6 הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה של Bitcoin לשמירה על אבטחת BTC מאוד

ביטקוין מאוחסן בדרך כלל בכמה סוגים של ארנקים. ארנקים שולחניים הם סוג כזה של ארנקים, שהם הארנקים הטובים ביותר בהשוואה לארנקים אחרים כמו ארנקים ניידים, ארנקים אתריים וכו ‘. במאמר האחרון שלנו, דנו ב segwit ו- hardfork בביטקוין. ארנקים מקוונים של ביטקוין כמו Coinbase או ארנקי חילופי אחרים מחזיקים בקרות על המפתח הפרטי שלך.

ארנק שולחן העבודה של Bitcoin הטוב ביותר

במקרה של מזלג קשה בביטקוין, מומלץ גם שהמשתמש יעביר את מטבעו לארנק שבו הוא מחזיק בשליטה על מפתחות פרטיים. במאמר זה נדון בארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה של bitcoin, כך שתוכלו להפוך את הביטקוין שלכם לבטוח ביותר. משתמשי אנדרואיד עשויים גם להשתמש בארנק ביטקוין אנדרואיד מאובטח של Mycelium.

מיטב ארנקי שולחן העבודה של Bitcoin:

ארנקים לשולחן העבודה משמשים לאחסון מפתחות פרטיים של ביטקוין בכונן הקשיח של המערכת. יתרון חשוב בשימוש בארנקים שולחניים הוא שהם מאוד בטוחים ומאובטחים בהשוואה לסוגי הארנקים האחרים. ארנקים אלה דורשים חיבור לאינטרנט ולכן מכונים ‘ארנקים חמים’.

להלן ארבעת הארנקים החשובים של שולחן העבודה, הנגישים בכל שלושת מערכות ההפעלה העיקריות (מערכות הפעלה) כגון Windows, Linux ו- Mac OS

ארנק אטומי:

ארנק אטומי

ארנק אטומי הוא רב נכסים חדש, פיתרון שאינו משמורן עם בסיס משתמשים שצומח באופן פעיל. ארנק Atomic כבר תומך ב -300 מטבעות ואסימונים מובילים הניתנים לניהול בממשק האינטואיטיבי והידידותי למשתמש. רשימת הנכסים הזמינים מתעדכנת על בסיס שבועי, כך שאם לא מצאתם כאן את המטבע המועדף עליכם – תוכלו להיות בטוחים שהוא יתווסף בקרוב.

מלבד ממשק המשתמש האינטואיטיבי, ארנק Atomic הציע מגוון רחב של מאפיינים, כגון אחסון מבוזר למפתחות פרטיים, אפשרות מובנית לרכישת קריפטו עם כרטיס בנק, אטומי החלפות, החלפה מיידית באמצעות צ’אנגלי או Shapeshift וממשק ל אסימונים מותאמים אישית. מה שמייחד את Atomic Wallet כל כך הוא התמיכה של Atomic Swaps, טכנולוגית חילופי מבוזרים חדשה יחסית המבוססת על חוזי נעילת זמן חשיש.

תבע את מטבע הארנק האטומי (AWC) שלך בחינם:

 • הורד את Atomic Wallet והשלים את ההתקנה.
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

.

סֵפֶר שֵׁמוֹת:

best-bitcoin-desktop-wallets

זהו ארנק בלעדי, שתוכנן במיוחד עבור משתמשי ביטקוין חדשים. הוא מכיל ממשק מובן בקלות, שעוזר למשתמשים חדשים. זה לא ארנק קוד פתוח, כך שניתן להכניס כמה קודים זדוניים בקלות לתוכנת היישום. בנוסף לביטקוינים, הוא מאפשר אחסון של כמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו Litecoin, Ethereum, Dash ועוד רבים אחרים..

גווארדה

ארנק שומר

Guarda הוא ארנק בעל מספר מטבעות זמין, מלבד גרסאות אחרות של הארנק, לשולחן העבודה (macOS, Windows, Linux).

נכון לעכשיו, הארנק תומך בלמעלה מ -40 חסימות עיקריות יחד עם יותר מ -10,000 אסימונים. כל הארנקים אינם משומרים, ולכן המשתמשים אחראים על כספם בכל עת. חוץ מזה, בארנקי Guarda יש תכונות ניהול קריפטוגרפיות מובנות, שירותים נוספים ועוד.

גרסת שולחן העבודה של Guarda מציעה גם תמיכה במכשיר Ledger Nano, שזו תכונת אבטחה מצוינת – כל שעליך לעשות הוא לחבר את Ledger שלך ולנהל את הארנקים הקיימים בממשק ידידותי ונקי המסופק על ידי ארנק Guarda..

התכונות העיקריות של ארנק Guarda כוללות:

 1. הצפנת גיבוי מאובטחת ומשטרת אחסון ללא משמורת
 2. שירותי רכישה והחלפה מובנים
 3. מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים עם מטבעות ואסימונים חדשים שנוספו ללא הרף
 4. קו תמיכת לקוחות 24/7 עם זמן התגובה המהיר ביותר בשוק הארנקים
 5. פעולות חוצות פלטפורמות – כל הארנקים מסונכרנים בקלות בין גרסאות זמינות
 6. תכונות ספציפיות למטבע של מטבעות נתמכים
 7. שירותים נוספים כגון מחולל אסימונים ERC20
 8. שילוב ספר חשבונות ננו

Jaxx:

jaxx

Jaxx הוא ארנק רב מטבעי התומך באלטקוינים רבים יחד עם ביטקוין. ארנק Jaxx פותח / מתוחזק על ידי חברה מקנדה. זהו ארנק HD מוגן באמצעות סיכה ויש לו חילופי קריפטו מובנים ShapeShift. נכון לעכשיו, הוא תומך ביותר מ -40 מטבעות או אסימונים ותוכל גם לייבא ולייצא מפתח כניסה בארנק.

ארנקי אלקטרום:

אלקטרום

אלה הארנקים הטובים והפתוחים לאחסון ביטקוינים.

היתרונות של electrum:

 • זהו ארנק שולחני חזק יותר, מאובטח, מצוין ויעיל.
 • עלויות העסקה שלה נמוכות מאוד בהשוואה לארנקים השולחניים האחרים.
 • הוא מספק מספר שירותים נוספים כולל הצפנת ארנק, תיוג כתובות ואימות טקסט או הודעה.

חסרונות של אלקטרום:

 • אין לו ממשק ידידותי למשתמש, כך שהמשתמשים החדשים יתבלבלו מעט.
 • הממשק שלו הוא בדיוק כמו גרסת חלונות ישנה.

ליבת ביטקוין:

ליבת ביטקוין

זהו צומת מלא שארנק בלעדי לביטקונרים הארדקור. הארנק הצומת המלא מרמז כי הארנק מכיל את כל עותק הבלוקצ’יין על שולחן העבודה או המערכת. זה, בתורו, מאמת עסקאות רשת באופן עצמאי. Core Core הוא ארנק הביטקוין הראשון. שימוש באפשרות זו פירושו שתהיה לך שליטה גם על מפתחות פרטיים, מה שמבטיח אחסון בטוח.

עם זאת, Bitcoin Core דורש הרבה מקום מכיוון שהוא מגיע עם נתונים על כל עסקת ביטקוין שבוצעה אי פעם.