CoinMetro: מיטב ארנקי ה- XCM, כיצד לרכוש אסימונים של XCM?

CoinMetro היא פלטפורמה חדשנית למסחר במטבעות קריפטו המשתמשת בטכנולוגיית blockchains להפעלתה. כיום כל מגזר עסקי פיננסי, במיוחד העסק הקשור לנכסים הדיגיטליים מסייע בטכנולוגיות הבלוקצ’יין המתקדמות. כמובן, נבנה קשר עם היזמים המנוסים והסוחרים המנוסים. עבור כל ההיבטים הללו, מוצג פתרון All-in-One, שאינו אלא פלטפורמה המכונה CoinMetro..

זהו שילוב מושלם של ETCF (Exchange Traded Crypto Fund) ו- TAM (Tokenized Asset Management). היא מתמקדת בעיקר בצרכי המשתמשים בה על ידי אספקת שירותים סלעיים ומצטיינים להם.

CoinMetro הטוב ביותר ארנקי XCM לקנות Exchange XCM אסימונים

מה זה XCM?

XCM, הוא אסימון יליד ERC-20 ואסימון השירות המשמש בפלטפורמות החליפין של CoinMetro. כל השירותים ב- CoinMetro משולמים ב- XCM. CoinMetro גובה 0.1% על כל העסקאות בפלטפורמה בתשלום.

ארנק אסימון XCM

חילופי מטבעות מספקים קיר

כיצד לקנות XCM?

נכון לעכשיו XCM זמין ב- CoinMetro פלטפורמת חילופי. משתמשים יכולים להחליף את הקריפטו שלהם עם XCM לגישה לשירות בפלטפורמת CoinMetro.

תהליכי תשלום בקריפטו ובפיאט:

שילוב מעמד ה- eMoney והיחסים הבנקאיים היציבים של מטבע המטרו הובילו לאפשרות לעבד תשלומים ישירות במטבעות קריפטו, כמו גם במטבעות פיאט. גם לקוחות המטרו מטבע וגם הלקוחות של צד שלישי משתמשים במאפיין בלעדי זה של מטבע מטרו בצורה יעילה.

ממשק משתמש מסחרי:

המשתמשים יוכלו לשלוח הזמנות לא סטנדרטיות כמו גם הזמנות סטנדרטיות כמו שווקים, עצירות, גבולות, הזמנות OCO והגבלת הזמנות עצירה דרך ממשק המשתמש של מטבע. כמובן, את אלה ניתן לשלוח אפילו באותו כרטיס. מטבע המטרו לא גובה דבר בגין השימוש בממשק המשתמש שלה. אפשרויות ה- TIF השונות המוצעות על ידי ממשק המשתמש של מטבע המטרו רשומות כדלקמן:

 • IOC – מיידי או בטל
 • FOK – ממלאים או הורגים
 • GTC – טוב עד לביטול

ניתן לגשת לממשק המשתמש באמצעות יישומי IOS או אנדרואיד הזמינים באמצעות דפדפן אינטרנט. יש לו גם אפשרות גרירה ושחרור, דרכה הלקוחות מבצעים את המניות שלהם ומגבילים את ההזמנות. תרשים זמין גם עם GUI, המשמש לציון מצב ההזמנות כולל הזמנות מלאות, והזמנות ממתינות וכן הלאה..

מטבעות קריפטו הנתמכים על ידי ארנק Coinmetro:

הארנקים של מטבע המטרו הם בדרך כלל בעלי אופי רב חתימה. ארנקים אלה משתמשים בטכנולוגיית ריבוי החתימות של BitGo. להלן סוגים שונים של מטבעות קריפטו הנתמכים על ידי מטבע מטבע:

 • ETH או Ethereum
 • BTC או ביטקוין
 • LTC או Litecoin
 • XRP או אדווה
 • BCH או ביטקוין מזומן
 • אסימון XCM או CoinMetro

מערכת ארנק המטבעות הקריפטו של מטבע המטרו מסייעת ללקוחותיה להחזיק, למשוך או להפקיד כספים לפי רצונם.

לגישה נוחה לכספי הצפנה בארנק. CoinMtero תציע כרטיס חיוב ללקוחותיה (המשתמשים) לצורך מעקב אחר מצב הארנק שלהם וגישה ליתרות הארנק שלהם. ניתן להשיג נגישות באמצעות מטבע קריפטו וגם ארנקי פיאט בעזרת כרטיס חיוב זה. זה מאפשר משיכת מזומנים ממכונות כספומט בכל רחבי העולם בכל רגע. המשתמשים יכולים להשתמש אפילו ביותר מחשבון אחד עם כרטיס חיוב יחיד, מה שאומר שהמשתמשים יוכלו לעבד כספים במגוון חשבונות משניים, מלבד חשבון ברירת המחדל הראשי..

החלפות אטומיות וביזור:

מטבע המטרו היא פלטפורמה מבוזרת לחלוטין עם כמה גישות טכנולוגיות מתקדמות. טכנולוגיות כאלה עשויות לכלול גישה של קוסמוס, פולקדות ואיון. זה מסתמך אך ורק על חילופי אטומים, כי הם חשובים מאוד לפלטפורמת סחר. כאן ההחלפה האטומית העיקרית המשמשת היא חילוף בין עמיתים לעמית.

פיקדונות מטבעות פיאט וקריפטו:

להלן הסוגים השונים של אפשרויות ההפקדה הזמינות במטרו מטבע:

 • פיקדון בנקאי מקומי
 • כרטיס אשראי
 • העברת SEPA
 • העברת SWIFT
 • ארנקים אלקטרוניים

מאפיינים ייחודיים של מטבע מטבע:

 • זו פלטפורמה שניתנת לשימוש בקלות עם ממשק משתמש רגיל במיוחד (UI), אליה ניתן לגשת בעזרת יישום אינטרנט יעיל..
 • זו פלטפורמת מסחר מהירה ואמינה ביותר המציעה מגוון אפשרויות השקעה בנכסים דיגיטליים.
 • זו גם פלטפורמה גמישה, בטוחה ומאובטחת עם נזילות גבוהה.
 • הוא מספק שילוב יעיל של מערכות אקולוגיות שונות המבוססות על בלוקצ’יין.

הַשׁאָלָה:

המוטו העיקרי של פלטפורמת ההלוואות של מטבע המטרו הוא לעזור לסוחרים שלא הונו ולמשקיעים הפסיביים להשיג רווחים עצומים ביתרות הארנק שלהם. אפשרויות ההלוואות השונות המוצעות על ידי מטבע המטרו כוללות BTC, ETH ו- LTC.

מינוף:

שיעור המינוף הראשוני של המנוע התואם של מטבע המטבע הוא 1:10. מטבע המטרו מציע כעת מינוף גבוה עם אפשרויות סיכון נמוכות מאוד.

מגבלת סיכון:

מטבע מטבע מתגבר על סיכונים שונים הקשורים לאסטרטגיות הניהול בעזרת ארנקי השוליים המיועדים לו. סיכונים כאלה כוללים מניעת אובדן והפחתת נזקים. הוא מכסה כל מיני הפסדי מיקום בארנקי השוליים של סוחריו.

בִּטָחוֹן:

מטבע מטבע היא פלטפורמה בטוחה ומאובטחת למסחר במטבעות קריפטו ופיאט. הוא מתמקד בעיקר בהיבט של שביעות רצון הלקוחות על ידי הצעת שירותים מאובטחים ביותר עבורם. כולנו יכולים להכיר את מידת האבטחה שלו מהעובדה שמעולם לא נפרצו על ידי שום סוג של האקרים מאז הקמתה לענף המסחר..

אפשרויות האבטחה הנוספות שלה כוללות אחסון קר, אישור ביומטרי, עסקאות מרובות חתימות ואימות דו-גורמי.