הרוויח ביטקוין בחינם באמצעות משחק משחקים

ביטקוין הוא סוג של מטבעות קריפטו אשר זמינים בצורה של מטבעות דיגיטליים או אלקטרוניים. לעתים קרובות הם מכונים ‘מטבעות מבוזרים’. אם אתה חדש בביטקוין קרא כמה יסודות של ביטקוין עם קישור זה. במאמר זה נדון בכמה דרכים להרוויח ביטקוין בחינם.

האם אתה יודע!!! יש כמה דרכים אחרות שבהן אתה באמת יכול ליצור קריפטו בחינם עם השקעה אפסית. לקריאה נוספת על כך קרא את המאמר המומלץ להלן: מאמר מומלץ: הרוויח מטבעות בחינם ללא השקעה.

להרוויח ביטקוין בחינם באמצעות משחקים

שימוש בביטקוין – למה אנחנו צריכים?

על מנת לגשת לביטקוינים בחינם שאנו מרוויחים, עלינו לבחור ארנק ביטקוין. מכיוון שארנק הכרחי בכדי להשתמש בביטקוין בצורה יעילה – העברת ביטקוין או החלפת ביטקוין.

העברה או החלפה של ביטקוין כרוך בתהליכים הבאים:

 • קבלת או קבלת ביטקוין מאחרים
 • העברה או שליחה של ביטקוין לאחרים
 • הקלות על אחסון בטוח של ביטקוין.

Coinbase ו- BlockChain הם ארנק הביטקוין המומלץ ביותר למשתמשי bitcoin חדשים מכיוון שהוא מאפשר אחסון קל ויעיל של ביטקוין. בנוסף לאחסון הביטקוין, Coinbase מאפשר גם מתקני מסחר בביטקוין כגון מכירה וקנייה של ביטקוין.

דרכים רבות זמינות בשוק להרוויח ביטקוין בחינם. כמה מהדרכים הנפוצות ביותר כוללות:

 • פתרון Captcha
 • משימות מיני / מיקרו למקורות המונים
 • צפייה במודעה (פרסומת).

הרוויח ביטקוין בחינם באמצעות משחק משחקים

הביטקוין הוא המטבע היקר ביותר שקיים בעולם בהתאם לתרחיש הנוכחי. כאשר אדם רוצה להיות חופשי כלכלית בחייו, הוא יכול להשתמש בדרכים הבאות כדי להשיג ביטקוין בחינם:

משחק BlockChain

השיטה המצחיקה ביותר בה משתמשים להשיג ביטקוין בחינם היא משחק הבלוקצ’יין. זה מאפשר למשתמשים לשחק כמה משחקים שקשורים לטכנולוגיית הבלוקצ’יין וזה נותן ביטקוין כפרס משחק.

משחק בלוקצ'יין

משחק Blockchain הוא משחק אקסקלוסיבי למשתמשי טלפון נייד שאינו אלא משחק המספק ביטקוינים בחינם לבניית רשתות חסימות גדולות באמצעות ערימת בלוקים. זה בדרך כלל עובד כמו ברז ומעצב ומשתמש באסטרטגיות הדיגיטליות המשפרות את המסחר בביטקוין על פני בלוקצ’יין ציבורי. היקף הרווחים של ביטקוין תלוי בגובה המגדל שנערם.

המשתמשים יכולים להשתמש בדרך זו להרוויח ביטקוין בחינם על ידי הורדת ה- APP או על ידי הרשמה באתר הרשמי.

הורד את אפליקציית המשחק Blockchain

ניתן להוריד גרסאות אנדרואיד שונות להורדת אפליקציית המשחק blockchain.

רישום משתמשים:

ההרשמה לאתר המשחק BlockChain כוללת תהליך דו-שלבי שהוא כדלקמן:

 • שלב 1: הזנת כתובת הדוא”ל
 • שלב 2: הזנת כתובת הביטקוין.

תכונות המשחק:

 • פעולה פשוטה
 • רווחים ממוצעים קלים
 • רווחים מקסימליים קשים
 • תשלום מינימלי: 20,000 סאטושי.
 • התשלומים מתבצעים על בסיס שבועי.

נותני החסות לתשלומים הם המפרסמים, אשר חולקים את רווחיהם באמצעות פרסום.

בועות פופ

בועות פופ היא גם דרך מהנה להרוויח ביטקוין בחינם. אלה משחקים מרגשים שקשורים לקפיצת בועות או קליעה. אלה גם לא כל כך מפורסמים כמו משחקי בלוקצ’יין מכיוון שהם מחזיקים זמן רב לכל הפעלה ומשחק. שחק כאן

בועות פופ

סוגים אלה של משחקים תוכננו במיוחד עבור משתמשי אנדרואיד. כאן המשתמשים צריכים לקבל שלוש בועות רצופות או יותר מזו השייכת לאותו צבע בעזרת כלי נשק הנקרא תותח..

קריאת ספר

אתרים מסוימים מאפשרים למשתמשים לקרוא ספרים קלאסיים מסוימים ועל כך הם משלמים להם. אתר אחד כזה הוא paidbooks.com. הפונקציונליות של האתר דומה לברז רגיל, למעט העובדה שהמשתמשים יכולים לקרוא ספרים ולהרוויח ביטקוין על כך..

זהו אתר בלעדי לאותם משתמשים, שרוצים להרוויח ביטקוין באמצעות שיטה מעניינת של קריאת ספרים במקום להשתעמם על ידי עיסוק בשיטות ההכנסה הרגילות של ביטקוין כמו פתרונות קפצ’ה..

רול אנד בול

רול וכדור הוא משחק ישר קדימה המכיל שני סוגים של גרסאות. המשתמשים יכולים לקבל ביטקוין בחינם דרך הרווחים מפרסומות בשתי הגרסאות.

להרוויח ביטקוין בחינם

שתי הגרסאות של גליל וכדור הן כדלקמן:

 • אופציה של 10% – רווח מיידי
 • אפשרות של 40% – הרווח תלוי בפרסומות עתידיות.

הורד את אפליקציית Roll and Ball

נושא המשחק הוא כי כדור חייב להיות מגולגל סביב שולחן עד שכל המטבעות נאספים על השולחן. למשחק אין מגבלת זמן, כך שהמשתמשים יוכלו לקחת את הזמן שלהם לשחק את המשחק הזה בצורה יעילה.

משחק קוביות

המשתמשים מקבלים תשלום עבור משחק קוביות באתרים רבים כמו קוביות 999, ראשוני וכולי. אתרי משחק קוביות אלה מאפשרים למשתמשים להחזיק איזון משחק בחינם. הם גם מספקים ביטקוין בחינם לצורך ביצוע מחקרים על היבטים שונים של קוביות.

תודה על הקריאה !!! מקווה שנהניתם מאמר זה. אם אתה משתמש באחת מהדרכים המופיעות כאן בכדי להרוויח ביטקוין בחינם, אנא שתף ​​אותנו בביקורת שלך בקטע ההערות למטה. אתה יכול גם להציע לנו להוסיף כל דרך אחרת בה אתה משתמש כדי להרוויח ביטקוין בחינם.