8 המשתלמים הטובים ביותר לרכישת Zcash (ZEC) בהודו

Zcash מכונה גם ZEC, היא רשת מטבעות קריפטו שהוקמה באוקטובר 2016. בדומה לרשתות מטבעות קריפטו אחרות (למשל Ethereum או Bitcoin), Zcash מאפשר לכל אחד לשלוח ולקבל אסימונים (מטבעות) נדירים שניתן להשתמש בהם באופן דומה ל מזומנים באינטרנט. Zcash מופעל על ידי תוכנה אשר נגזרת ישירות מתוכנת הליבה של ביטקוין, אך בשינוי קל על מנת לשפר את פרטיות המשתמשים. בפוסט זה נראה כיצד ניתן לרכוש את Zcash (ZEC) בהודו.

המלץ על פוסט: 9 הארנקים הטובים ביותר לאחסון Zcash (ZEC) 

החברים ברשת Zcash שמעבירים, מקבצים ומאמתים עסקאות משתמשים לבלוקים נקראים, כמו בביטקוין, ככורים. כורים אלה מתוגמלים על השתתפותם הכנה מבחינת עמלות העסקה וזקאש שנכרה לאחרונה, ועליהם לפתור בעיה מתמטית (כמו אלגוריתם הכרייה של ביטקוין) על מנת לזכות בהשתתפות. בדומה לביטקוין, כל אחד יכול להפוך לכורה ברשת Zcash עם חיבור לאינטרנט, מחשב חזק ותוכנת Zcash קוד פתוח שכן Zcash הוא בלוקצ’יין פתוח..

8 המשתלמים הטובים ביותר לרכישת Zcash (ZEC) בהודו

החלפה לרכישת Zcash (ZEC) בהודו

NamePlatformP2P AvailableLink
WazirX

wairirx

אינטרנט, אנדרואיד

כן

החלפת גטו
ג’וטוס

ג'יוטוס

אינטרנט

כן

החלפת גטו
קוינקס

קואינקס

אינטרנט, אנדואיד

כן

החלפת גטו
CoinDCX

coindcx

אינטרנט, אנדרואיד

כן

החלפת גטו
LocalBitcoin

localbitcoin

אינטרנט

כן

החלפת גטו
BuyUCoin

Buyucoin

אינטרנט, אנדרואיד לא החלפת גטו
מטבע

8 המשתלמים הטובים ביותר לרכישת Zcash (ZEC) בהודו 1

אינטרנט לא החלפת גטו
Unocoin

unocoin

אינטרנט לא החלפת גטו

דרכים חלופיות להשיג Zcash (ZEC):

שיטה 1: החלף ביטקוין או אתר מ- ZEC בבורסות בינלאומיות:

החלף ביטקוין לרכישת Zcash היא שיטה אמינה ומהירה ביותר לרכישת Zcash (ZEC). אתה צריך לקנות ביטקוין או אתר מהבורסות המקומיות שלך ואז לשלוח אותו לבורסות בינלאומיות. ישנן כמה בורסות בהן תוכלו להמיר את האת’ר או הביטקוין שלכם ל- Zcash (ZEC) או לכל מטבע אחר. רשימת הבורסות המפורסמות כוללת את Binance, Kraken, HitBTC, Bitfinex, Bittrix, OKcoin וכן הלאה. נדון בכמה מהם:

ביטפינקס:

Bitfinex היא אחת הפלטפורמות המקוונות הגדולות בעולם למסחר במטבעות קריפטו. זה פשוט מסווג כשוק מסחר מתקדם למטבעות קריפטו. בנוסף ל- Zcash (ZEC), היא מציעה גם לסחר של מטבעות קריפטו כמו את’ריום, מונרו, ליטואינס, אתריום קלאסי, דאש וביטקוין. עמלות להמרת מטבעות הינן 0.1% מעלות העסקה.

פרסמנו פוסט מפורט על הליך שלב אחר שלב לרכישת מטבעות קריפטו דרך Bitfinex.

HitBTC:

בבורסת HitBTC תוכלו להתמודד עם מספר רב של מטבעות קריפטו, אסימונים, מטבעות ICO ומטבעות פיאט במקום אחד מה שהופך אותו לטוב יותר מבורסות בינלאומיות אחרות. מלבד יתרונות טכניים, הדף של HitBTC הוא חלונות קופצים המושכים את העין, פשוטים לשימוש, ופרסום נמוך.

שיטה 2: שימוש באתרי המרה מיידית של מטבעות

שיטה נוספת להמרת מטבעות היא השימוש באתרים כמו ShapeShift. לפני השימוש בשיטה זו אמור להיות לך ארנק אחד של Zcash (ZEC) כדי לקבל את אסימוני ה- Zcash שלך.

שיטה זו היא דרך מהימנה נוספת לרכישת Zcash (ZEC) מכיוון שהיא מאפשרת למשתמשים לסחור ב- Zcash (ZEC) עם רשימה של מטבעות קריפטו אחרים. בשוק קיימים יותר מחמש מאות מטבעות קריפטו. דרך זו מאפשרת לך להמיר את הביטקוין שלך (BTC) או Ether (ETH) למגוון רחב של מטבעות.

 

שינוי צורה: זה האתר המהימן שעוזר למשתמשים להמיר Zcash (ZEC) עם כל סוג אחר של מטבעות קריפטו. זה דומה לצ’אנג’לי למעט העובדה שהוא מבקש חיובי עתק. זה לא דורש שום אימות על מנת לקנות Zcash (ZEC). קרא סקירה של Shapeshift.

בצ’אנגלי: זהו גם אחד מאתרי הרכישה הטובים ביותר של Zcash (ZEC) כמו shapeshift מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים לבצע העברות או החלפות בצורה מהירה, בהשוואה לאתרים האחרים. זה לא זקוק לאישור למסחר Zcash (ZEC). Miner Gate השיקה פלטפורמה זו בשנת 2013 והיא מספקת את כל צרכי המשתמשים. הוא מכיל ממשק ידידותי למשתמש ומטיל רק עלות מסחר מינימלית בסביבות 0.5% ותומך ביורו ודולר (דולר). קרא את צ’נג’לי סקירה

שיטה 3: רכישת Zcash (ZEC) במטבעות פיאט (באמצעות כרטיס אשראי)

בהודו לא ניתן לבצע רכישת Zcash (ZEC) באמצעות חברות כמו Coinbase. אך להלן כמה מהאתרים המאפשרים קנייה ומכירה של Zcash (ZEC) ישירות באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב של ויזה / מאסטר:

  • BitPanda (קרא ביקורת Bitpanda)
  • CoinMama (קרא את סקירת Coinmama)
  • Indacoin (קרא את סקירת IndaCoin)

לפני הקנייה באמצעות כרטיס אשראי וודא שיש לך דמי קריאה וחיובי המרה.

מילים אחרונות:

דנו בדרכים שונות אפשריות קנו את Zcash (ZEC) בהודו. אך שיטות אלה אינן מוגבלות ל Zcash (ZEC); אתה יכול להחיל את אותן שיטות גם על מטבעות אחרים. מקווה שנהניתם מהפוסט הזה והוא יעזור לכם. אנא שתף ​​את המשוב והניסיון שלך בקטע התגובות למטה.