סקירת CryptoUniverse: האם זה בטוח לכריית ענן Crypto?

אם אתם מחפשים כריית ביטקוין מבלי להיכנס למורכבות של תחזוקת חומרה משלכם, כריית ענן עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר. אז מה זה כריית ענן? כריית ענן היא פשוט כריית הביטקוינים שלכם ומשתכרים באמצעות שירותי השכרה של מרכזי כריית נתונים הממוקמים במקומות מרוחקים. בסקירה זו של CryptoUniverse, נדון בפירוט בתכונותיו.

ישנם גורמים שונים השולטים בשוק כריית הענן ואחד הגורמים החשובים ביותר הוא מחיר המטבע. אם מחיר המטבע עולה, כורים נוספים נמשכים לשוק ומתחילים לכרות, מה שמביא לעלייה בחישוב הרשת ולהפחתת תפוקות הכרייה ברשת. ירידה במחיר המטבע מביאה לחישוב רשת נמוך ולהפסדים לכורים.

שוק המטבעות קריפטוגרפי הוא תנודתי ביותר. CryptoUniverse.io המציא פיתרון ייחודי למתן יתרונות מלאים למשקיעים בקריפטו להרוויח באופן עצמאי מבלי תלוי בגורמי השוק. בכוונת CryptoUniverse לשנות את מחיר החוזה בהתאם לתנודתיות של גורמי השוק.

סקירה

איך כריית ענן עם CryptoUniverse?

CryptoUniverse מאפשר לאנשים להרוויח ולהחזיק מטבעות קריפטו בקלות בתהליך כריית ענן. כל שעליהם לעשות הוא להירשם לאתר החברה, להפקיד סכום ולבחור תוכנית חוזה. קיימות תוכניות חוזה שונות בפלטפורמה.

 • התעריפים הסטנדרטיים עם דמי שירות נמוכים מיועדים למשתמשים שרוצים להשקיע סכום מינימלי של hashrate. המחיר תלוי באורך החוזה.
 • שיעורי ה- VIP עם דמי שירות נמוכים יותר עוזרים למשקיעים למקסם את שולי הרווח שלהם.
 • שער התעריף ‘2025’ תקף עד לינואר 1, 2025, והוא רווחי למשקיעים המחפשים הטבות לטווח ארוך.

בנוסף לכך, נוספו לאחרונה שתי תוכניות חוזה חדשות עם דמי שירות ששולמו מראש ותמורה של 100% על כספים ממוקשים.

CryptoUniverse מאפשרת גם למשתמשיה לקנות ציוד כרייה כדי שיוכלו למכור אותם מחדש לכורים ולהחזיר את הכספים בתום חוזה הכרייה. שוק המטבעות הקריפטוגרפיים פורח וחלה עלייה מתמדת במחיר ציוד הכרייה הזה שיעניק למשתמשים שולי רווח נוספים בנוסף לרווח מכריית ענן..

הודעה מומלצת: עשרת אתרי הכרייה בענן המובילים 

היתרונות של כריית ענן באמצעות CryptoUniverse

שוק המטבעות קריפטוגרפי נוטה להאקרים והשוק מאבד מיליארדי דולרים מדי שנה בגין פריצות בפלטפורמות החליפין וכריית ביטקוין בלתי חוקית בגלל היעדר מערכות אבטחה מתאימות בבריכות הכרייה. זהו חסרון מרכזי ו- CryptoUniverse שואפת לפתור בעיה זו על ידי עבודה ושיפור בתכונות האבטחה שלה. להלן מספר יתרונות נוספים שיעזרו לך להתחיל לעבוד עם CryptoUniverse.

 • הממשק פשוט ומאפשר להתחיל תוך מספר דקות.
 • תכניות חוזים מרובות מתכננות במיוחד עבור משתמשים עם תקציבי השקעה נמוכים. אין עלויות נסתרות.
 • חשבונך יזוכה תוך 24 שעות ותוכל למשוך את כספיך בכל עת במהלך היום.
 • ה- hashrate ‘2025’ מאפשר לך למכור את Bitcoin2025 ו- Litecoin2025 שלך במכירות הפומביות.
 • פלטפורמת כרייה בטוחה המאובטחת על ידי מספר רב של תכונות אבטחה.
 • CryptoUniverse מקיים את כל הפרוטוקולים החוקיים בהתאם לחוקים ולנהלי הכרייה הבינלאומיים.
 • לקוחות יכולים גם להרוויח באמצעות תוכניות שותפים CryptoUniverse ותוכניות שותפות.

מה הופך את CryptoUniverse לאחת מפלטפורמות הכרייה המאובטחות ביותר?

אחד המניעים הבסיסיים של יוצרי CryptoUniverse הוא לספק אבטחה מרבית לבריכות כריית הענן שלה וללקוחותיה..

CryptoUniverse מנוטר 24/7 ויש לו אנשי מקצוע יעילים מאוד בתחום ה- IT, מה שמאפשר יחסית לפרוץ את המערכת. כספי הלקוחות מוגנים באמצעות מפתחות פרטיים מוצפנים וארנקים קרים. השרתים מבוקרים מדי חודש לבדיקה. כל העסקאות נבדקות ידנית ולפלטפורמה הון מניות של 700 אלף דולר לכיסוי הפסד עקב הפרת אבטחה.

כיצד פועלות תוכניות השותפים?

תוכניות השותפים הינן דרך ייחודית המסייעת למועמדים המעוניינים להרוויח הכנסה פסיבית פשוט על ידי הפניית האתרים לחברים ובני משפחתם. כל שעליך לעשות הוא להירשם לאתר השותפים ותקבל קישור הפניה. שתף את מידע הקישור עם מבקרים חדשים, חברים ומשפחות והרוויח עד 10% מהכספים של כל רישום חדש לקישור.

מטבעות מטבעות ואמצעי תשלום

נכון לעכשיו, CryptoUniverse מקבל תשלומים באמצעות ביטקוין ו- Litecoin. לקוחות יכולים לשלם באמצעות העברות כספים SWIFT ו- SEPA לחשבונם. לאחרונה, CryptoUniverse שותפה עם Connectum שהוא בנק מקוון שמקבל VISA ו- Mastercard.

מרכזי כרייה CryptoUniverse

מרכזי הנתונים העיקריים ממוקמים בקירישי, אירקוצק וסיביר ברוסיה. האקלים הרוסי הקר במיוחד סיביר מספק גישה לחשמל, קירור מהיר של חומרה וחסכוני יותר באנרגיה.

למה סיביר?

CryptoUniverse מתכננת לפתוח מרכז נתונים חדש בסיביר השנה.

 • בסיביר יש אקלים קריר במיוחד הנוח לכריית ענן. יש לקרר את החומרה, במיוחד שבב ה- GPU ומעגל ה- ASIC. אז, עכשיו אין צורך לקנות מכשיר קירור נפרד; בזכות האקלים הקריר ביותר בסיביר.
 • כריית קריפטו היא עתירת אנרגיה. למרבה המזל לרוסיה יש עתודות פחם ענקיות ויש לה אספקת בנזין גבוהה שהופכת את כריית הקריפטו לחסכונית.
 • יש ברוסיה אדמות זולות נרחבות לא מיושבות המתאימות להקמת מרכזי נתונים.
 • עלויות חשמל זולות יותר.

מילים אחרונות: סקירת CryptoUniverse

CryptoUniverse פועלת משנת 2017 ומספקת שירותי כרייה ב- BTC ו- LTC. מרכז הנתונים פועל בהספק כרייה כולל של 20 מגה וואט עם כ 12000 כורים העובדים 24/7. לקוחות יכולים לקנות חוזים לפי שווי מינימלי של $ 23.9 עבור 1 th / s. ניתן גם להרוויח הנחה של 4% לתשלום דמי אחזקה מוקדמים. למידע נוסף אנא עקבו אחר החדשות האחרונות בפורטל המדיה החברתית CryptoUniverse.io.