8 ארנקי ה- Cryptocurrency הטובים ביותר לאחסון ביטקוין בשנת 2020

מחפש את הארנק הטוב ביותר ל- iOS של ביטקוין? עם כל כך הרבה ארנקים של ביטקוין שקיימים בשוק, אפשר להציף את המגוון ואת מגוון האפשרויות הקיימות. אך בין מגוון האפשרויות, באיזו מהן צריך לבחור ולמה? כמו שאנחנו תמיד מעדיפים את הטוב ביותר אז המטרה היא למצוא את הטוב ביותר עבור עצמך ולמקד את מיטב ארנקי הביטקוין של iOS.

הארנק הטוב ביותר של ios bitcoin - ארנקי הצפנה של iOS

חיוני לבדוק את העובדה שארנקים לאייפון אינם באמת מאובטחים ואופציה בטוחה שכן הסיכוי לפגיעת סיסמא הוא באמת גבוה. הטלפון שלך עלול להיפגע או שהוא נגנב. אם ההאקר או הגנב מצליחים במניע שלהם, ובכן, במקרה כזה, מישהו עלול לאבד את הביטקוין שלו. זוהי פגיעות בכל ארנקי המטבעות הקריפטוגרפיים, במיוחד במקרה של אייפון, יש לוודא כי כמות עצומה של ביטקוינים לא תאוחסן בארנק אחד..

8 הארנקים הטובים ביותר עבור iOS של Bitcoin

ארנק אטומי

ארנק אונטולוגיה אטומי

ארנק Atomic הוא אפליקציה נטולת משמורת רב-מטבעית לאחסון וניהול מאובטח של ביטקוין, ETH, XLM, XRP, LTC, ויותר מ -500 מטבעות ואסימונים אחרים. המפתחות הפרטיים שלך מוצפנים בצורה מאובטחת למכשיר שלך, כך שרק לך יש שליטה מלאה על הכספים שלך.

אפליקציית שולחן העבודה זמינה ברוב מערכות ההפעלה כמו Windows, macOS, אובונטו, דביאן ופדורה. הגרסה הניידת זמינה עבור אנדרואיד ו- iOS. ארנק אטומי הוא אחד מאחסון הקריפטו הבטוח ביותר ב- All-in-One, שאינו משמורן, עם ממשק חלק ויסודי..

תבע את מטבע הארנק האטומי (AWC) שלך בחינם:

  • הורד את הארנק האטומי
  • ללכת להגדרה->אוירדרופ
  • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

BreadWallet

ארנק לחם

שתי המילים המשמשות להגדרת ארנק ביטקוין הן “שלח וקבל”.

הוא מאובזר היטב וגם קל לשימוש, יש לו ממשק משתמש אינטואיטיבי עם קוד קוד פתוח שהופך את הארנק הזה בהדרגה לבטוח יותר וגם לאמין. אין שום קשר לשרת או לרשת כלשהי ובכך הוא בטוח מפני התקפות תוכנות זדוניות. משתמשים בקוד SPV המחבר את ארנק הלחם ישירות לרשת הביטקוין.

יתר על כן, Breadwallet לא מאחסן מפתחות פרטיים בשרתים שלהם, מה שמקנה למשתמשים שליטה מלאה בכספים שלהם כל הזמן. הארנק עצמו חופשי לשימוש, אם מבצעים ביטקוינים יש לשלם רק סכום כלשהו של דמי עסקה לרשת הביטקוין..

ארנק תפטיר

ארנק תפטיר

ארנק MyCelium נותן למשתמשים הרשאה לגשת לחשבונות שלהם באמצעות מפתחות פרטיים. זו תכונה ייחודית לחלוטין המבדילה את הארנק הזה מהשאר. כדי להוסיף לכך, יש להם גם אבטחה דטרמיניסטית היררכית (HD) שמשתמשת בסופו של דבר בזרע הראשי לצורך הפקת כל כתובות הביטקוין העתידיות ברצף ומכאן, מספקים גיבוי מאובטח. זה עובד על BIT ID, פרוטוקול פתוח הנותן אימות מאובטח בניגוד לאימות סיסמאות קלאסי שהוא אולי אפשרות לא בטוחה..

ארנק גארדה

ארנק שומר

Guarda, שהושק בשנת 2017, הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי שאינו משמורן. הוא תומך ביותר מ -45 מטבעות שרשרת כולל ביטקוין ותומך גם ביותר מ -10,000 אסימונים הכוללים ERC-20 (ETH ו- ETC), ERC-721, BEP-2, WAVES, OMNI, EOS, TRC10 ו- TRC20. ארנק זה מצויד בבורסה מובנית כך שמשתמשים יוכלו להחליף, לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בתוך הארנק עצמו. ארנק Guarda זמין למכשירים ניידים ושולחניים, דפדפן כרום וגם בגרסת רשת, כך שהמשתמש יוכל לגשת לתיק העבודות שלו מכל מקום ובכל זמן. מאפיינים חשובים אחרים כוללים הימור מטבעות PoS וכלי ליצירת אסימון משלך.

גארנק opay

ארנק iOS של copay

היא מציעה למשתמשיה ארנק ביטקוין שלם שהיא תוכנת קוד פתוח. תומכת בתכונה אבטחה גבוהה של מספר חתימות (P2SH). על מנת לבצע עסקאות, כל עסקה ועסקה מותרת. הבעיה של ניהול כתובות מייגע מתבטלת על ידי מתן הרשאה למשתמשים לנהל ארנקים אישיים, עסקיים וארנקי רשת בקלות.

ארנק Jaxx

jaxx

ארנק זה נוצר על ידי מייסד Ethereum, אנתוני דיוריו, שעובד עם מספר רב של מטבעות דיגיטליים הכוללים ביטקוין.

מוצע ממשק משתמש יפהפה, חלק ואינטואיטיבי. Jaxx יכול לשמש כשירות בחינם, אין צורך להירשם או להירשם לשירות כלשהו. נעשה שימוש ב”זרע-מאסטר “בן 12 מילים שמקל על ניהול מפתחות פרטיים לביטקוין שלך ולנכסים אחרים של מטבע-קריפטוגרפי. זוהי טכנולוגיה הולכת וגדלה עם גישה מתמשכת לפרויקטים חדשים, אסימונים ומטבעות דיגיטליים.

ארנק אדג ‘(איירביץ)

ארנק קצה

ארנק זה הוא ארנק תכליתי שמכיל תכונות כמו להיות מאובטח, עוצמתי, פרטי, אינטואיטיבי, מבוזר וניתן להרחבה. הוא מאובטח מאוד בזכות ההצפנה האוטומטית של צד הלקוח שמוודאת שמפתחות פרטיים תמיד מוצפנים וכן מוגנים מפני התקפות זדוניות..

לשים לב

  • מניעה טובה יותר מריפוי ולכן יש לזכור מעט דברים. על מנת לשמור על ביטחון הביטחון של Bitcoin
  • המפתח הפרטי של הארנק צריך להיות תמיד שמור ומוגן.
  • את ביטוי הזרע יש לשמור בצורה כתובה איפשהו שכן יש אפשרות שאפשר לשכוח אותו.
  • למרות שזו אפשרות טובה יותר מחילופי ארנקים, ארנק ביטקוין הוא לא תמיד האופציה הבטוחה ביותר. לכן, ניתן לאחסן מספר קטן של מטבעות בארנק, ואת העודף כדאי לאחסן בארנק החומרה