סקירת Paybis: החלפה לרכישה / מכירה של מטבעות מטבעות באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב

כידוע, אני רוצה לסקור מדי פעם פלטפורמות ומוצרים שמאפשרים לאנשים לקנות ביטקוין. היום, אני נותן את דעתי הכנה על Paybis – מטבע קריפטוגרפי והמרת מטבע דיגיטלי בבריטניה. סקירה זו מבוססת על הניסיון האישי שלי, שהיה בסך הכל חיובי מאוד. אז ללא אישור נוסף, בואו נתחיל.

חילופי סקירות paybis -

איך גיליתי את פייביס?

תן לי להתחיל לומר זאת: השתמשתי בבורסות פופולריות (למשל Coinbase, Kraken וכו ‘) מאז שנכנסתי לראשונה לקריפטו. וזה מזמן! 

שני דברים שתמיד ייחלתי להם היו:

  • תהליכי אימות מהירים יותר (אם בכלל) 
  • שירות תמיכת לקוחות בפועל במקום אותם מיילים אוטומטיים שמעולם לא עזרו לאף אחד עם בעיה אמיתית

מלבד זאת, ובמיוחד בשוק השוורים האחרון, נראה שהמשיכות בבורסות הפופולריות הללו היו איטיות ויקרות מאוד. אז, בעיצומו של התסכול שלי, ואחרי שעשיתי די הרבה מחקר, גיליתי את פייביס. 

הפלטפורמה של ביקורות קיימות ציין שזו פלטפורמה נהדרת והחלטתי לתת לה זריקה. מאז שביצעתי את הרכישות הראשונות, הפלטפורמה צמחה בצורה מסיבית ולכן החלטתי לשתף את דעתי ולשתף פרטים נוספים.

מה הופך את Paybis לפלטפורמת ההחלפה הטובה ביותר?

Paybis שיפרה את החסרונות של המתחרות הפופולריות שלה. במובנים רבים, אני מרגיש שהאסטרטגיה שלהם מכוונת מאוד ללקוחות, שכן נראה שהם מציעים בדיוק את מה שמשקיע (מתחיל ומתקדם) מחפש:

אמצעי תשלום מרובים

Paybis מציע אמצעי תשלום רבים ושונים שיכולים לשמש גם כאמצעי תשלום (במקרה שתבחרו למכור את הקריפטו שלכם). אלה כוללים אפשרויות פופולריות למדי, כגון רכישת כרטיסי אשראי / חיוב והעברות בנקאיות, אך גם שיטות נדירות, כגון Perfect Money, Neteller וכו ‘..

לדוגמה, כאשר אתה בוחר לקנות ביטקוין ב- Paybis, תוכל להשתמש באפשרויות התשלום הבאות:

  • כרטיסי אשראי / חיוב
  • העברות בנקאיות יורו (SEPA)
  • העברות בנקאיות USD (WIRE)
  • נטלר
  • סקריל
  • משלם
  • מזומנים מתקדמים

אימות מהיר

לא כל אמצעי התשלום דורשים אימות ב- Paybis. אולם לאלה שעושים זאת, התהליך לוקח פחות מ -10 דקות. אתה יכול לראות בבירור איזה סוג של מידע אישי אתה צריך להגיש עבור כל אמצעי תשלום, ואם יש לך שאלות, תוכל לפנות לצוות התמיכה של Paybis, הנמצא באינטרנט תמיד.. 

גבולות גבוהים

Paybis מאפשר למשתמשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים במגבלות גבוהות מאוד. בהשוואה לבורסות הפופולריות בשוק הקריפטו, Paybis היא מטבע הדברים אופציה טובה יותר עבור משקיעים המעוניינים לקנות קריפטו באמצעות סכום כסף משמעותי..

אתה יכול לבדוק את המגבלות עבור כל אמצעי תשלום כאן.

אין ארנק חילופי

Paybis יודע שרוב המשתמשים לא רוצים לאחסן את הכספים שלהם בבורסה. לא רק שלבי המשיכה לוקחים זמן רב, אלא אם השארת הכספים שלך בפלטפורמה דיגיטלית הופכת אותם לרגישים יותר לניסיונות פריצה.

ככזה, בכל פעם שאתה בוחר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ב- Paybis, אתה מתבקש לספק את כתובת הארנק של מטבע הקריפטוגרפיה שאתה מעוניין לקנות. לאחר השלמת הרכישה, המטבעות יישלחו ישירות לארנק האישי שלך, מה שמבטיח את הבטיחות המקסימלית של כספיך.

מגיב בכל עת

ל- Paybis צוות תמיכה ייעודי שזמין 24/7. בדקתי את זה בעצמי, כיוון שאני נוסע הרבה מעבר לים. לא זו בלבד, אלא שהסוכנים דוברים שפות רבות ושונות. צוות התמיכה מסוגל לעזור לכם בכל דבר, החל ברכישות ביטקוין וכלה בתהליך האימות. אתה יכול פשוט להשתמש באפשרות צ’אט חי ולשאול אותם מה שאתה אוהב.

קניית Crypto עם Paybis

כשאתה קונה מטבע קריפטוגרפי באמצעות Paybis, אתה עובר את התהליך בכמה לחיצות בלבד.

סקירת paybis

1 – אפשרויות תשלום

בעמודה השמאלית תוכלו לראות את כל אמצעי התשלום. במקרה זה בחרנו באפשרות “כרטיס אשראי / חיוב” כאפשרות התשלום. 

2 – אפשרויות תשלום

בעמודה השמאלית תוכלו לראות את כל אפשרויות התשלום. אפשרות התשלום שלנו מאפשרת רק תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים, אך בהתאם לבחירתכם יתכן שתראו גם אפשרויות תשלום נוספות (ארנקים דיגיטליים וכו ‘). במקרה זה בחרנו בביטקוין.

3 – לוח עסקה

כאן תצטרך להזין את הסכום שאתה מעוניין להוציא עבור הרכישה שלך, בחר את המטבע המועדף עליך ולחץ על “התחל עסקה”. תוכל גם לראות את העתודה של Paybis, למקרה שתרצה לבצע רכישה רחבת היקף.

4 – פרטי הנציבות

בחלק זה תוכל לראות את כל העמלות שאתה צפוי לשלם בעת ביצוע עסקה. עמלות אלה מנוכות אוטומטית מהסכום הסופי שתקבלו עם סיום ההזמנה.

וזה הכל. לאחר כ5 עד 10 דקות, העסקה שלך הושלמה.

מוכן לקנות קריפטו?

עסקאות Paybis מהירות וקלות לביצוע. כעת, כשתדע לבצע עסקה, כדאי להשתמש בפלטפורמה לרכישה הבאה שלך. אם אתה רוצה לנסות את זה, אל תהסס לעקוב הקישור הזה.