החלופות הטובות ביותר לכריית ביטקוין | כריית Altcoin רווחית | מהדורת 2020

כריית ביטקוין הולכת וקשה ככל שהימים עוברים ולא משנה כמה הם פופולריים. בזמן של ימינו, ישנם כורים מקצועיים רבים בעלי חומרה מוגדרת גבוהה לכריית ביטקוין. עם זאת, מצד שני, גם למחשבים הביתיים שלנו אין את היכולת להתחרות בכורים המקצועיים הללו. בכל יום מחסום הכניסה לכריית ביטקוין הולך וגדל ככל שהזמינות של מאגר הכרייה בביטקוין הולכת ומתכווצת.

הטוב ביותר-ביטקוין-כרייה-חלופות-רווחיות-AltCoin-Mining

במאמר האחרון שלנו, דנו בתוכנות הכרייה הטובות ביותר של ASIC עבור Windows ו- Linux. תהליך הכרייה של הביטקוין רווחי למשתמש, רק אם:

  • המשתמש חי במדינה כמו סין שכן, שכן חיובי החשמל נמוכים יחסית.
  • אם המשתמש יכול לייצר חשמל בחינם עם פאנלים סולאריים.

בנוסף לחשמל החינמי, על המשתמש להיות בעל חומרת כריית ביטקוין בעלת הספק גבוה, על מנת להרוויח אדיר. אם אינך עומד בתנאים אלה, תוכל לבחור בכריית ענן של ביטקוין. ישנם אתרים בשוק המספקים חוזי כריית ענן לביטקוין, ליטקוין, דאש, זקש וכו ‘.

הבה ניכנס לעשרת החלופות המובילות של כריית ביטקוין לכריית מטבעות רווחית שאינה ביטקוין.

אלטרנטיבות כריית ביטקוין – כריית AltCoin רווחית

מקף (DASH)

לזנק

זהו אזור חשוף כמו גם מטבע דיגיטלי מכוון פרטיות בו תוכלו לעבור עסקה מיידית. זה יכול להיות משויך בקלות למזומן שבו כל הכספים שלך פרטיים, כמו גם שאתה לא צריך שום ארנק לעסקה. שנית, יש לך יתרון שאף אחד לא יכול לעקוב אחריך. החיובים נמוכים מאוד ואף לעיתים ללא עלות. תהליך התשלום בטוח מאוד ומאובטח מכיוון שמדובר ברשת דו-שכבתית. מצד שני, העסקה לא אורכת זמן רב וכסף ניתן לשלוח לכל מקום ובכל זמן.

פוסטים קשורים: ארנקי Dash Dash Mining

Ethereum Classic (ETC)

אתריום-קלאסי

מערכת מבוזרת זו המאבטחת ומציעה קשר חכם בתוך המערכת. הצלחה בכרייה תלויה ברבים, בניגוד לגורמים. על מנת לגלות מחשובי כריית ענן נוצרו מחשבים. הם לוקחים הסבר על מגבלות שונות כגון עלות חומרה, עלות חשמל ודברים אחרים הקשורים לרשת. הרווח של האדם תלוי בבעיות רשת, חסימת פרס, כמות עסקאות ותשלום. אנשים רבים אינם יודעים כיצד להשתמש במחשבונים אלו, ולכן מתפרסמים באופן קבוע מאמרים הקשורים אליו.

Steem (STEEM)

steem

Steem היא פלטפורמת מדיה חברתית בה כל אדם יכול להרוויח פרס על תרומתם. התקדמות ההצבעה פשוטה כמו לחבב פוסט בפייסבוק. הפרס הניתן כולל לפרסום, לייק לפוסט, שמירה והערות. עבור כל הצבעה, הבלוקצ’יין של סטיאם משלם את הסכום המדויק. כל תגמול ותפוצה מפוזרים בדיוק באופן שבו הכורים מכאיבים לביטקוין. ניתן להחליף סטעם עם Poloniex, Openledger, Bittrex ו- Shapeshift.

ליטקוין (LTC)

Litecoin_Logo

זהו מטבע עמית לעמית. זה מאפשר לכל אדם לרכוש בתשלום עלות אפס. אין כוח מרכזי לשלוט ולכן זו פלטפורמה מבוזרת לרשת תשלומים ברחבי העולם. זה נרשם כעסקת התשלום המהירה ביותר בעבודה ברשת. יש לו מגוון רחב של תמיכה לכל מיני ענפים, סוחרים ונזילות. זו נחשבת לתוכנת קוד פתוח שעשויה לעזור לך לרוץ בכוח, להתאים ולהעתיק את המערכת כולל פיזור.

הודעות קשורות: מיטב ארנקי Litecoin

פארקוין

peercoin

אנו יכולים לומר כי זהו מטבע הקריפטו המאובטח ביותר במחיר עלות מינימלי. זהו מטבע אלטרנטיבי מדהים באמת. זה לא רק את עצמו שם אלא גם מתגמל את כל המשתמשים על חיזוק הרשת שלהם. בתמורה, משלמים למשתמשים PPC בתמורה לאחר השימוש ברשת. כדי לאבטח את האתר שלה היא הציגה את הוכחת ההימור. תהליך הכרייה נעשה כדי למטט את המטבעות החדשים. יש לשים לב כי כרייה עצמית אינה גורמת בשום צורה להשפעה על ביטחונה.

Namecoin

namecoin

זה ידוע גם בשם מערכת מקור אחת חדשה. זהו סעיף מבוזר, סודיות ובטיחות משופר בהגדרת האינטרנט. כדי להגביל את האינטרנט הוא הציג הגנה על זכות הדיבור. ידוע שהוא הראשון ליישם כרייה ממוזגת.

פריימקוין

primecoin

זהו מטבע מטבע חדשני. זהו סוג של מטבע דיגיטלי שבו המטבעות מאובטחים באמצעות הצפנה ואז מועברים לשוק כרייה שאינו נשלט על ידי שום כוח ריכוזי. צריך לזכור שהוא לא רק מגן על המערכת אלא גם יוצר מערכת שרשרת במספר ראשוני למחקר מתמטי. לכן זו רשת רב שימושית. שרשרת זו בעלת מספר ראשוני מורכבת משני שמות; רשתות קנינגהם ורשתות דו-תאומות

Feathercoin

feathercoin

Feathercoin הוא אחד היסודות המשפיעים על המטבע הדיגיטלי. זו גרסה מעודכנת מאוד ומבוססת על תוכנה שונה. מדוע צריך לסמוך על Feathercoin? תהליך התשלום מהיר מאוד ומוכר ברחבי העולם. הם אינם גובים דבר בגין אבטחת חשבון אישי. לכן זה אומר שאתה יכול להשקיע פחות שימוש יותר! הם אפילו מתגמלים למשתמשים שלהם 80 מטבעות על כל בלוק. האם זה לא מגניב?

מקווה שהמאמר הזה יעבור אלטרנטיבות כריית ביטקוין – כריית AltCoin רווחית יהיה שימושי עבור הקוראים שלנו. אנא שתף ​​אותנו במשוב ובניסיון שלך בקטע התגובות למטה.