Unifi Farms Beta משיקה את פרוטוקול Unifi לחקלאות ללא חלוקה

Unifi Farms Beta משיקה את פרוטוקול Unifi לחקלאות No-Stake Pioneer 1

סינגפור, סינגפור, 26 בפברואר 2021, // ChainWire //

Unifi Farms בטא משיקה את פרוטוקול Unifi לחקלאות ללא חלוקה

פרוטוקול Unifi מודיע על השקת חוות Unifi. החלק המהפכני ביותר בחוות יוניפי הוא שאין צורך בהצבת אסימון הנזילות. השקת הבטא הציבורית של Unifi Farms V1 תתקיים לא אחת, לא שתיים, אלא שישה רשתות חסימות שונות בבת אחת.

יוניפי גאה להכריז על השקת בטא הציבורית הקרובה של Unifi Farms V1 ברשת Binance Smart!

פרוטוקול Unifi אינו שיבוט של פרויקטים אחרים של DeFi, מה שהוביל לכמה חידושים ייחודיים מאוד. חוות יוניפי תמשיך במסורת זו של ניפוץ ציפיות והצגת תכונות בחוות יוניפי שלא מוצעות בשום מקום אחר ב- DeFi.!

לחוות יוניפי יהיו כמה יתרונות על פני חוות DeFi מיושנות. זה שכנראה יהיה המהפכני ביותר עם חוות יוניפי הוא שאין צורך בסכום של אסימון הנזילות! ברוכים הבאים לעולם החקלאות האוטומטית האמיתית ב- Unifi, שם אנו מתייחסים אליה כאל חקלאות ללא הימור.

מדוע חקלאות בלי הימור כל כך מהפכנית?

חסכון! כולם מסכימים שלעמלות הרשת הגבוהות על את’ריום יש השפעה רבה על תגמולי החקלאות שמקבלים ספקי נזילות. גם ברשתות בעלות נמוכה כמו Binance Smart Chain, דמי הרשת הם עלות המפחיתה את התועלת בחקלאות.

כדי להשתתף ברוב החוות, המשתמש משלם לפחות חמש דמי רשת. ראשית – ספק נזילות, שני – הטם את אסימון הנזילות בחווה, שלישי – תבע את התגמול, הרביעי הוציא את אסימון הנזילות, החמישי – החלף את סמל הנזילות בחזרה לנזילות המקורית.

חוות יוניפי דורשת רק שני דמי רשת. ראשית – ספק נזילות, שנית – החלף את אסימון הנזילות בחזרה לנזילות. אתה יכול לבחור לתבוע תגמולי Unifi Farm בכל עת, בתדירות שתרצה, שעולה דמי רשת נוספים. אבל זה אופציונלי עם Unifi. אתה יכול לבחור לתת לתגמולים לגדול עד שתסיר את הנזילות, שתביע באופן אוטומטי את התגמולים שלך ללא עלות רשת נוספת!

בִּטָחוֹן! אנו מאמינים כי פריצות הן מגמה רווחת ומצערת במרחב DeFi. הם מורידים משתמשים פוטנציאליים מהשתתפות בפרויקטים שונים ויוצרים חרדה כמעט לכולם. הסיכון הגדול ביותר להצבת אסימוני הנזילות שלך הוא שאסימונים אלה יעזבו את הארנק שלך ויעברו לחוזה של פלטפורמת DeFi. זה מסכן נכסים דיגיטליים בסיכון גבוה. חוות Unifi כלל אינה דורשת ממך להמר את אסימוני ספק הנזילות שלך. מה שאומר שהם נשארים במקום הכי טוב שאפשר – הארנק שלך! חוות Unifi אינה לוקחת אסימונים לנזילות, מעולם אין לה שליטה על אסימוני הנזילות שלך, עשויה שלא להעביר או לאבד אותם, או אפילו לגנוב אותם. כי אתה שומר אותם היטב בארנק שלך כל הזמן. למי אתה הכי סומך על אסימוני הנזילות שלך, על פלטפורמת החקלאות או על עצמך?

נוֹחוּת! אין צעדים נוספים הנדרשים כדי שהנזילות שלך תזכה בפרסים רבים יותר באמצעות חקלאות! הפקדת נזילות ב- Unifi כבר מקנה לך חלק מדמי המסחר בצמד זה. עכשיו עם חוות Unifi, הרוויח עוד יותר ללא צורך בפעולה נוספת. הנזילות שלך מזכה אוטומטית בתגמולים זמינים בחקלאות. כל שעליך לעשות הוא לטעון.

זה כל כך פשוט. ספק נזילות, הרוויח תגמולים חקלאיים. אין צורך בהצבת אסימוני LP.

בואו נפרק את זה עוד יותר:

להפקיד נזילות ולהרוויח תגמולים באופן אוטומטי בנוסף לתגמולים. זה מצביע על אפס דמי עסקה כדי להתחיל בחקלאות – אין צורך להימלא או לבטל אסימונים כדי להתחיל להרוויח תגמולים. אבטחה היא מבדיל ענק עבור חוות יוניפי. פרוטוקול Unifi לעולם לא לוקח את אסימון ה- LP שלך (נזילות מסופק) בשום עת. הם נשארים בארנק שלך כל הזמן, מה שאומר שתוכל לתבוע את UP שלך או למשוך את הנזילות שלך בכל עת. חוות יוניפי אינה משמורת.

אירוע קידום השקת בטא

השקת הבטא הציבורית הראשונית של Unifi Farms היא אירוע לקידום מכירות שיחל בזמן הקרוב מאוד מאוד ויימשך למשך שבועיים בלבד. נכון לעכשיו, אין התחייבות של Unifi לתגמולים חקלאיים מעבר לאירוע הקידום הזה, אם כי יתכן שיוכרז על תמיכה עתידית.

על מנת להשתתף בהזדמנות זו, מומלץ להפקיד נזילות כעת כך שכאשר המבצע מתחיל, תתחיל לזכות בתגמולים חקלאיים באופן אוטומטי. סביר להניח כי תגמול החקלאות עם התשואה הגבוהה ביותר ירוויח על ידי ספקי נזילות מוקדמים. ראה להלן כיצד להשתתף.

הקפד לעקוב אחר ערוצי המדיה החברתית של פרוטוקול Unifi לצורך הכרזות בנוגע להשקת בטא של Unifi Farms.

אודות פרוטוקול Unifi

פרוטוקול Unifi הוא קבוצה של חוזים חכמים שאינם משמורת, אינטראופרטיביים, המקשרים חוסמי רשת מרובים יחד לשוק DeFi גדול אחד. uTrade היא פלטפורמת המסחר ההוכחתית של רעיונות לרתמת החלפות רב-שרתיות וכריית נזילות לשלטון UNFI, אסימון הממשל הגלובלי של יוניפי. פרוטוקול Unifi כולל גם החלפות חוצה שרשרת, שירות בר קיימא, תשתית תגמולים חזקה. האסימונים הטכניים של פרוטוקול Unifi מאזנים פלטפורמת חקלאות נזילות רב-שרשרת פופולארית יותר ויותר.

איש קשר לעיתונות:

ריאן דניס

[email protected]

אנשי קשר

מנהל השיווק