סקירת CoinMetro: פלטפורמת מסחר חדשנית במטבעות קריפטוגרפיים

CoinMetro היא פלטפורמת סחר קריפטוגרפית חדשנית המשתמשת בטכנולוגיית blockchains לצורך פעולתה. כיום כל מגזר עסקי פיננסי, במיוחד העסק הקשור לנכסים הדיגיטליים מסייע בטכנולוגיות הבלוקצ’יין המתקדמות. כמובן, נבנה קשר עם היזמים המנוסים והסוחרים המנוסים. עבור כל ההיבטים הללו, מוצג פתרון All-in-One, שאינו אלא פלטפורמה המכונה CoinMetro..

זהו שילוב מושלם של ETCF (קרן הצפנה הנסחרת בבורסה) ו- TAM (ניהול נכסים מסומנים). היא מתמקדת בעיקר בצרכי המשתמשים בה על ידי אספקת שירותים סלעיים ומצטיינים להם.

סקירת חילופי מטבעות

תהליכי תשלום בקריפטו ובפיאט:

שילוב מעמד eMoney והיחסים הבנקאיים היציבים של מטבע המטרו צריכים להוביל לאפשרות לעבד תשלומים ישירות במטבעות קריפטוגרפיים כמו גם במטבעות פיאט. גם לקוחות המטרו מטבע וגם הלקוחות של צד שלישי משתמשים במאפיין בלעדי זה של מטבע מטרו בצורה יעילה.

ממשק משתמש מסחרי:

המשתמשים יוכלו לשלוח הזמנות לא סטנדרטיות כמו גם הזמנות סטנדרטיות כמו שווקים, עצירות, גבולות, הזמנות OCO והגבלת הזמנות עצירה דרך ממשק המשתמש של מטבע. כמובן שאפשר לשלוח את אלה אפילו באותו כרטיס. מטבע המטרו לא גובה דבר בגין השימוש בממשק המשתמש שלה. אפשרויות ה- TIF השונות המוצעות על ידי ממשק המשתמש של מטבע המטרו רשומות כדלקמן:

 • IOC – מיידי או בטל
 • FOK – ממלאים או הורגים
 • GTC – טוב עד לביטול

ניתן לגשת לממשק המשתמש באמצעות יישומי IOS או אנדרואיד הזמינים באמצעות דפדפן אינטרנט. יש לו גם אפשרות גרירה ושחרור, דרכה הלקוחות מבצעים את המניות שלהם ומגבילים את ההזמנות. תרשים זמין גם עם GUI, המשמש לציון מצב ההזמנות כולל הזמנות מלאות, והזמנות ממתינות וכן הלאה..

מטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים על ידי ארנק מטרו מטבע:

ארנקי המטבע המטרו הם בדרך כלל בעלי אופי רב חתימה. ארנקים אלה משתמשים בטכנולוגיית ריבוי החתימות של BitGo. להלן סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים על ידי מטבע מטבע:

 • ETH או Ethereum
 • BTC או ביטקוין
 • LTC או Litecoin
 • XRP או אדווה
 • BCH או ביטקוין מזומן

מערכת ארנק המטבעות מטבעות מטבעות מסייעת ללקוחותיה להחזיק, למשוך או להפקיד כספים לפי רצונם.

כרטיס חיוב המוצע על ידי CoinMetro:

מטבע המטרו מציע כרטיס חיוב ייחודי ללקוחותיו (המשתמשים) לניטור מצב הארנק שלהם וגישה ליתרות הארנק שלהם. ניתן להשיג נגישות הן מטבעות קריפטוגרפיים והן ארנקי פיאט בעזרת כרטיס חיוב זה. זה מאפשר משיכת מזומנים ממכונות כספומט בכל רחבי העולם בכל רגע. המשתמשים יכולים להשתמש אפילו ביותר מחשבון אחד עם כרטיס חיוב יחיד, מה שאומר שהמשתמשים יוכלו לעבד כספים במגוון חשבונות משניים, מלבד חשבון ברירת המחדל הראשי..

הַשׁאָלָה:

המוטו העיקרי של פלטפורמת ההלוואות של מטבע המטרו הוא לעזור לסוחרים חסרי ההון ולמשקיעים הפסיביים להשיג רווחים עצומים ביתרות הארנק שלהם. אפשרויות ההלוואות השונות המוצעות על ידי מטבע המטרו כוללות BTC, ETH ו- LTC.

מינוף:

שיעור המינוף הראשוני של המנוע התואם של מטבע המטבע הוא 1:10. מטבע מטבע מציע כעת מינוף גבוה עם אפשרויות בסיכון נמוך מאוד.

מגבלת סיכון:

מטבע מטבע מתגבר על סיכונים שונים הקשורים לאסטרטגיות הניהול בעזרת ארנקי השוליים המיועדים לו. סיכונים כאלה כוללים מניעת אובדן והפחתת נזקים. הוא מכסה כל מיני הפסדי מיקום בארנקי השוליים של סוחריו.

החלפות אטומיות וביזור:

מטבע המטרו היא פלטפורמה מבוזרת לחלוטין עם כמה גישות טכנולוגיות מתקדמות. טכנולוגיות כאלה עשויות לכלול גישה של קוסמוס, פולקדות ואיון. היא מסתמכת אך ורק על החלפות אטום, מכיוון שהן משמעותיות ביותר לפלטפורמת סחר. כאן ההחלפה האטומית העיקרית המשמשת היא חילוף בין עמיתים לעמית.

פיקדונות פיאט וקריפטו:

להלן הסוגים השונים של אפשרויות ההפקדה הזמינות במטרו מטבע:

 • פיקדון בנקאי מקומי
 • כרטיס אשראי
 • העברת SEPA
 • העברת SWIFT
 • ארנקים אלקטרוניים

בִּטָחוֹן:

מטבע מטבע היא פלטפורמה בטוחה ומאובטחת למסחר במטבעות קריפטו ופיאט. הוא מתמקד בעיקר בהיבט של שביעות רצון הלקוחות על ידי הצעת שירותים מאובטחים ביותר עבורם. כולנו יכולים להכיר את מידת האבטחה שלו מהעובדה שמעולם לא נפרצו על ידי שום סוג של האקרים מאז הקמתה לענף המסחר..

אפשרויות האבטחה הנוספות שלה כוללות אחסון קר, אישור ביומטרי, עסקאות מרובות חתימות ואימות דו-גורמי.

NEM blockchain:

זו מערכת לאחסון מידע רגיש. זה גם מבטיח אי-שינוי של מידע או נתונים. בלוקצ’יין NEM שומר על המידע, כמו גם על סטטוס האימות של כל המשתמשים בפורמט מוקלט.

מאפיינים ייחודיים של מטבע מטבע:

 • זו פלטפורמה שניתנת לשימוש בקלות עם ממשק משתמש יוצא דופן (UI), אליה ניתן לגשת בעזרת יישום אינטרנט יעיל..
 • זו פלטפורמת מסחר מהירה ואמינה ביותר המציעה מגוון אפשרויות השקעה בנכסים דיגיטליים.
 • זו גם פלטפורמה גמישה, בטוחה ומאובטחת עם נזילות גבוהה.
 • הוא מספק שילוב יעיל של מערכות אקולוגיות שונות המבוססות על בלוקצ’יין.

בקר באתר