סקירת Exchange Ethx.in: הירשמו וקבלו אתריום בחינם בשווי רופי. 200

עקב הפופולריות הגוברת של ICOs, הביקוש של Ethereum (ETH), Bitcoin ו- Litecoin גדל למדי שכן ברוב אסימוני ICO ניתן לרכוש אם כי Ethereum בלבד. קניית Ethereum (ETH) וקריפטות אחרות בהודו הפך להיות קל מאוד עכשיו. ישנן בורסות רבות בהודו המספקות אתריום בתמורה ל- BTC או רופי הודי. ובכן, היום נדון בתכונות וביתרונות של חילופי Ethx.in.

Ethx.in היא פלטפורמה המסייעת לרכישת ה- Ethereum באמצעות מטבעות INR. בפלטפורמה זו תוכלו לסחור בקלות באת’ריום בשונה מפלטפורמה אחרת. כאשר קונה זקוק גם למוכר כדי לבצע את העסקה. המשתמש יכול לקנות Ethereum ישירות בפלטפורמה זו ללא המתנה.

כיצד ליצור חשבון ב- Ethx.in?

מכיוון ש- Ethx.in עובד כרגע על INVATE רק רישום חדש. אתה יכול להצטרף אליו רק אם אתה מוזמן על ידי משתמש אחר שיש לו חשבון בבורסה זו. בדרך כלל, לאחר שתגיש בקשה לרישום, תמצא את מספר ההמתנה שלך בתור ואימות ה- KYC שלך עשוי לארוך זמן רב. CoinFunda שותפה עם Ethx וכאן אנו חולקים את קוד ההזמנה שלנו עם קהל האורחים, כך שתוכל ליצור חשבון ב- Ethx.in באופן מיידי.

  • תקבל גם RTH בשווי ETH. 200 לאחר שיצרת חשבון עם הקישור למטה.
  • תקבל גם RTH בשווי ETH. 200 ברגע שיצרת חשבון כאן.

Ethx.in Exchange Exchange

תכונות של Ethx.in

  • לבטח

הבטיחות של נכסי הצפנה היא קריטית למדי בכל שוק דיגיטלי. מערכת הארנק זקוקה לתשומת לב בטענה ובטיחות. הפלטפורמה נתנה לכל המשתמשים את האפשרות לאבטח את החשבון שלהם בעזרת אישור דו-שלבי.

  • ידידותית לטכנו

המשתמש מקבל את הזכות לגשת לחשבונו משולחן העבודה, הנייד או הטאבלט. עכשיו לנוחיות המשתמש כולו כעת הפלטפורמה מתכננת להציג את היישום הסלולרי שיעזור להם להשתמש בפלטפורמה בזמן המתוק שלהם.

  • עיצוב בצורה מושלמת

Ethx.in היא פלטפורמה שתוכננה יפה על ידי חברי הצוות המקצועיים והיצירתיים ביותר. המשתמש מקבל חוויה מדהימה כאשר הוא משתמש בפלטפורמה.

  • KYC קל

ה- KYC הוא חלק חשוב מכל סוג עסקי עסקאות ולכן כאן בפלטפורמה זו צריך לעבור כמה תהליכים מהירים כדי להתמודד עם פלטפורמה זו..

  • עסקה מהירה

הליך העסקה מהיר למדי. הבקשה לעסקאות מתרחשת בכל שעה כלומר 24 * 7.

מִסְחָר:

כאשר המשתמש מעוניין למכור את Ethereum בפלטפורמת Ethx.in, עליו / ה לציין שזה די קל וקורה באופן מיידי. הם רק צריכים ללחוץ על כפתור “למכור עכשיו”. המשתמש יכול למכור 0.25 Eth בבת אחת. מחיר המכירה מוצג כאשר האדם לוחץ על מילוי ה- ETH.

בַּנקָאוּת:

כאשר המשתמש מעוניין לסגת מכרטיסיית INR עליו ללחוץ על כפתור המשיכה ואז הוא יכול להשיג את הכספים בקלות רבה. בשורה הראשונה מאוד יתרת ה- INR תוצג ובשורה השנייה הם יוכלו לראות את השטח למילוי הסכום הנדרש. על המשתמש לזכור את סכום המשיכה המינימלי שהוא 500 INR. אם משתמש כלשהו מעוניין למשוך יותר מסכום זה, הסכום ישקף בחשבון הבנק של המשתמש.

יתרונות:

הפלטפורמה שתוכננה היא דרך כה מתקדמת, כי קל מאוד לכל משתמש לסחור בפלטפורמה זו ללא כל קושי. המחיר זול למדי מכל פלטפורמת חליפין אחרת. הם עובדים קשה על שליחתם ידנית ל- ETH לכתובת היעד הנדרשת. נמסר הצהרת ביטחון של מנכ”ל פלטפורמה זו בדבר עדכון הכספים אשר יישלח אוטומטית.

מכוון:

  • ללא מגבלות:

הפלטפורמה לא מאפשרת הגבלה בתהליך העסקה. כאשר המשתמש צריך לשלוח כסף למספר מקורות זו עבודה קשה מאוד. המוסדות הפיננסיים נמצאים במצבי מונופול ומסכימים לגבות את הסכום שהם רוצים לגבות. כאשר האדם סוחר עם המדינות הזרות הוא מתמודד עם מספרים מזעזעים ללא הצדקה ספציפית. בעזרת פלטפורמה זו, כל המשתמשים רשאים להעביר את כספו בהתאם לרצונם.

  • תַשְׁלוּם:

ההתמודדות עם הכלכלה הבינלאומית ותנודות המטבע מצד הפרט היא כמו אתגר. חייבת להיות אלטרנטיבה אמינה, חזקה ודיגיטלית. פלטפורמה זו מתכננת להקים פלטפורמה חוצה פונקציות ורב-ערוצים. זה כולל גם את הארנק הנייד וכרטיס לתשלום.

  • מהיר ובטוח:

כל העסקאות מטופחות למען בטיחות המשתמשים. נוהל התשלום מתבצע באופן מסוים. הפלטפורמה מכבדת את פרטיות המשתמש מכיוון שהאבטחה הפכה לאחד הגורמים המהותיים בפלטפורמה הדיגיטלית. האסימון בפלטפורמה מספק אבטחה טובה למשתמשים תוך כדי תהליך העסקה. זה אפשרי בעזרת התקדמות הקריפטוגרפיה.

סיכום:

הפלטפורמה מאמינה שלכל המשתמשים הזכות להחזיק בנק משלהם ובעזרת מטבעות קריפטוגרפיים זה התאפשר. ניהול הכסף הפך מבוזר עם בוא התקופה החדשה. סמכויות אלה מוחזקות כעת אך ורק על ידי הצרכנים אשר לא היה אפשרי ללא המתווכים המסורתיים. כעת כל המשתמשים יוכלו לבצע כל סכום מהכסף שירצו ברחבי העולם בעזרת פלטפורמה זו.