5 הארנקים הטובים ביותר של פולקדות (DOT) 2021

נוסדה על ידי קרן Web3, נקוד הינה מערכת אקולוגית עתידנית עם קוד פתוח של בלוקצ’יין המחברת מספר רב של רשתות בלוקצ’יין משותפות אחת. Polkadot תוכנן במיוחד כדי לספק חוויית משתמש חזקה יותר, יכולת הרחבה, אבטחה, ומספקת שליטה בידי המשתמשים.. 

DOT הוא האסימון הרשמי של הרשת. לבעלי אסימונים ב- DOT יש שלטון ברשת והם יכולים להרוויח תגמולים בגין ההימור. DOT מציע גם מנגנון קונצנזוס של הוכחת יתד שבו ניתן להשתמש באסימונים להדבקה של מצנחים שונים, כמו גם להסרתם על ידי הסרת אסימונים של DOT..

הטוב ביותר ארנקים נקודה polkadot

תכונות פולקדות:

מדרגיות: Polkadot מורכב ממספר חסימות מרוסקות, המכונות גם “מצנחים” המאפשרים להם לעבד מספר עסקאות יחד עם מספר רשתות רב-רשתות ובכך מבטלת את המגבלות של רשתות מורשת מסורתיות בהן ניתן היה לעבד רק עסקה אחת בכל פעם. מספר חסימות מרובות פירושו יותר עסקאות ובדרך כלל יותר מדרגיות ברשת שתוביל בסופו של דבר לצמיחה כלכלית ברשתות הרשת..

יכולת פעולה הדדית: Polkadot היא רשת חוצה-בלוקצ’יין ומאפשרת למספר רשתות לחסום לתקשר ולפעול זה עם זה ובכך לשתף שירותים ומידע חדשניים המספקים יכולת פעולה הדדית יחד עם הרשת.

מסגרת יישומי מצע: Polkadot בנוי על יישום Substrate Framework. זה עוזר לפולקדות לפתח ולהטמיע את הטכנולוגיות העדכניות ביותר ברשת, ליצור מטבעות קריפטוגרפיים ואפילו לבנות רשתות חסימות חדשות. רשתות בלוקצ’יין אחרות יכולות להתחבר לפולקדות וליהנות מאבטחה ותפעול הדדי יותר ברשת.

בִּטָחוֹן: Polkadot היא רשת מאובטחת ביותר בה רשתות שונות יכולות לתקשר זו עם זו אך ליהנות ממשל ואבטחה נפרדים ברשת.

מיטב הארנקים של פולקדות (DOT)

ארנק אטומי

ארנק אטומי

Atomic הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי מאובטח, אנונימי ותומך בלמעלה מ -500 מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם, כולל ביטקוין, Ethereum, Litecoin, XRP, EOS, Ripple, Dogecoin, Stellar, Bitcoin Cash וכו ‘. הארנק מבוזר לחלוטין ומאפשר החלפה אטומית ביותר מ- 60 זוגות קריפטוגרפיים בתוספת 1% cashback בהחלפות קלות. אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי אשראי, כמו גם במטבע המקומי שלך, דולר ארה”ב ו- EUR. הארנק מאובטח וכל המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במכשיר. אין צורך באימות KYC עבור התכונות הבסיסיות ואתה מקבל תמיכה מסייעת 24/7 מצוות Atomic. לארנק יש ממשק מאובטח בו תוכלו לקנות, למכור, לבצע עסקאות ולהניח מטבעות קריפטוגרפיים ולזכות גם בפרסים.

תבע את מטבע הארנק האטומי (AWC) שלך בחינם:

  • הורד את Atomic Wallet והשלים את ההתקנה.
  • ללכת להגדרה->אוירדרופ
  • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

ארנק ספר החשבונות

ספר חשבונות ננו x iota חומרה

Ledger הוא ארנק חומרה והוא ללא ספק ארנקי החומרה הקריפטיים הפופולריים ביותר בעולם שקיימים עד כה. Ledger מאחסן את כל המפתחות הפרטיים שלך במצב לא מקוון בצורה מאובטחת במכשיר. לכן, אין צורך לומר כי Ledger הוא ללא ספק אחד הארנקים הבטוחים ביותר בהשוואה לארנקי רשת סלולריים ואחרים. אתה יכול להוריד את Ledger Live ולקנות, למכור ולהחליף יותר מ 1500 מטבעות קריפטו בפלטפורמה משותפת אחת. המכשיר מגיע עם אריזה בטוחה וכבל USB ומתאמים הניתנים לחיבור לטלפון אנדרואיד או iOS או מחשב נייד או שולחן עבודה עם יציאת USB. ישנן שתי גרסאות שונות של ארנק Ledger – Ledger Nano S אשר זמין במחיר של 5418.39 רופי הודי ולדג’ר ננו X במחיר של 10,928.62 רופי הודי. קבל את ארנק Ledger במחיר הטוב ביותר

לקרוא: 20+ רשימת ארנקי חומרה של קריפטו

פולקאוולט

פולקאוולט הוא הארנק הנייד הרשמי של המערכת האקולוגית פולקדות. ניתן להוריד את Polkawallet בבטחה לטלפונים אנדרואיד ו- iOS שלך מאפל ומחנות Google Play. פולקאוולט הוא גם ארנק חם וגם קר. כארנק חם, הוא מחובר לאינטרנט אך אינו שומר את המפתחות הפרטיים שלך. אתה יכול גם להשתמש בו כארנק קר לא מקוון שבו אתה יכול להיכנס באמצעות סריקת קוד QR. אתה יכול להציג את הנכסים שלך, היסטוריית העסקאות שלך ולקבל ולשלוח אסימונים על ידי סריקת קודי QR. קיימת תכונה הנקראת “התאוששות חברתית” בה תוכלו לשלב את חשבונכם בקשרים חברתיים כמו בן משפחה או חבר ולהשתמש בה לשחזור הארנק אם הוא אבד או ששכחתם את חשבונכם..

ארנק אמון

ארנק אמון הוא ארנק סלולרי שניתן להוריד בקלות לטלפונים iOS ו- Android שלך והוא אחד מארנקי הצפנה המהימנים ביותר המשמשים ברחבי העולם. הארנק מאובטח ואין לו גישה לנתונים האישיים שלך. קנה קריפטו באופן מיידי באמצעות כרטיס האשראי שלך מאסטרקארד או ויזה. לארנק לוקח מספר דקות בלבד ליצור ונותן לך גישה גם ליישומים מבוזרים שונים. 

Mathwallet

Mathwallet הוא גם ארנק נייד וגם אינטרנט. אתה יכול להוריד אותו בבטחה למכשירי ה- Android ו- Apple שלך, כמו גם לחבר אותו לתוסף כרום ולהשתמש בו כארנק אינטרנט. מתמטיקה היא ארנק רב-שרתי התומך ביותר מ -65 רשתות חסימות ציבוריות. הארנק הרב-מטבעי יכול לאחסן מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, פולקדות, את’ריום, ERC20, קוסמוס וכו ‘. הארנק מאפשר לכם גם להמר אסימונים של MATH ולהרוויח תגמולים. יש גם שורה של dApps הזמינים בארנק למשתמשים. מלבד זאת, הכרטיסייה “חדשות מתמטיקה” מאפשרת לך לקבל את העדכונים והחדשות האחרונים בקהילת הצפנה.