סקירת ICO של Lucyd [אסימוני LCD] – משקפי חכם על מערכת אקולוגית מבוזרת של AR

אם נסתכל על טכנולוגיות העבר, נבין שגוגל גלאס נחשבה למשקפי ראייה המבוקשים ביותר. השוק עמד בפני ביקוש רב למוצר זה. אבל כמעט אף אחד לא לובש את זה או מבקש את זה. חברות רבות תרמו לייצור משקפיים חכמים אך אף אחת לא התפרסמה.

עם זאת, לוסיד מוצא הזדמנות נהדרת להתפרסם. לוסיד היא חברת משקפיים שמתכננת להציג משקפיים חכמים. ניתן לקרוא למשקפיים אלה בשם עדשת לוסיד. היא בונה 13 משקפיים חכמים מראש. לחברה זו חברי צוות נהדרים וכולם יוצרים מומחי אופטיקה ידועים. זה נמצא לראשונה ברשת ב- Lucyd.co במטרה להיות המשקפיים הראשונים והפופולריים ביותר בעולם המונעים על ידי בלוקצ’יין. זוהי פלטפורמה מבוזרת המייצרת את מיטב משקפי ה- Lucyd Lens. משקפיים אלה קלים להכנה ומקצים תוכן AR שנראה דרך המשקפיים. לכן הם ממש מתכננים לשחרר את זה בשנת 2019.

סקירת ICO של לוסיד

רעיונות מאחורי משקפי עדשות לוסיד!!!

משקפיים חכמים אלה הם בלוקצ’יין מבוזר אשר ידוע בכינויו מעבדת לוסיד AR. הבלוקצ’יין נוצר בקלות ומסייע להפצת כל התוכן הטבעי החדש של AR. לפיכך יש לבלוקצ’יין אסימון מפורסם, כלומר ה- LCD. אם נבדוק את ההתקדמות של לוסיד, נוכל לומר בקלות שיש לה באמת את היכולת להיות מפורסמת בעולם ואילו המעבדה תעזור לכל אדם להיות חלק מהפלטפורמה הזו, כך שהיא תצמח בצורה יעילה ופורה יותר. המשקפיים מתחברים בדרך כלל לסמארטפון של המשתמש וסומכים על כוחם ועל הנתונים להמשך עיבוד.

לוקיד טוקן (LCD) ו- ICO

כפי שהזכרנו לעיל לגבי האסימון המפורסם שיש לבלוקצ’יין הזה הוא ה- LCD המשמש את המשתמשים לשימושים שונים. לוסיד מכירה סמלית משלה לטובתה. חלק מהיתרונות הם כמו; אסימונים אלה משמשים להפעלת היישומים האורגניים. המשתמשים מקבלים פרס על פיתוח אפליקציות וכתיבת תכני ביקורת שונים. בסביבות 500 זוגות משקפי לוסיד עדשה נמכרים באופן בלעדי על ידי החברה לכל מחזיקי האסימונים. וכל אדם יכול לקנות בקלות את המשקפיים החכמים עם 5,000 אסימונים LCD.

מכירת האסימונים של לוסיד בשידור חי עכשיו. מכירת אסימונים תיסגר ב 28 בפברואר. השתתף ב- ICO

מחירים של עדשות לוסיד

במשך כל מחזיק האסימונים LCD, Lucyd Lens הפכה את משקפי החכם הללו לזמינים באופן בלעדי. עלותם היא כ -5,000 אסימוני LCD. כל משקפיים עולים כ -1,250 דולר ארה”ב כלומר בהתבסס על מחיר המכירה האסימוני העלות היא 0.25 דולר לאסימון.

תכונות של עדשת לוסיד

חלק מהתכונות הבסיסיות המיושמות על ידי Lucyd Lens הן כדלקמן:

  • העוצמה של משקפיים אלה תעבד אוטומטית מתי המשתמש יקפל או יפרוש את הגבעולים.
  • זו כוללת מצלמה קדמית יפה המספקת את המצלמה ואת תכונות הווידאו. מלבד זאת, הוא יכול לאתר גם את כל הנושאים החוסמים אובייקטים.
  • זה כולל אוזניות ומיקרופון. האוזניה המחוברת בצורה מושכת לגבעולי המשקפיים והמיקרופון נמצא בחישוקי המשקפיים כך שאחד יכול להתחבר בקלות לשני באמצעות חילופי קולות
  • לשיפור ראיית השדה יש ​​לו תכונה מקדמת כלומר מעקב אחר העיניים.
  • עבור כל הוויזואליות HD והשוליים של העדשות, ה- LCD סיפק את התכונות הטובות ביותר למשתמשים שלהם, אשר נקרא בכינוי המיקרו-דיספלייז..
  • מטען אלחוטי חכם עם שטיח טעינה הוא התכונה המבוקשת ביותר אשר ניתנת על ידי Lucyd Lens לכל משתמשיה.
  • כל אדם יכול בקלות להרכיב את המשקפיים החכמות עם עדשת תיקון לשימוש טוב יותר.
  • למשקפי החכם צורה המושכת את העין. מכיוון שיש לו צורת מגע אלגנטית ללא כפתורים, מתגים או חוטים.

ניתן להשתמש בקלות ב- LCD לרכישת חומרת AR וכל התוכן מהקהילה של לוסיד. סחר זה נעשה במלואו בעזרת חילופי סמלים. יש לזה יתרון של מהירות מהירה בכל מה שקשור לעסקה בתוך זכוכית העדשה. ניתן לתגמל את כל המשתמשים בשמחה ובהצלחה אוטומטית באמצעות אסימון ה- LCD. זה נעשה אך ורק כדי לשמור על הכנסות היישומים על הקרקע הרגילה. כל אלה נעשים בתכנון בניית מערכת אקולוגית חדשה של יישומי AR מהיסוד כך שהמפתחים יוכלו להשיג בקלות את כל ההכנסות מהיישום הניתן לשימוש שלהם. הם גם מתכננים לבנות יישומים פופולריים רבים הקשורים לבידור, פרודוקטיביות וכן הלאה עבור המשתמשים שלהם בזכות הזכוכית החכמה שלה. הצוות מתכנן להשיק את זה בשנה הקרובה 2019. כמו כן, נמסר כי אף משתמש אינו יכול לקנות עוד אסימון LCD לאחר סיום המכירה. כל האסימונים הקשורים לניהול הופסקו למשך 12 חודשים. נאמר גם כי כל האסימונים שלא נמכרו יישרפו בסוף.

בקר באתר הרשמי || הורד את המסמך הלבן

סיכום:

ללוסיד יש תוכניות נהדרות לשנים הקרובות. הם רוצים ליצור אינספור סטים של משקפיים חכמים. אין מטוסים מוצקים המיוצרים הקשורים לאבות טיפוס והפצה מוקדמת של המוצר לפני 2019. בסופו של דבר אם נבדוק את אלה מקרוב, נראה כי יש מגוון רחב של דברים שלא ידועים ועתיד להתגלות. אם הדברים מסתדרים כשורה, הכל אמור להסתדר. פלטפורמה זו יכולה להיות בחירה מצוינת עבור כל המשתמשים.