8 ארנקי הגולם הטובים ביותר לאחסון אסימוני GNT בשנת 2021

גולם היא מערכת אקולוגית מבוזרת המאפשרת למשתמשים להשכיר את כוח המחשוב דרך רשת המחשבים הגלובלית של גולם בתמורה לאסימוני GNT. GNT הוא האסימון הרשמי של גולם. משתמשים יכולים לרכוש כוח מחשוב מרשת גולם בעזרת אסימונים של GNT.

מיטב ארנקי הגולם - ארנק GNT

מיטב ארנקי הגולם ל- GNT

כדי להשתמש ברשת, המשתמשים זקוקים לאסימונים ולארנקים של GNT כדי לאחסן אותם. מכיוון ש- GNT הוא אסימון ERC20, הוא נתמך על ידי מרבית ארנקי Ethereum ותוכלו לקבל רשימה מלאה של ארנקי ERC20 במאמר הקודם שלנו. חלק מגורמי המפתח שעליך לחפש בעת בחירת הארנק שלך הם אמינות, אבטחה, ממשק משתמש, תמיכת לקוחות, נוחות ועלות. הבה נבחן כעת כמה מהארנקים הטובים ביותר של גולם.

ארנק אטומי

ארנק אטומי

ארנק אטומי הוא ארנק מטבעות אנונימי בעל קוד פתוח התומך בלמעלה מ -300 מטבעות ומספר אסימונים כולל Golem (GNT). ארנק Atomic כולל החלפה מובנית כך שמשתמש יכול להמיר את מטבעות הקריפטו שלהם בארנק בלבד. זה מאפשר לך להרוויח באמצעות הימור של מטבעות PoS ומציע למשתמשים להשיג Airdrops עבור אסימונים חדשים. AWC הוא היליד מטבע מוצפן של הארנק. אם אתה רוצה לקבל Airdrop של אסימונים AWC בחינם, בצע את הצעדים,

תבע את מטבע הארנק האטומי 15 (AWC) שלך בחינם:

  • הורד את הארנק האטומי והשלם את ההתקנה.
  • ללכת להגדרה->אוירדרופ
  • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

ספר ספרים ננו S / X

ספר חשבונות ננו x iota חומרה

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה ויש יותר מ- 25 ארנקי חומרה מטבעות קריפטוגרפיים התומכים גם באסימני ERC20 כגון Golem (GNT). זה ללא ספק הארנק החומרי הבטוח והפופולרי ביותר לאחסון מטבעות ה- GNT שלך. ארנק ה- Nano S זמין כרגע ב 99.99 $. יש לאשר את כל העסקאות ב- Ledger Nano באמצעות נגיעה באצבע ולאחר סיום התהליך היא תוצג על מסך הארנק שלך. זוהי תכונת אבטחה המאמתת את העסקה שלך. חשבון הארנק שלך מוצפן לחלוטין ומאובטח באמצעות קוד PIN. הארנק תומך ביותר מ 100 מטבעות קריפטו. הממשק קל והארנק מאובטח באמצעות תכונות נגד תוכנות זדוניות. קנו את Ledger Nano S / X עכשיו!!!

טרזור ​​דגם One / T 

דגם טרזור ​​t - ארנק טזו

Trezor הוא ארנק חומרה והוא זול יחסית לדג’ר וזמין במחיר של 69 € בתוספת מע”מ. הארנק פותח על ידי SatoshiLabs שבסיסה בפראג. מכיוון ש- Trezor הוא ארנק חומרה, כל המפתחות הפרטיים שלך נשמרים במצב לא מקוון בבטחה במכשיר שלך. עליך להתקין את גשר טרזור ​​כדי להתחבר לממשק הדפדפן טרזור. הארנק הרב-מטבעי תומך בלמעלה מ -700 מטבעות קריפטוגרפיים מלבד מטבעות מונרו וריפל אשר עם זאת נתמכים על ידי מכשיר הארנק טרזור ​​T קנה ארנק Trezor!!!

ארנק Jaxx

jaxx

Jaxx, שהושק בשנת 2014, הוא ארנק רב-מטבע אשר זמין הן למחשבים שולחניים והן לטלפונים ניידים. Jaxx שודרגה כעת ומכונה Jaxx Liberty וכיום תומכת ביותר מ 85 מטבעות קריפטו. ה ג’קסקס ארנק שולחן עבודה זמין עבור Windows, Linux ו- OSX. ניתן להוריד את הארנק הסלולרי לטלפונים אנדרואיד ו- iOS שלך ומגיע עם תוסף של Google Chrome. הארנק משולב גם עם ShapeShift כדי להפוך את החלפת המטבעות לקל ומהיר. ממשק הארנק אינטואיטיבי ופשוט.

סֵפֶר שֵׁמוֹת 

ארנק יציאה

סֵפֶר שֵׁמוֹת הוא ארנק שולחני רב-מטבעי המגיע עם ממשק אטרקטיבי. הארנק תומך כיום ביותר מ 100 מטבעות קריפטוגרפיים ומשולב גם בתכונת ShapeShift להחלפה מהירה של מטבעות. ארנק שולחן העבודה תומך במערכות הפעלה Windows, Linux ו- Mac והוכר כאחד מארנקי שולחן העבודה הפופולריים והבטוחים ביותר בשוק הקריפטו..

 

MyEtherWallet

כיצד להשתמש ב- myetherwallet

MyEtherWallet (MEW) הושק בשנת 2015 כארנק קוד פתוח ותומך ברוב המטבעות המבוססים על את’ריום ואסימוני GNT. אחת התכונות הייחודיות של ארנק זה היא שתוכל ליצור ארנקים מבוססי אינטרנט חדשים אך כל המידע הפרטי שלך יישמר בבטחה במחשב שלך. הנתונים הפרטיים שלך או המפתחות הפרטיים שלך לעולם לא ישותפו בשרתי MEW.

ניתן לשלב את MEW עם ארנקי חומרה אחרים כמו טרזור, לדג’ר וגם הארנק הרשמי של בלוקצ’יין את’ריום. כל העסקאות שלך נעשות במצב לא מקוון ב- MEW. משתמשים הזקוקים למידע נוסף יכולים להתייחס לסעיף “עזרה” באתר הארנק.

 

MetaMask

MetaMask

MetaMask הוא סיומת דפדפן ותומך בכל הדפדפנים העיקריים כמו גוגל כרום, אופרה, פיירפוקס, BAT Brave וכו ‘. התקנה והגדרת התוסף ממש קלה אפילו למשתמשים חדשים. ל- MetaMask ממשק פשוט ואינטואיטיבי המאפשר למשתמשים לתקשר עם בלוקצ’יין את’ריום. MetaMask הוא ארנק Ethereum וכיום תומך בשלל מטבעות נוספים יחד עם כל מטבעות ה- ERC-20 העיקריים, Ethereum ו- GNT. הארנק תומך גם ב- dApps אחרים וב- testnet Ethereum.

 

ארנק נייר גולם

לרשת גולם אין ארנק נייר רשמי. עם זאת, משתמשים יכולים להשתמש ב- MyEtherWallet כדי ליצור ולהדפיס ארנק נייר שיכול לאחסן את כל המפתחות והמידע הפרטיים שלך במצב לא מקוון. היתרון העיקרי ביצירת ארנק נייר הוא שכל הכספים שלך מאוחסנים באחסון מקוון לא מקוון ואין שום דרך שהם יכולים לחדור אליו על ידי האקרים..