13 האפליקציות הטובות ביותר של Tracker Portfolio Tracker 2020

אם החיים שלך סובבים סביב סחר במטבעות קריפטוגרפיים, החיים חייבים להיות קצת קשים בשבילך לעקוב אחר כל ההשקעות שביצעת. אדם תמיד צריך לעקוב כל הזמן אחר כל מחירי המטבעות. אפילו עם כמות קטנה של מסחר בתחום זה יכול להיות קשה מאוד עבור כל אדם לעקוב אחר המטבעות שלהם. רווח והפסד תלויים לחלוטין במעקב אחר מסלול טוב. אז המסקנה לכך ברורה מאוד, יש את האפליקציה הטובה ביותר לגשש תיקי מטבעות קריפטוגרפיים לניהול הכל. זה יעזור לכל לדעת על ההשקעות שלהם ועל הערך האמיתי שלהם בשוק. בואו נדון בכמה מהאפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר תיקי מטבעות קריפטוגרפיים לשנת 2020:

מיטב אפליקציות תיקי המטבעות הקריפטוגרפיים 2019 אנדרואיד iOS

האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר תיקי קריפטו:

CoinTracker

שותף

Cointracker ידוע כאחת מפלטפורמת הגששים הטובה ביותר לתיקיית הצפנה לניהול כל הקריפטו שלך במקום אחד. זוהי פלטפורמת מחשבון מס קריפטוגרפי המצוידת גם בכלי אטרקטיבי לניהול תיקי קריפטו הזמין לפלטפורמות שולחניות וניידות כולל תמיכה באפליקציות לאנדרואיד ו- iOS. משתמשים יכולים לעקוב אחר כל תיק הקריפטו שלהם בעזרת כלי זה. זה מאפשר למשתמשים לחבר את כל המרכזיות, פלטפורמות ה- defi והארנקים כדי לחשב ולבצע מעקב אוטומטי אחר תיק ההצפנה שלהם. נכון לעכשיו, הוא תומך 300+ בורסות, ארנקים ומעל 2500 מטבעות קריפטוגרפיים. משתמשים יכולים להוסיף את כתובת הארנק הציבורי שלהם כדי לטעון מידע מלא על הצפנים בארנק. השג את CoinTracker עכשיו!!!

לדוגמה: אם יש לך יותר מ -100 אסימונים בכתובת ארנק ETH הנתמכת ב- ERC20 שלך, אינך צריך להוסיף מידע על כל אסימון באופן ידני. כדי לטעון את כל המידע האסימוני המשתמשים יצטרכו להוסיף את כתובת ה- ETH שלך באפליקציית CoinTracker בלבד.

CoinMarketCap

Coinmarketcap (CMC) הוא פורטל קריפטו ידוע עבור נפחי חליפין, שווי שוק & דירוג, מחירים והמרת מטבע. משתמשים באפליקציית CMC יכולים לעקוב אחר אחזקות כמו ביטקוין, את’ריום, XRP, EOS, טרון ועוד 2000 מטבעות. & אסימונים. אפליקציית CMC היא אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר, עם שווי שוק, תרשימי פמוטים, מעקב אחר תיקי השקעות, ממיר מטבע כולל פיאט, חדשות מטבעות ואסימונים וכלים להשוואת קריפטו. מביטקוין ועד אלטקוינים, משתמשים יכולים לקבל תעריפים מדויקים ובזמן אמת במקום אחד.

מעקב אחר תיקי הצפנה של מטבעות

באפשרותך לעקוב אחר תיקי השקעות במטבעות של יותר מ- 90 פיאט כולל USD, EUR, JPY, KRW, CNY, בסיסי קריפטו כגון BTC, ETH, LTC ומתכות יקרות כגון זהב. יישום זה טעון בתכונות הבאות המפורטות להלן:

 • דירוג שווי השוק של הקריפטו ב- CoinMarketCap
 • דירוג החליפין
 • סטטיסטיקות קריפטו גלובליות
 • תיק קריפטו & רשימת מעקב
 • קריפטו & ממיר מטבע פיאט
 • התראות מחיר
 • השווה בין קריפטו
 • חדשות קריפטו & מידע

Crypto Pro

Crypto Pro הוא גשש מטבעות מטבעות הכל-אחד עם עיצוב נקי ואלגנטי. משתמשים יכולים לעקוב אחר 5,000 נכסים ומעלה, לקרוא את החדשות האחרונות, לקבוע התראות מחירים, ולעקוב אחר התיקים שלהם באמצעות סנכרון חליפין או ייבוא ​​ארנק..

גשש תיקי cryptopro

לאפליקציה יש גרסת MacOS התומכת בכל התכונות שתוכלו למצוא במקביל ל- iOS, כמו גם יישומון של שורת התפריטים, כך שתמיד תוכלו לפקוח עין על שוק המטבעות ההפכפך. אם אתה תמיד בדרכים, תוכל במקום זאת להשיג את אפליקציית Apple Watch ולעקוב אחר ההשקעות שלך בצורה של סיבוכים. אלה יכולים לנוע בין מחירונים פשוטים לגדולים יותר עם קו קווים ושינוי באחוזים. הורד iOS | דְמוּי אָדָם

כמה תכונות מגניבות:

 • סנכרון ממשק API & ייבוא ​​ארנקים מ -280 מקורות נוספים
 • מעקב אחר פורטפוליו עם סטטיסטיקה
 • יישומונים לאייפון ולאייפד.
 • סמלי אפליקציות הניתנים להתאמה אישית.
 • עדכוני מחירים בזמן אמת
 • נעילת FaceID, TouchID או נעילת קוד גישה

Altpocket

כיס

Altpocket הוא מעקב אחר תיקי קריפטו חברתיים מובילים, עם מנהל נכסים חזק ופלטפורמה חברתית המעורבים באחד. אתה יכול לסנכרן אוטומטית עסקאות מהמרכזיות המועדפות עליך ולראות את כולם בתצוגה מאוחדת אחת פשוטה. אפשר גם לבדוק את תיקי הסוחרים הדומים לעקוב ולעקוב אחר ביצועיהם, או אפילו לדבר על המגמות האחרונות בפיד החברתי. סקרן לראות מה הצעד הבא של מישהו? קבל התראות על כל עסקה שהם מבצעים, כפי שקורה. מחמיאה לפלטפורמת האינטרנט, ל- Altpocket יש יישום סלולרי עשיר בתכונות המאפשר לך לעקוב אחר התיק שלך בדרכים, או להישאר בקשר עם משקיעים אחרים. Altpocket חוסך זמן, מבטל מתח ומוכיח שהוא עוזר בניהול התיק, בין אם זה להחליט איזה מטבע למכור או לראות איך אתה מבצע. הורד: דְמוּי אָדָם | iOS

CoinStats

תיק עבודות-

CoinStats היא פלטפורמת מעקב אחר תיקי מטבעות קריפטוגרפיים שימושית ופופולרית נוספת, בה משתמשים יכולים להגדיר ולעקוב אחר תיק העבודות שלהם באופן ידני לקנות הוספת המטבעות שלהם באופן ידני, או שהם יכולים לסנכרן את הארנק ולהחליף אותו כדי למנוע כניסה ידנית. התכונות של פלטפורמה זו כוללות גם התראות ותובנות בהתאמה אישית. CoinStats תומך ביותר מ -100 מרכזיות וארנקים וכרגע זמין בתור iOS, דְמוּי אָדָם, WEb, Telegram Bot, סיומת Chrome ו- Apple Watch. Coinstats הוא הכל גשש הצפנה אפליקציה לניהול מלא של השקעתך בקריפטו.

BITSNAPP

Bitsnapp היא אפליקציה חדשה יחסית רק למכשירי אנדרואיד לניהול מטבעות קריפטוגרפיים אהובים. זה מאפשר לסנכרן אוטומטית את תיק העבודות שלך באמצעות ממשקי API וארנקים מרובי-Exchange ולגשת במהירות למידע בשוק. הממשק האטרקטיבי שלו יספק לכם סקירה מהירה על אחזקות הקריפטו שלכם. זה מציג תרשימים ומידע שימושי אחר שיעזור לך לעקוב אחר כל הנכסים.

תיק הצפנה של ביטנאפ

 • הוא תומך ביותר מ- 1300 אסימונים.
 • סנכרון חילופי אוטומטי (באמצעות מפתחות API)
 • מעקב אחר כתובות ארנק אוטומטיות
 • תרשימי תיק
 • עדכון חדשות בהתאמה אישית ותגובה

BLOCKFOLIO:

זהו אחד היישומים המפורסמים המפורטים העוסקים בבעיית ניכוי הסכום מכל המטבעות לאחר מכירתם. מלבד זאת יש לו גם תכונה אטרקטיבית שבה אדם מנכה בקלות את ה- BTC / ETH או כל מטבע עיקרי במהלך רכישת מטבע חדש. זה נחשב ליישום הטוב והפופולרי ביותר בקרב המשתמשים. זה רק למטרת המעקב של כל התיקים הבודדים. זהו יישום חכם ויישום קל מדי.

תיק ההצפנה הטוב ביותר

תכונות מודגשות:

 • זהו יישום מבוסס נייד לחלוטין שאינו נתמך במחשב או במחשב נייד. לכן הוא זמין רק עבור מכשירי iOS ו- Android.
 • עדכן את כל המשתמשים בערכי המטבע שלהם באמצעות תרשים המטבעות.
 • אפשר להגדיר התראה באמצעות אפשרות התראה להגדלת חירום או ירידה בערך המטבע.
 • כל אדם יכול לשמור את מזהה האסימון שלו על ידי לחיצה על אפשרות ההגדרה בדף ההגדרה של היישום.

ביטול ההוצאה

ל- Unspent יש כל תכונה שהיית מצפה ממעקב תיק ההצפנה ועושה יותר מזה. הוא נבנה עבור משקיעי קריפטו המעוניינים בכלים להבנת טוב יותר את תיק העבודות, הנכסים והפרויקטים שלהם הם השקיעו, כמו גם את שוקי המטבעות הגדולים יותר..

גשש תיק ההצפנה שלא הוצא

זה חוסך לך זמן ונותן לך את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל את ההחלטות המתאימות לך. חבר בורסות וארנקים שבהם אתה משתמש כדי לשמור על סנכרון, ובנוסף לראות את ערך הפורטפוליו שלך, הוא יראה לך את כל הרווחים שהגשמת, יאפשר לך לבצע התראות מחיר, לראות כמה מהתיק שלך יש לך בבורסות לעומת ארנקים (ואילו אלו בדיוק), ראה כיצד התיק שלך מתפרש על פני מכסים קטנים / אמצעיים / גדולים, מאפשר לך לנתח את ביצועי התיקיות והתנודתיות שלך, ואפילו את המתאם בין כל נכסי הצפנה..

CRYPTO להשוות:

זהו יישום מפורסם ומוכר למדי לכל חובבי המטבעות הקריפטוגרפיים. זוהי האפליקציה הפופולרית ביותר להבנה והיא יכולה לשמש את כל האנשים ללא דופי. אפשר להוסיף מטבעות ולראות את הערך לפי הנוחות שלו. ניתן להשתמש בו ליצירת תיקים רבים ושונים מכיוון שיש לו תכונות רבות ושונות שיכולות להועיל לכל המשתמשים החדשים. הם יכולים ליצור לעצמם תרשימים וגרפים יפהפיים. זה נוצר בקפדנות לניהול תיקי השקעות ולכן הוא תומך רק בכל המטבעות הקריפטוגרפיים.

יישומי תיקי altcoin המובילים

ניתן להשתמש ביישום זה במחשבים ניידים וגם במחשבים ניידים. אפשר בקלות בזמן שלו לקבל גישה לחשבון שלהם. בזמן שאדם מוסיף מטבע קריפטוגרפי, הוא יכול בקלות לציין היכן הוא מאוחסן. יש לו גם יתרון בכך שאדם יכול לראות את כל חלוקת האחוזים עבור כל מטבע.

מעקב אחר מטבעות:

יישום זה הוכיח את עצמו כאחד הטובים והמפורסמים בקרב המשתמשים. אפשר לא רק לסחור בינלאומי אלא גם בינלאומי הם יכולים לסחור באמצעות CSV (Check Sequence Verify) וכן באמצעות API (ממשק תכנות יישומים). מצד שני, ניתן להשתמש בארנקים מפורסמים כגון Exodus, Electrum ו- Blockchain.info למסחר.

אפליקציית תיק קריפטו

זהו הפיתרון הטוב ביותר לכל האנשים המתכננים לסחור עם קריפטו שכן הם יכולים לראות כמה סכום הם מחזיקים בפועל בחשבונות שלהם. זהו גם פיתרון קל לחישוב מס. יישום זה מציע למשתמשים להשתמש בו דרך מחשב ונייד.

COINWINK:

מעקב אחר תיקי קריפטו לניידים

Coinwink היא התרעה על מחיר קריפטוגרפי, רשימת מעקב & אפליקציית מעקב אחר פורטפוליו עבור ביטקוין, את’ריום ומטבעות ואסימונים נוספים של 2500+. Coinwink עוקבת אחר מחירי מטבעות קריפטוגרפיים 24/7 ומזהירה את משתמשיה באמצעות דואר אלקטרוני או SMS כאשר מתקיימים התנאים המוגדרים שלהם.

באמצעות תכונות תיק העבודות ורשימת הצפייה, משתמשים יכולים לעקוב אחר מטבעות ואסימונים מחסימות שונות במקום אחד ולהיות מודעים למצב השוק במינימום זמן ומאמץ שהושקעו. Coinwink הוא שירות קריפטוגרפי בקוד פתוח בין פלטפורמות, ממוקד פרטיות ומקור פתוח.

ALTPOCKET:

האפליקציה הטובה ביותר עבור תיק הצפנה

Altpocket הוא אחד היישומים הקלים והמתוכננים ביותר שנוצרו רק למעקב אחר תיקי עבודות. יש לו אחד הפריסות הטרנדיות ביותר בהשוואה לאחרים. להוסיף מטבע קל מאוד ולמידה זה כיף. אם אתה חושב על תהליך החתימה, עליך להיות שמח לדעת שזו יישום ההרשמה החינמי שלו.

MINTFORT:

מנטפורט

זהו כלי לניהול תיקי קריפטו מבוסס שולחן עבודה הזמין למערכות הפעלה Windows ו- MAC נכון לעכשיו. Mintfort הוא שירות ניהול תיקי מטבעות קריפטיים מבוסס API המספק מעקב אחר תיקי השקעות למספר מרכזיות. הבורסות המיושמות כיום הן Binance, Bitfinex, Huobi, Kucoin, Bittrex ו- Kraken.

סיכום:

אני מקווה שנהנית מחתיכת החיווט הזו בה בחרנו ידנית כמה אפליקציות כדי ליצור אוסף של מיטב מטבע מוצפן אפליקציות למעקב אחר תיקי עבודות לקוראים שלנו. לכל היישומים שצוינו לעיל יש מתקנים משלהם בהתאם למשתמשים ולצרכים שלהם. זה גם עוזר לאדם לסחור בכל שעות היממה שכן הוא יכול לעקוב בקלות אחר הרווח וההפסד של המטבע ולסחור בהתאם. מעבר על כל האפליקציות יכול לעזור לאדם לחוות ניסיון וידע רב אודות היישום.

מצד שני, ייתכן שיהיה קל למשתמש להחליט באיזו אפליקציה להשתמש כדי שיתאים לו בצורה הטובה ביותר. אם אתה זקוק לרענון או קצת יותר ידע מעמיק בקריפטו אתה יכול לבדוק המדריך האולטימטיבי של וניל.

אל תהסס לשתף את דעתך או לסקור באפליקציה זו. אתה יכול גם להציע לנו אם פספסנו להוסיף אפליקציית חובה לכל הרשימה שלמעלה.