8 הארנקים הטובים ביותר של Ravencoin | ארנק ה- RVN המוביל בשנת 2020

Ravencoin או RVN הוא מזלג ביטקוין שהושק בינואר 2018. זוהי רשת מבוזרת בקוד פתוח המאפשרת העברת נכסים עמיתים לעמית. מלבד קונצנזוס הוכחות לעבודה, Ravencoin כמו Bitcoin עוקב אחר מנגנון הקונצנזוס X16R שהופך אותו לפופולרי מאוד בשוק.

מאפיין ייחודי נוסף של Ravencoin הוא מודל פלט הטרנזקציות הלא ממומנות או UTXO כאשר תפוקת העסקה שלא הוצאה מועברת לעסקה העוקבת בדומה לביטקוין..

הארנקים הטובים ביותר של Ravencoin - ארנק RVN

8 הארנקים הטובים ביותר של Ravencoin:

Ravencoin חדש יחסית בשוק ואינו מטבע ERC20. מלבד זאת, הם לא השיקו ICO. זו הסיבה שאין הרבה ארנקים התומכים במטבע. הנה רשימה של כמה מארנקי Ravencoin הטובים ביותר לאחסון מטבעות RVN שהשתלבו ברשת ותומכים ב- Ravencoin.

טרזור ארנק

דגם טרזור ​​t - ארנק טזו

Trezor הוא ארנק חומרה ששילב קושחת קוד פתוח בארנקו עם תכונות אבטחה מתקדמות ופונקציות. הדגם הבסיסי של טרזור ​​הוא Trezor Model One והוא זמין במחיר של € 69. הדגם הבסיסי אינו תומך בחלק מהמטבעות, כך שתוכל לבחור ב- Trezor Model T במחיר של € 149 שמגיע עם מסך LCD RGB.

קיימים בשוק יותר מ -25 ארנקי חומרה של מטבעות קריפטו. הארנק רב המטבעות תומך בלמעלה מ -1000 מטבעות קריפטוגרפיים. עליך לאמת קוד אבטחה לפני שתחבר את הארנק למחשב שלך. אינך יכול לגשת למכשיר שלך אלא אם קוד זה מאומת. זוהי תכונת אבטחה מתקדמת להגנה על כספיך מפני תוכנות זדוניות וגניבה.

ארנק שולחן העבודה הרשמי של Ravencoin 

ל- Ravencoin יש את הארנק השולחני הרשמי שלו ותומך בכל מערכות ההפעלה הגדולות כמו Windows, Mac OS, Linux וכו ‘. זה בטוח והוגדר כאחד מארנקי ה- Ravencoin המאובטחים ביותר בשנת 2020.

אתה יכול להוריד את הארנק בקלות ולהתקין אותו במחשב שלך. ההורדה אורכת זמן מה מכיוון שהיא מתקנת את כל הבלוקצ’יין. לאחר שהורדתם, תקבלו קוד זרע אשר ניתן להשתמש בו אחר כך אם יהיה עליכם להתקין אותו בכל מכשיר אחר.

תוכלו לקבל תמיכת לקוחות מסביב לשעון מצוות מפתחי Ravencoin. יתר על כן, המפתחים מנסים לשדרג את הרשת מעת לעת בכדי לתת לכם תמיכה טכנולוגית מקסימאלית. מומלץ למשתמשים להוריד את הארנק מה- האתר הרשמי של Ravencoin או מאגר GitHub כדי למנוע חדירת תוכנות זדוניות.

ארנק מטבעות רב של Guarda

ארנק שומר

גווארדה הוא ארנק ללא משמורת, רב פלטפורמה, רב חתימה, מטבע קריוטוקרי מטבע רב. זה זמין בגרסת פלאגין אינטרנט, שולחן עבודה, נייד ו- Chrome. ארנק תומך ביותר מ 45 מטבעות ומעל 10k אסימונים והרשימה מוסיפה עוד. משתמשים יכולים לקנות, למכור ולהחליף את המטבעות שלהם בארנק בלבד. ארנק Guarda תומך גם בהימצאות מטבעות PoS.

ארנק הסלולר הרשמי של Ravencoin 

הארנק הסלולרי הרשמי תומך בשניהם דְמוּי אָדָם ו iOS טלפונים. הארנק נוצר על ידי Medici Venturesand מגיע עם עיצוב מלוטש ומוצפן לחלוטין. ארנקים ניידים אינם בטוחים כמו ארנקים שולחניים. לכן, גם אם הארנק מוגן באמצעות PIN, מטעמי בטיחות תוכלו לאחסן את עיקר המטבעות בחנות ארנקים לא מקוונת.

ארנק אמון 

ה ארנק אמון הוא ארנק נייד שניתן להוריד בטלפונים אנדרואיד או iOS שלך. אמון הוא הארנק הרשמי של Binance ומספק הצפנה מקצה לקצה כאשר למשתמשים יש שליטה מלאה על המפתחות והנתונים הפרטיים שלהם. הוא תומך ברשימת מטבעות כולל Ravencoin.

ארנק נייר Ravencoin

ארנקי נייר הם אחד הארנקים הבטוחים ביותר לאחסון כספים מכיוון שהוא אינו מחובר לאינטרנט. ה ארנק נייר Ravencoin מגיע עם מחוללי ארנקים בהם המפתחות הפרטיים שלך מודפסים יחד עם קוד ה- QR שלך כדי להקל על העברת כספים.

ניתן ליצור את ארנק הנייר Ravencoin בעזרת דפדפן אך ללא כל חיבור לאינטרנט. להלן שתי דרכים בהן תוכל ליצור את הארנק שלך:

  • היכנס לאתר ארנק הנייר Ravencoin. נתק את חיבור האינטרנט וצור את הארנק.
  • הורד את הארנק מ- GitHub ופתח את הארנק בזמן שאתה לא מקוון.

לאחר ההורדה, המשתמשים צריכים לאחסן את המפתחות הפרטיים באחסון קר או להדפיס אותם בצורה מאובטחת. אין לשמור את ארנק הנייר בפורמט PDF, מכיוון שהם אינם מוצפנים ועלולים להיגנב.

ארנק רשת Pocket Raven 

זהו קוד פתוח ארנק רשת ומשתמש בשפת התכנות של Javascript. הארנק שקוף ומשולב בצורה חלקה ברשת Ravencoin. היא משתמשת במתקן רב-סיגי ההופך את הארנק לאבטח מאוד.

ארנק האינטרנט Ravencoin הוא ארנק כרייה טוב שיעשה במהירות את המטבעות שלכם. זוהי אלטרנטיבה טובה לארנק שולחן העבודה למקרה ששכחת את כתובת הארנק שלך. באפשרותך להעביר את כספיך בבטחה לארנק האינטרנט שלך ובהמשך לשלוח אותם לכתובת הארנק השולחני שלך.

אתה צריך לתת שם משתמש וסיסמה בעת יצירת הארנק בפעם הראשונה. אתה יכול לשלב כתובות מרובות עם שם משתמש אחד, אך עליך לבחור סיסמאות שונות ליתר ביטחון.

ארנק הכורים של Ravencoin 

זהו צד שלישי ארנק שולחני. זה מאפשר לך לכרות מטבעות RVN ומחובר למעבד שלך. הארנק כולל תכונות פשוטות וקלות לשימוש. אמנם כריית בלוק קשה, אך אם אתה מצליח אתה יכול להרוויח עד 5,000 RVN וזה עסקה טובה.