלה..

לסיכום, Crypto Commonwealth הוא פרויקט מבטיח המקנה את הוצאת הספרים הראשונה וקרנות ההשקעה המגובות על ידי קהילה של תורמים, משקיעים, חוקרים וחוקרים, ומחלקת רווחים בין חבריה. באופן זה הוא מהווה פריצת דרך לפרדיגמה הטכנולוגית שהחברה שלנו עומדת לחוות.

 • אתר אינטרנט: cryptocommonwealth.io
 • דוא”ל: [email protected]
 • מברק: https://t.me/Crypto_Commonwealth_Europe
 • ערוץ טלגרם: https://t.me/CryptoCommonwealth_ANN
 • טוויטר: https://twitter.com/CryptoSmartBeta
 • פייסבוק: https://www.facebook.com/Crypto-Commonwealth-102262581218579/
 • בינוני: https://medium.com/@CryptoCommonwealth
 • לינקדאין: https://www.linkedin.com/company/cryptocommonwealth
 • Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCpsI9ikWg7HKobrj_1Zq38A
 • Reddit: https://www.reddit.com/user/CryptoSmartBeta
 • GitHub: https://github.com/CryptoCommonWealth
 • Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5201899.new#new