בורסות למסחר בקריפטו שכל סוחר צריך לדעת על

ממש קשה למצוא מחליף שיענה באופן מושלם על הצרכים של כל משתמש מכיוון שלכל אחד מאיתנו יש דרישות מסוימות לפלטפורמת מסחר כזו או אחרת. מטרת העל של הביקורת שלנו היא לעזור למתחילים או סוחרים ותיקים לבחור את המחליף המתאים בהחלט שיעמוד בדרישותיכם. ננסה לפרט לחלוטין את הכל בכדי שתדע באיזה שירות לבחור!

לְהַחלִיף

צ’אנגביזר

צ’אנגוויזר היא פלטפורמת חילופי חדש, עוצמתית ואמינה, שפותחה כדי לספק למשתמשים עסקאות חלקות ומהירות מאוד. אלה שצדים את הפלטפורמה הטובה ביותר להחלפה ביטקוין לפייפאל דולר בהחלט יעריך את זה כי זה יכול לענות על הצרכים של המשתמשים התובעניים ביותר. היתרון הגדול ביותר שלה הוא בכך שהוא מדגים את השיעורים הנוכחיים של מטבעות קריפטוגרפיים שונים. הודות למנגנון המעקב המדויק הזה, תוכלו לבצע עסקאות בשבריר שניות בשיעור ההמרה הטוב ביותר. יתר על כן, המשתמשים לא נדרשים להמתין עד לעיבוד הפעולה.

היתרונות העיקריים של צ’נגוויסור הם כדלקמן:

 • ניטור שיווקי מתמיד;
 • מונע אובדן המרה;
 • קישורי נתונים הניתנים;
 • התראות מיידיות;
 • שירות זה חוקי בהחלט;
 • קל מאוד לשימוש.

כדי להתחיל להשתמש בפלטפורמת מסחר זו, עליך להירשם ולעבור הליך רישום פשוט. אם יש לך בעיה, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם דלפק התמיכה שלהם ולפתור מיד את הבעיות שלך.

Coinmama

המטרה העיקרית של פלטפורמת סחר זו היא לאפשר למשתמשים ממגוון מדינות להשיג ליטקו-מטבעות, ביטקוין, אתריום ושאר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס אשראי / חיוב. עמלת העמלה משתנה בין 4.9 ל -5.9% בהתאם להיקף. אם ברצונך להפחית עמלה זו, תוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות העברת SEPA.

היתרונות העיקריים של פלטפורמה זו הם כדלקמן:

 • זה עובד במספר מדינות;
 • מגבלות גבוהות לרכישת קריפטוגרפיה בכרטיס האשראי שלך;
 • מתווך מכובד ואמין.

עם זאת, יש גם חסרון אחד – עמלות גבוהות במיוחד בקרב מתווכי הביטקוין. עם זאת, פלטפורמה זו יצאה לשוק לפני כמה שנים ועכשיו יש לה מוניטין טוב בקרב המשתמשים.

בינאנס

Binance היא בורסת המטבעות הגדולה בעולם. בורסה מסוימת זו מבוססת במלטה, אך היתרון הגדול ביותר שלה הוא עמלות נמוכות מדי – רק 0.05% למסחר. יתר על כן, אתר האינטרנט שלה זמין בשפות שונות כגון רוסית, סינית, צרפתית, קוריאנית ואחרות.

הסיבות העיקריות לשימוש בפלטפורמה זו הן כדלקמן:

 • זה עונה באופן מושלם על הצרכים של קונים גדולים וקטנים.
 • יש לו יישום סלולרי זמין למשתמשי iOS ו- Android. כל שעליך לעשות הוא להוריד אותו למכשיר הנייד שלך ולהירשם. יש לו ממשק משתמש ברור ומגוון תכונות שימושיות. יתר על כן, זה לגמרי בחינם.
 • זה יעיל הון.

ביטרקס

המאפיין הייחודי העיקרי של פלטפורמת מסחר ביטרקס הוא שהוא נחשב לאחד הגדולים שבהם. הוא תומך במבחר רחב של מטבעות ויש לו נפח רווחי בכל הזוגות. לכן, השימוש בפלטפורמה זו עשוי להיות הפיתרון הנכון עבור מתחילים וסוחרים ותיקים.

אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים בוחרים בביטרקס היא הדבר שהוא זמין בכל רחבי העולם. עם זאת, עליך לזכור כי לכל מדינה יש דרישות משלה בכל הנוגע לתהליך הרישום.

סיבה נוספת להשתמש ב- Bittrex היא תמיכת לקוחות מקצועית. הם משתמשים ב- Zendesk, ולכן המשתמשים בה יכולים לקרוא מאמרים חדשים ואינפורמטיביים בבלוגים ולבדוק שאלות נפוצות. ניתן לצפות בכרטיסי תמיכה בלקוחות על ידי כניסה לתמיכה של ביטרקס. כל זוגות המסחר רשומים בצורה מאוד נוחה. דמי העמלה משתנים בהתאם לסכום.

לונו

לונו הוא ביטקוין ופלטפורמת המסחר של את’ריום ממוקמת בסינגפור. במקור, הוא פותח עבור מדינות כמו אינדונזיה ודרום אפריקה, אך לפני כמה שנים הם החליטו להרחיב את שירותיהם גם למדינות אירופה. בעת שימוש בפלטפורמה זו, משתמשים רשאים לקנות ביטקוין או אתריום באמצעות אמצעי התשלום הבאים:

 • העברת SEPA;
 • אִידֵאָלִי;
 • SOFORT;
 • כרטיסי אשראי;
 • Paypal;

הודות ליישום ולארנק Luno, כל כך קל לשלוח ולקבל את הקריפטו שלך. אם אינך מבין כיצד להשתמש בו, עומד לרשותך פורטל הלמידה לונו. בשל מגוון רחב של תכונות, אתה יכול להמיר את הקריפטו שלך בקלות למטבע פיאט תוך מספר שניות.

כמו כן, עליך לזכור כי דמי המסחר שלה ליצרנים ולקוחות משתנים בהתאם לעליית ערך המסחר. ההפקדות במלזיה ובאירופה הן בחינם. עליכם להחליט איזה לבחור. בדוק את דמי העמלה ולמד האם שירות מסוים זה עובד במדינתך. בהצלחה!

סיכום: 

ישנן מרכזיות הצפנה רבות המציעות שירותים שונים, דמי מסחר שונים והטבות אחרות למשתמשים. פרסמנו מאמר מפורט על הרשימה המלאה של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, בהם משתמשים יכולים להשוות את התכונות של פלטפורמות ההחלפה ולבחור את הטובה ביותר עבורן..

מומלץ מאוד לקרוא את התנאים והמגבלות, העמלות, ההפקדה והמשיכה. לעולם אל תאחסן את הכספים שלך בתמורה לארנקים לטווח ארוך.

ישנם מספר כלי מסחר זמינים כמו למשל בוטים למסחר קריפטו אוטומטי ותוכנת מסחר. משתמשים יכולים גם להשתמש בהם להשגת רווח טוב יותר בעת סחר בקריפטוסים.