6 חילופי הקריפטו הטובים ביותר תומכים בהחזקת PoS בלחיצה אחת

ישנן מספר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרים למשתמשים להניח את מטבעות ה- PoS שלהם בכמה לחיצות בבורסה מבלי לדעת את הידע הטכני. ברשימה שלנו רשמנו 6 מרכזיות שתומכות בהעמדת PoS.

הימור הקריפטו הוא אמצעי לייצר הכנסה פסיבית על ידי החזקת מטבעות קריפטו ברשת הבלוקצ’יין. על ידי החזקת מטבעות, אתה תומך בעסקאות ההצפנה כמאמת ייעוד ומחזק את רשת הבלוקצ’יין. בתמורה, הרשת מתגמלת אותך באינטרסים. התגמולים שלך תלויים בכמות שאתה מהווה או מחזיק ברשת וגם בערך בזמן אמת של מטבעות קריפטו בשוק. לכן, אם ערך המטבעות עולה בשוק, תרוויחו תוספת.

הימור ההצפנה פועל על מנגנון הוכחת ההימור או ה- PoS לפיו חסימות חדשות נוצרות לאחר אימות מוצלח של העסקאות. מספר גורמים הקובעים את עסק ההימור שלך בקריפטו.

  • אתה זקוק לארנק התומך בהימור קריפטו.
  • אתה צריך להיות מקוון 24/7.
  • אתה זקוק למומחיות או ידע טכני כדי להשתתף בהימור הצפנה.

מאמרים מומלצים:

  • רשימת ארנקים התומכים בלחיצה אחת בהימור קל של מטבעות PoS
  • נותני השירות הטובים ביותר [SaaS]

התמיכה הטובה ביותר ב- Crypto Staking Exchange

התמיכה הטובה ביותר ב- Crypto Staking Exchange

זה יכול להיות מדהים לאנשים במיוחד לאלה שאין להם את הידע הטכני או התמיכה באינטרנט לבצע את התהליך. כאן מגיע התפקיד של חילופי ההימורים. מרכזיות הצפנה רבות מציעות שירותי הימור בתמורה לדמי שירות או בחינם. הם יבצעו את ההימור בארנק הרשת שלהם וידאגו גם להיבטים הטכניים ולהעביר אסימונים חדשים בחשבונכם.

הנה רשימה של 6 חילופי ההימור המובילים בקריפטו:

בינאנס

בינאנס

בינאנס, שבסיסה במלטה, נוסדה בשנת 2017. בינאנס, רק בת שלוש, כבר הטביעה את חותמה בקרב חילופי ההצפנות. ב- 20 בפברואר 2019 השיקה Binance את הפרויקט החדש שלה Binance Chain, פלטפורמת חילופי מבוזרת חדשה שמטרתה להציע שירותי חילופי פלטפורמה מבוזרת או DEX.

Binance עורכת כרגע כמה מטבעות קריפטוגרפיים כמו Tezos, TOMO, Loom, COSMOS, Stellar, Qtum, Tron, Algorand, Komodo, Kava, וכו ‘. כאן ב- Binance, המשתמשים לא צריכים לדאוג לגבי הסכום המינימלי להימור. משתמשים פשוט צריכים להפקיד סכום בחשבונות שלהם.

כהצעה להשקה, Binance אינה גובה דמי הימורים נכון לעכשיו. אתה יכול גם לסחור במטבעות קריפטוגרפיים אחרים בזמן שאתה מתחיל בבורסה והתמורה מחולקת מדי חודש. הצטרף ל Binance Staking.

הצטרף ל- Binance Exchange עכשיו

ביטפינקס

ביטפינקס

Bitfinex מציעה כישורי היערכות רכה ותומכת במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים, כולל EOS, Algorand, Bitcoin, Ripple, NEO, TRON, Tezos וכו ‘תגמולי ההימור יכולים להגיע ל -10% בשנה. דרישת ההחזקה המינימלית לקבלת תגמולי הימורים היא 0.10 $. הסטייקינגים יכולים להרוויח תגמולים מדי שבוע ומשתמשים יכולים למנף את תכונת מימון השוליים המסייעת להם לבחור את משך הזמן והריבית בהימור..

‘מסגרת הדבש’ מאפשרת למשתמשים גם לקבל גישה לאסטרטגיות המסחר הקיימות בפלטפורמה ללא כל שפת קידוד. מלבד זאת, ישנן מספר תכונות מתקדמות המסייעות במעקב אחר תנודות המחירים וצפייה בסטטוס ההזמנה. יתר על כן, ישנן מסגרות דיווח מקיפות המסייעות למשתמשים לאמוד את ביצועי המסחר ברשת.

הצטרף ל- Bitfinex עכשיו

Coinbase

בסיס מטבעות

Coinbase שבסיסה בסן פרנסיסקו נוסדה ביוני 2012 והיא אחת מחברות המטבעות הפופולריות בעולם. לאחרונה Coinbase מאפשר הימור על מטבעות Tezos ומעביר תגמולים ישירות לחשבונות הלקוחות. תגמולי ההימור השנתיים ב- Coinbase הם 5% וברגע שתסיים את תקופת ההחזקה שלך, תתחיל לקבל תגמולים כל 3 ימים..

אתה יכול להחזיק את נכסי הקריפטו שלך בארנק חיצוני או בארנק Coinbase ולהתחיל להרוויח תגמולים. משתמשים יכולים גם להרוויח 6 דולר נוסף של אסימון Tezos באמצעות התכונה “Coinbase Earn” על ידי השתתפות בכמה חידונים. ניתן להוריד את היישום בקלות בטלפונים אנדרואיד ו- iOS שלך. עמלת ההחזקה ב- Coinbase היא 25%.

הצטרף ל- Coinbase עכשיו

KuCoin

kucoin

פלטפורמת המסחר הקריפטו שבסיסה בסינגפור הייתה הראשונה שהציגה היערכות רכה בשנת 2019. משתמשי iOS יכולים להוריד בקלות את האפליקציה מחנות אפל ומשתמשי אנדרואיד יכולים להוריד אותה מחנות Google Play..

הוא מציע שירותי הימור למספר נכסי קריפטו כמו EOS, Tron, COSMOS, Algorand, Tezos, Loki, Loom Network, PIVX, DeepOnion, AION, ורבים אחרים. משתמשים יכולים להיעזר בשירות לקוחות 24/7 והפלטפורמה זמינה ב -13 שפות ב -205 מדינות. דמי ההימור ב- KuCoin הם 10%.

הצטרף לקוקוין עכשיו

קראקן

קראקן-ביטקוין-בורסה

Kraken הוקמה בשנת 2011 כמחליף מטבע דיגיטלי ובשנת 2019 היא החלה להציע שירותי הימור ברשת על מטבעות Tezos (XTZ). כמו כן, היא טוענת כי תציע שירותי הימור עבור מטבעות קריפטו אחרים כמו דאש וקוסמוס בעתיד הקרוב.

כל שירותי ההימורים ברשת אינם זמינים בפלטפורמת Kraken ולא בשום חשבון חיצוני. התגמולים על Teos הם 6% בשנה. מגבלת ההימור המינימלית היא 0.000001 טזו. נכון לעכשיו, שירותי ההימור אינם זמינים בנייד. קראקן גובה דמי ההימור של 7.25%.

הצטרף לקרקן עכשיו

פולוניקס

פולוניקס

Poloniex היא אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות הגדולות והוקמה בשנת 2014. יש לה מטה בסן פרנסיסקו והיא פותחה בתחילה עבור הקהל האמריקני אך מאוחר יותר בשל הפופולריות הגוברת שלה, היא פרשה כנפיים לשאר חלקי העולם..

לפולוניקס (פולו) יש ממשק פשוט, סיבה לכך שהוא מושך משקיעים חובבים ומנוסים כאחד. נכון לעכשיו, זה מאפשר הימור רק עבור אסימונים ATOM ו- TRX. דמי ההימור הם 25%.

הצטרף לפולוניקס עכשיו