סקירת ICO של COTI: מטבע דיגיטלי שנבנה לתשלומים

COTI היא פלטפורמה המבוססת על עסקת תשלום. זהו אחד המטבעות הדיגיטליים הוותיקים שיכולים לעבד יותר מאלף עסקאות בשנייה. פלטפורמה זו כרוכה בתשלום חינם לכל הקונים יחד עם הגנה מלאה. ייתכן שהמוכר יצטרך לשלם משהו שהוא בהתאם לתנאי. לכן אפשר לומר שזו אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לשיטת תשלום מסורתית יחד עם המטבעות הדיגיטליים. האם אי פעם אתה חושב מדוע פלטפורמה זו נבנתה? פלטפורמה זו נבנתה כדי לפתור את בעיית העסקאות של ימינו ברחבי העולם. זוהי טכנולוגיית הבלוקצ’יין הטובה ביותר המציעה את דרכי העסקה המהירות, הקלות, האמינות והפעילות ביותר.

סקירת ICO COTI

COTI TOKEN:

ל- COTI יש מטבע מקומי משלה הידוע בכינויו XCT. ה- XCT הוא מרכז המשיכה שכן הוא משמש כמתווך בין הלקוח, הסוחר והמתווך. פלטפורמה זו נוצרה כדי לפתור את בעיית המגבלה שנבנתה כדי להפחית את אימוץ המטבע הדיגיטלי של תשלום מבוסס יומי. אם המשתמשים משתמשים ברשת COTI, הם יכולים לשלם בקלות באמצעות XCT. האסימון מוחל על כל סוגי העסקה. XCT פועל כאמצעי חילופי שימושי במהלך מסחר עבור סחורות או שירותים.

מאפיינים:

  1. לפתור בעיה:

פלטפורמה זו עוסקת בכל מקרי ההונאה, מסירות לא נכונות ובעיות לא ראויות אחרות. זה פותר את כל הנטלים הנוספים היקרים למדי עבור כל חברה בתעשייה.

  1. תעריפים:

השיעור בעולם הגלובלי הוא נמוך למדי, אך עם הזמן האחרון הבעיה טופלה ונפתרה על ידי בנקאים מקומיים.

  1. יחסים:

פלטפורמה זו משמשת כמתווך בין הסוחר והצרכן מכיוון שהקשר ביניהם אינו הולם. התשלומים מהלקוח נעשים כבר בהתחלה מתוך ציפייה שהם יקבלו את המוצר בזמן. אבל אם יש בעיה כלשהי במהלך תקופת העסקה, יש להם את הסמכות המלאה לדווח לרמה הגבוהה יותר מי יכול לבדוק את העניין ולפתור את הבעיה..

איזו בעיה COTI נפתרת?

אם נשווה את העבר וההווה נוכל להבדיל בבירור בין מצבו של העולם כיום. החיים הפכו מסובכים מדי בעולם של היום בתחום המסחר, העסקה, השיווק המקוון ועוד הרבה דברים קשורים מהשטח השונה. אם נסתכל דרך פלטפורמת התשלומים הרווחת, נוכל לציין שהיא אינה מתאימה לצורת המסחר החדשה. במטבעות דיגיטליים, הפלטפורמה מבטיחה לספק סכום עסקה נמוך עם שיעורי אישור גבוהים יותר. הסוחר והצרכנים גידלו אגרות חוב חזקות בשנה האחרונה, אשר צריך להיות מאובטח על ידי הפלטפורמה כדי לשמור על צמיחת המסחר. COTI היא פלטפורמה היוצרת קשר חזק בין פלטפורמות התשלום המסורתיות עם מיטב טכנולוגיות הבלוקצ’יין המסייעות למשתמשים לסחור בצורה טובה יותר. הפלטפורמה מהירה יותר, קלה יותר ומשתלמת יחד עם אמון הנדרש בפלטפורמת תשלומים.

נוהל:

הטכנולוגיה הסודית ביותר של COTI היא הפרוטוקול המהימן המורכב משני אלמנטים עיקריים.

  • ציון אמון
  • גישור מבוזר.

האלמנט הראשון כלומר מערכת ציון האמון שמרה על כנות בין המשתמש לסוחר, בהתבסס על מערכת היחסים שלהם לאורך השנים. שכר הליך שמשלם סוחר מהימן שווה לאפס.

שנית, מערכת המדיטציה המבוזרת מסתמכת לחלוטין על המתווכים להליך ההסכם על סמך בעיות העסקה שקורות בפלטפורמת COTI..

שני אלמנטים אלה מוצגים כדי לפתור את בעיית הפלטפורמה כדי להפוך את העסקה להוגנת, מהירה וחסכונית עבור המשתמש.

מַטָרָה:

אם נבדוק את הגיליון השנתי לתהליך העסקה, נציין כי יותר מ- 50 טריליון דולר גולשים עוברים את הליך העסקה. כמעט 99.997% מסך העסקאות אחראיות למסחר בדולרים אמריקאים וביורו. פלטפורמת התשלומים של XCT הפכה לאחת מפלטפורמות התשלום המחייבות ביותר להליך תשלום וכן למשלוח כל התשלומים הדרושים. PROCESSING.COM המפורסם הוא פתרון תשלומים גלובלי התומך בפלטפורמה זו. לכן היה קל מאוד לפלטפורמה זו להתרחב בעזרת ניסיון ושותפים מכובדים.

COTI ICO וקישורים חשובים:

סיכום:

פלטפורמת תשלומים זו נוצרה על ידי ביצוע עסק מסחר במטבעות הדיגיטליים המתקדמים עם תכונות נהדרות. ל- COTI תכונות ייחודיות כמו: אשראי ישיר, יצירת שוק מבוסס רשת, גישור מבוזר ולבסוף תמחור מבוסס סיכון למערכת תשלומים טובה ומלאת חיים. כדי לפתור את בעיית העסקה ושיפור הפלטפורמה שודרגו מערכת התשלומים המסורתית וכן יש לה טכנולוגיות בלוקצ’יין. זה נעשה עבור המשתמש, כך שהם לא יתמודדו עם בעיות בעת השימוש בביטקוין וב- PayPal כהליך תשלום.