10+ אתרי הכרייה העננים הטובים ביותר בביטקוין [בטוחים ומהימנים] 2021

מחפש פלטפורמת כריית ענן ביטחונית בטוחה, אמינה, רווחית וטובה ביותר? ישנם מספר אתרי כריית מטבעות קריפטוגרפיים המציעים כריית ענן גם עבור Altcoin. רשמנו כמה שירותי כריית ענן קריפטו כדי שתוכל להחליט על כריית ענן הביטקוין הטובה ביותר עבורך.

כריית ענן או גיבוב ענן מאפשר למשתמשים לקנות כוח כרייה של חומרה במרכזי נתונים שנבנו על ידי חברות כרייה. ישנם מספר שחקנים המציעים כריית ענן במונחים של השכרת החומרה שלהם לפרק זמן קבוע. חברות אלה מחזירות את התוצאות שנמכרו עם המשתמשים וקוצצות את צורת הרווח שלהן. במאמר זה נדון בכמה פלטפורמות כריית הענן הטובות ביותר עבור bitcoin ו- altcoins.

כריית הענן הטובה ביותר בביטקוין 2019

בחירה בשירות כריית הענן הביטקוין הטוב ביותר לשימוש אינה משימה קלה מכיוון שעסק זה מלא רמאים. יותר מ 99% מספקי כריית הענן הם הונאה. במקום לכרות למעשה כל מטבע קריפטוגרפי, הם בנו אתר אטרקטיבי ומתחילים להונות משתמשים על שם כריית ענן.

מהם היתרונות של כריית ענן?

בואו נסתכל על היתרונות של כריית ענן:

 • רווחים גבוהים יותר מכיוון שספקי הכרייה מייעלים את הכל עבורך, זה מניב תשואות גבוהות יותר.
 • בית שליו וקריר יותר – אין עוד קול וחום.
 • פחות חשמל – צריכת החשמל תרד בהרבה.
 • תחזוקת ציוד ‘ללא’ – אין צורך למכור את החומרה כאשר הם מפסיקים להיות רווחיים. אין מתח בתצורת החומרה.
 • פשוט ומוכן לשימוש: הירשם עם ספקים אלה והתחל תוך מספר דקות.

מהם החסרונות של כריית ענן?

ועכשיו תסתכל ברשימת המקבילים:

 • סיכון הונאה – זה תמיד כרוך בסיכון להונאה. התרחק אם כרייה כלשהי תניב לך תשואה יוצאת דופן על השקעתך.
 • עלות פעולות כרייה – המשתמשים צריכים לשלם עבור עלות ניהול החומרה.
 • רווח בלתי צפוי: הרווח תלוי בגורמים שונים. אם ערך המטבע יורד הוא עלול להפוך גם לא רווחי.

האם זה רווחי?

זכרו תמיד כי תשואות אינן מובטחות ותלויות בחלק בערך המטבע ובקושי הכרייה, שניהם בלתי צפויים לעתיד. ככל שערך המטבע נמוך יותר, ככל שההשפעה של עמלה זו על תשואות הכרייה תהיה גבוהה יותר, וככל שקושי הכרייה יהיה גבוה יותר, כך פחות המטבעות תחזור אותה כמות של hashrate, ולהיפך. אם ניקח דוגמא לכריית אתרים זה היה פחות רווחי מכיוון שמחיר האת’ר היה נמוך בהרבה מהמחיר הנוכחי. אם אתה מאמין שערכו של מטבע קריפטו יהיה גבוה מאוד בעוד שנה או שנתיים אז זה יהיה רווחי בהרבה.

סיכון אמין / נמוך: שירותי הכרייה בענן הטובים ביותר

שם / לוגו פרטים מטפל בתמיכה מטבע סיכון גורם קישור לאתר
כריית משכל

כריית מנת משכל

עובד מאז 2016 ביטקוין, ליטקוין, BCH, ETH, זקש, דאש,

גרין, אייון, קרן, כלב

סיכון נמוך אתר כריית IQ
כריית ECOS

כריית ענן ביטקוין Ecos 2020

עובד מאז 2018 ביטקוין סיכון נמוך (לגליזציה) אתר ECOS

מיטב פלטפורמות הכרייה בענן הביטקוין:

ישנם אתרים רבים המציעים כריית ענן. בחרתי רק כמה מהם, אלה שחקנים אמינים, מהימנים וידועים בשוק. עכשיו, בואו ניקח רעיון קצר לגבי שירותי כריית ענן מומלצים:

כריית ECOS

כריית ענן ביטקוין של Ecos

ECOS היא שחקן חדש יחסית בתחום כריית הענן אך זהו שירות מוכר ואמין מבחינה חוקית. ECOS מונתה להיות מפעילת האזור הכלכלי החופשי באוקטובר 2018 על ידי הארמני מֶמְשָׁלָה. מלבד כריית ענן, ECOS מוכרת גם חומרת כרייה ומאפשרת התקנת אירוח בכמה לחיצות בלבד. משתמשים יכולים לקנות את ציוד הכרייה העדכני ביותר באופן מקוון ו- ECOS תגדיר את ההתקנה בשמך עבורך באזור הכלכלי החופשי של ארמניה. משתמשים יקבלו גם אחריות יצרן על החומרה למשך 180 יום. נכון לעכשיו, הם מציעים חוזה כריית ענן מרובה לביטקוין בלבד.

כריית ענן משכל

כריית מנת המשכל משתמשת בטכניקות כרייה חכמות במחירים נוחים. הוא מציע את חוזי כריית הענן הרווחיים ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים. חישובי הרווח שלהם התבססו על חומרת הכרייה היעילה ביותר עם עלויות אחזקה מינימליות של חוזה. הם מציעים תשלומי ביטקוין על בסיס יומי בהתאם לכוח ה- MH / s שרכשת. הם מציעים חוזה כרייה למשך שנה לכל החיים. IQmining תומך בחוזי כרייה לביטקוין, BCH, LTC, ETH, XRP, XMR, DASH, ועוד הרבה קריפטוסים.

כריית מנת משכל

כיצד להשתמש ב- IQ Mining: ישנן חבילות השקעה שונות. לדוגמה, אם אתה קונה את חבילת הכסף, תקבל בונוס של 10% מעל התשלומים שלך. בחבילת הזהב מדובר בבונוס של 20%.

 • אם תשקיע 0.01 עד 0.1 BTC תקבל את חבילת הברונזה.
 • עבור השקעות שבין 0.1 ל -1 BTC, תקבל חבילת כסף.
 • בין 1 ל -10 BTC תקבלו חבילת זהב.

הם מציעים הצעה לתקופה מוגבלת: קבל הנחה של 30% על כל החוזים

שיימינג

מבהיק

Shamining היא אחת החברות הצומחות ביותר בכריית ביטקוין ומציעה שירותי כרייה משתלמים תמורת תשלום קטן. הכרייה ממש קלה עם Shamining. על המשקיעים פשוט להירשם וליצור חשבון ב- Shamining.com ולהשלים את תהליך האימות. התהליך כולו לוקח רק כמה דקות להשלים ואתה מוכן לכרייה. סכום ההפקדה המינימלי הוא 100 $ ומגבלת ההפקדה העליונה היא 10,000 $. כמו כן, משתמשים חדשים יכולים לזכות בבונוס של 37% על ההפקדה הראשונה שלהם בסך 100 דולר לחשבונות שלהם. 

אז במה שונה Shamining משאר פלטפורמות הכרייה? להלן מספר נקודות עיקריות שיש לקחת בחשבון:

 • Shamining הצליחה לזכות באמונם של אלפי משתמשי הצפנה ברחבי העולם עם יותר מ- 8000 משקיעים על סיפונה.
 • הפלטפורמה חזקה ומציעה שירותי כרייה וירטואליים עם תשואה ממוצעת של 1.43% על השקעות.
 • הפלטפורמה הוסיפה גם תכונות משחק ואנימציה כדי להפוך אותה למעניינת יותר עבור משתמשיה.
 • תמיכה בשירות לקוחות 24/7 עם מתקן צ’אט ודואר אלקטרוני.
 • ממשק משתמש פשוט עם תמיכת לקוחות מסביב לשעון.
 • מגבלת הפקדה ומשיכה מינימלית נמוכה מאוד בסך 50 $ ו- 10 $ בהתאמה.
 • אפשרויות תשלום ומשיכה שונות כמו VISA, מאסטרקארד, העברה בנקאית, QIWI, ביטקוין וכו ‘.
 • תומך בארבעה סוגים של חוזי כרייה.

HashGains Bitcoin Mining

ספק שירותי כריית ענן נוסף המסייע בכריית ביטקוין ואלטקויני בצורה הטובה ביותר והקלה ביותר. חברת האם שלה היא Cyfuture המשרתת למעלה מ- 15 שנים בתעשיית מרכז הנתונים. בהתבסס על הטכנולוגיה החדישה ביותר, HashGains משתמש בשירותי ASIC הטובים ביותר (יישום ספציפי יישומי מעגל) ו- GPU הקיימים. הפלטפורמה תומכת במספר מטבעות קריפטוגרפיים ויש לה זמן פעולה של 99.9%. יש תמיכה טכנית 24/7 ומספקת גם כרייה חוקית כאשר כל המטבעות חדשים. ל- HashGains יש גם מרכזי נתונים מרובים בהודו, בסין ובארה”ב. הם גם מבטיחים לתת החזר השקעה גבוה על השקעות שבוצעו.

כריית Hashgains כריית הענן הטובה ביותר 2018

כיצד להשתמש ב- HashGains: ראשית עליך להירשם בפלטפורמה. לאחר מכן עליך לבחור את התוכנית המועדפת עליך ולבצע את התשלום. אחרי זה, אתה יכול פשוט להתחיל לאסוף ביטקוין. ניתן להשתמש ב- HashGains בשלוש שיטות.

 • שיטת תשלום למניה שם היא משתמשת בשיטת הכרייה של ASIC, שהיא אחת משיטות הכרייה הבסיסיות המשמשות בכריית ענן.
 • שיטה פרופורציונאלית שם כורים מרוויחים מניות עד שיש חסימה בשיתוף הבריכות. לאחר מכן הם מרוויחים מספר קבוע של מניות.
 • כרייה בביטקוין שיטה בה ניתנת עדיפות הרבה יותר למניות ישנות יותר למניות חדשות יותר.

כריית ענן ביטקוין Eobot

כריית ענן ביטקוין eobot

Eobot היא דרך נוספת, אחת הדרכים הוותיקות, הקלות והטובות ביותר לכרות את הביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ביטקוין מזומנים ועוד ALtcoins רבים. אתה יכול להתחיל לכרות עם Eobot עם $ 10 בלבד ולקבל תוצאות. Eobot, שהחל בשנת 2013, ממוקם בארצות הברית. זוהי בורסה בזמן אמת למסחר בין ביטקוין לאלטקוינס.

כריית ענן Hashing24:

Hashing24 פותח בעיקר עבור אנשים שיכולים לגשת בקלות לטכנולוגיית כריית הביטקוין מבלי להיכנס למורכבויות ולסיבוכים הטכניים של כריית ענן. הממשק קל מאוד לשימוש והוא מספק תמיכת לקוחות 24 שעות ביממה על ידי צוות מיומן מאוד.

HASHING-24

כיצד להשתמש ב- Hashing24: המשתמשים צריכים להירשם תחילה שלוקח כ -2 דקות בלבד ואז בוחרים בכוח hash, מה שמגביר את תהליך כריית הביטקוין. אז אתה צריך לשלם עבור החוזה שלך וההזמנה מבוצעת במרכז הכרייה הגדול ביותר BitFury. תהליך הכרייה מתחיל אוטומטית ותתחיל לקבל ביטקוין, שניתן למשוך אותו באותו יום. Hashing24 היא אחת מפלטפורמות הכרייה הענן העתידני ביותר עם תמיכה טכנית יעילה מאוד.

כריית ענן HashNest:

הושק בשנת 2014, HashNest היא אחת מחברות כריית הענן הגדולות ביותר כיום. BitMain Technologies היא חברת האם של HashNest והמטה שלה נמצא בבייג’ינג, סין. HashNest מאפשרת למשתמשיה להשתתף בכריית ביטקוין באמצעות עסקאות של hashrates והרווחים מופקדים באופן מיידי בארנק BitMain. המשתתפים יכולים פשוט להוריד את האפליקציה לנייד ולהשתמש בה בכל מקום ובכל זמן. PACMiC (Payout Accelerate Cloud Mining Contract) הוא תכונה נוספת שמציעה HashNest. כאן אינך צריך לשלם עלויות כלשהן לאחר הכרייה מכיוון שכבר BitMain משלמת עבורך.

כריית ענן הביטקוין הטובה ביותר

כיצד להשתמש ב- HashNest: על המשתמשים להירשם תחילה לחשבון HashNest ובמקביל יקבלו ארנק HashNest. ואז הם צריכים להפקיד ביטקוין בארנק ולקנות hashrates וכריית הענן מתחילה. הסכום ששולם ב- HashNest מבוסס על שיטת PPLNS או תשלום לפי מניות N אחרונות. קיים תהליך אימות 2FA או שני גורמים עבור משתמשי HashNest לאבטחה מיטבית.

כריית ביטקוין HashFlare

Hashflare הינה חברת כריית ענן ביטקוין באירופה. החברה הוקמה ביולי 2013 והחלה את שירות כריית הענן שלה באפריל 2015. Hashflare הוא חלק מ- HashCoins שיוצר כורי ביטקוין של ASIC. בדומה לכריית ג’נסיס, Hashflare מציע גם חוזי כריית ביטקוין לכל החיים (זכרו כל עוד רווחיים), כריית ענן את’ריום, כריית ענן Zcash, כריית ענן דאש וכריית ענן Scrypt.

סקירת כריית hashflare

בדומה ל- Genesis, זהו אחד משני ספקי כריית הענן הנחשבים ביותר עם מספר רב של משתמשים. הוא מציע תשלומים יומיים ושיטות תשלום זמינות הן ביטקוין, כרטיס אשראי, כספי אינטרנט, משלם, העברה בנקאית ו- EMC.

הנחה: לחץ על הכפתור למטה והירשם לחשבון כדי ליהנות מהנחה ברכישתך.

כריית ענן בראשית

יש רק כמה חברות כריית ענן אמינות שהקימו בפועל חומרת כרייה ומכרות מטבעות קריפטו עבורכם ואחת מהן היא Genesis Mining. כריית ג’נסיס החלה בשנת 2013 והיא אחת החברות הוותיקות ביותר בסביבה. ג’נסיס הקימה חוות כרייה ידועה בציבור באיסלנד.

בראשית-כריית-סקירה

נכון לעכשיו הם מציעים כוחות כרייה לביטקוין, את’ר, זקש, מונרו, דאש וליטקוין. אתה יכול להתחיל לכרות תוך מספר דקות. אפשרויות התשלום הזמינות הן כרטיסי אשראי וכמה מטבעות קריפטו.

קופון הנחה: העתק והדבק קוד זה (כפי שמוצג בתמונה למטה) בזמן התשלום כדי לקבל הנחה של 3 עד 5% על הרכישה שלך:  1yelG5

קופון הנחה על כריית ג'נסיס

CryptoUniverse.io

Cryptouniverse

CryptoUniverse.io היא חוות כריית ענן שתחילתה בשנת 2017 כאשר השיקו את חוות הכרייה הראשונה שלה אי פעם במטרה הראשונית להכניס לאנשים רבים יותר את הרעיון של כריית בלוקצ’יין ומטבע קריפטוגרפי..

החברה מציעה חוזי כריית ענן BTC ו- LTC בשיעורי תקציב שונים מאז 2017 ומאז לא הייתה מבט לאחור. יתר על כן, לחווה יש מרכז נתונים משלה עם קיבולת הספק כוללת של 20 מגה וואט ויש לו 12,000 כורים הפועלים מסביב לשעון בתחנה..

החברה גם מקבלת חוזי כריית הפצה מחברות כמו Bitmain, Ebang, Innosilicon וכנען. לקוחות פוטנציאליים יכולים לקנות חוזים במחיר של $ 23.9 עבור 1 Th / s. בנוסף לכך, אתה יכול לשלם דמי אחזקה נמוכים מאוד מראש כדי ליהנות מהנחה נוספת של 4%. לקבלת מבצעי פרומו ושיעורי הנחה עדכניים, עקבו אחר החדשות האחרונות בפלטפורמת המדיה החברתית של CryptoUniverse.io.

פלטפורמת CryptoUniverse מציעה גם תוכניות הפניה שדרכן לקוחות יכולים כעת להרוויח עד 10% ממחיר החוזה באמצעות קישור ההפניה. הפלטפורמה מציעה מגוון חוזי כרייה הזמינים בתקציבים סבירים. מאפיין ייחודי נוסף של פלטפורמת CryptoUniverse הוא שמחירי החוזה משתנים בהתאם לערכי השוק מה שמעדכן אתכם עם משתני השוק המשתנים של עולם הקריפטו..

מילים אחרונות:

אני מקווה שנהנית ממאמר זה ויהיה שימושי עבור המשתמש לברר את הכרייה הטובה ביותר בענן הביטקוין. עצתי היא שלעולם לא הולכת לשום שירות כריית ענן אחר, מכיוון שרובם הם הונאה. אנא שתף ​​איתנו את המשוב והניסיון שלך בקטע ההערות למטה והודיע ​​לנו אם אתה זקוק לעזרה כלשהי. כרייה מאושרת!!!