סקירת ארנק גארדה: ארנק מאובטח לאחסון כל המטבעות במקום אחד

ארנק Guarda הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי מאובטח ואמין. בסקירה זו של ארנק Guarda, נדון בתכונות העיקריות של ארנקי Guarda ותמיכתו גם בארנקי חומרה.

סקירה של ארנק Guarda

Guarda הינה חברה שבסיסה באיחוד האירופי ויוצרת מערכת אקולוגית מלאה לניהול מטבעות קריפטוגרפיים סביב ארנקים ללא משמורת. Guarda הוקמה בשנת 2017 עם יישום ארנק הקוד הפתוח הראשון של Ethereum, ומתפתחת במהירות מאז. נכון לעכשיו, מגוון המוצרים התפשט למספר גרסאות ארנק, כמו גם לשירותים נוספים (למשל, רכישות קריפטו ו- Guarda Token Generator).

ארנק גארדה הוא אחסון רב מטבעות ללא משמורת עבור מטבעות קריפטו ואסימונים. הארנק מגיע בגרסאות אינטרנט, שולחן עבודה (Windows, macOS, Linux, Ubuntu), Chrome Extension ו- Mobile (iOS ו- Android). יישומי אנדרואיד במטבע יחיד, כולל Shielded Guarda לעסקאות פרטיות של Zcash, זמינים גם כן.

כל הארנקים המסופקים על ידי Guarda אינם משומרים, ולכן למשתמשים יש שליטה מלאה על כספם בכל עת. היישומים והלקוחות הם ללא תשלום וזמינים אצל פקיד הארנקים אתר אינטרנט.

התכונות העיקריות של ארנק Guarda הן:

 1. רמת אבטחה. גיבויי הארנק מוצפנים בצורה מאובטחת ומאוחסנים במכשיר המשתמש. אחסון שאינו משמורן משפר את רמות האבטחה, מכיוון שאף צד שלישי אינו מקבל גישה לכספי המשתמש.
 2. מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים. בהשוואה לארנקים קלים אחרים שאינם משמורת שם, Guarda כן מציעה את אחד ממגוון הקריפטות הרחב ביותר הנתמך. ברגע הכתיבה, הארנקים שמציעה Guarda מציעים אפשרות לנהל למעלה מ -40 מחסומים גדולים (כולל אך לא מוגבל ל- BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, XRP, EOS, USDT, TRON, LTC, XLM ו- DASH) וכן מעל 10.000 אסימונים.
 3. Guarda עשתה מסלול חד לקראת הרחבת פונקציונליות. לפיכך, בארנקים יש בורסות מובנות, רכישות, הלוואות קריפטו בקרוב, תכונות ספציפיות למטבע (הימור, האצלה) ועוד.
 4. קלות שימוש. למרות ש- Guarda נחשב לאחד הארנקים המתקדמים יותר מבחינה טכנולוגית, הממשק הידידותי למשתמש ותשומת הלב לפרטים שומרים על האחסונים המתאימים הן למשתמשים מנוסים והן למתחילים בקריפטו..
 5. כל הגרסאות של Guarda ניתנות לסינכרון בין מכשירים שונים לנוחות רבה יותר. תמיכה בארנק חומרה קיימת גם עבור אוהדי אבטחה קריפטו קשיחים – ניתן לחבר את מכשיר Ledger Nano S לגרסאות האינטרנט והשולחן העבודה של הארנק..
 6. קו התמיכה הוא 24/7 לענות על כל השאלות של משתמשי ארנק Guarda. חוץ מזה, כל אחד יכול ליצור קשר בקלות עם הצוות בטוויטר, Reddit, Telegram, Facebook או Discord.

סקירת ארנק גארדה

כיצד ליצור ארנק ב- Guarda

קודם כל, עליכם לבחור בגרסת הארנק המתאימה לכם. בדוגמה זו נראה כיצד ליצור ארנק אינטרנט ב- Guarda:

 1. עבור לדף הראשי של Guarda’s אתר אינטרנט ולחץ על צור ארנק
 2. תועבר למסך הפתיחה – המשך בבחירה ליצור ארנק חדש שוב.
 3. הגן על הארנק שלך באמצעות סיסמה חזקה. אתה יכול להשתמש בדרכון הארנק הזה להנחות הונפק על ידי צוות ארנק Guarda כדי לעזור לך להתחיל.
 4. הורד את הגיבוי שלך. גיבוי הארנק הוא באמת המפתח לכספיכם – הגישה למטבעות ואסימונים שלכם אפשרית רק בשילוב של הסיסמה והגיבוי. בעת שמירת הקובץ, הקפד למצוא מקום מאובטח לאחסון בו. העצה הכללית כאן היא כי היא הרבה יותר בטוחה לאחסון הגיבויים שלך במצב לא מקוון..
 5. הארנק שלך נוצר זה עתה!

אם אתה כבר מאמץ קריפטו מנוסה ויש לך ארנקים אחרים לתמיכה במטבעות Guarda, אתה יכול לבחור באפשרות “יבוא או שחזור”, להזין את המפתח הפרטי לארנק שלך ולקבל את הכספים ב- Guarda ללא צורך בהעברתם..

כיצד לעבוד עם Ledger Nano בממשק ארנק Guarda

 1. צור ארנק אינטרנט ב- Guarda. אם אתה עדיין לא מכיר את הארנקים שלנו, הנה סרטון קצר להנחות כדי לעזור לך להתחיל
 2. לאחר שיצרת ארנק או היכנס לארנק הקיים שלך, גלול מטה את רשימת הארנק ולחץ על “התחבר” על באנר Ledger
 3. חבר את התקן ארנק החומרה של לדג’ר למחשב שלך, פתח אותו באמצעות קוד PIN ובחר את המטבע שאיתו תרצה לעבוד גם על Ledger וגם ב- Guarda..
 4. לחץ על “הצג חשבונות ספר חשבונות”
 5. החשבונות של המטבע הקריפטוגרפי שנבחר יוצגו על המסך – בחר את החשבונות שתרצה לנהל באמצעות Guarda ולחץ על “הוסף חשבונות”
 6. מכיוון שבחרת את כל מה שאתה צריך, לחץ על “עבור אל הארנקים” – חשבונות Ledger שלך יוצגו ברשימת הארנקים משמאל

סקירת גארדה

קישור לאתר ארנק Guarda

סקירת ארנק הגוארדה: מסקנה

Guarda הוא ארנק קריפטו מבוסס ומציע תכונות נהדרות לניהול מטבעות קריפטו. המערכת האקולוגית מתרחבת תמיד עם מטבעות חדשים ותכונות חדשות מתווספות ללא הרף. ממשק הארנק ידידותי למשתמש וניתן להבין אותו בקלות, מה שהופך את Guarda לבחירה מצוינת עבור אלה שרק מתחילים את מסע ההצפנה שלהם. מצד שני, תכונות מתקדמות (במיוחד אפשרויות ספציפיות למטבע ושילוב ארנק חומרה) הופכות את הארנקים האלה ל בחר להחליק עבור משתמשים מתקדמים יותר.