אסטרטגיות מסחר: בחירת הסוג הנכון עבורך

מחקר על אפשרויות מסחר הוא חלק חיוני בהפיכת משקיע נבון. איך תדעו אילו טקטיקות מתאימות לכם? חקור את הסוגים הבאים של אסטרטגיות מסחר שאנשים משתמשים בהן לעתים קרובות וגלה מה הופך את האסטרטגיות הללו לנכונות עבור משקיעים מסוימים.

BitMax

מסחר לטווח ארוך

המטרה של אסטרטגיית מסחר ארוכת טווח היא לקנות ולהחזיק את ההשקעות שלך. המטרה היא להמתין עד שהמניות הגיעו לשווי מסוים ואז למכור או להחזיק בהן בזמן שהם מייצרים דיבידנדים.

אם אתה רוצה להרוויח דיבידנדים – חלק מרווחי החברה הניתנים לבעלי המניות – מההשקעות שלך, בדוק את המניות המועדפות. מניות מועדפות מגיעות בדרך כלל עם הבטחה לדיבידנד שנתי קבוע כל עוד אתה מחזיק במניות. החיסרון הוא שמניה מועדפת בדרך כלל לא מגיעה עם זכויות הצבעה מלאות.

אם ברצונך להשקיע ולקבל חלק בבעלות בחברה, חפש מניות נפוצות. סוגים אלה של מניות ידועים בתשואות גבוהות יותר לטווח הארוך בהשוואה לאחרים סוגי השקעות, כגון אג”ח וחשבונות חיסכון.

תכונות ויתרונות של מסחר לטווח ארוך

 • מסחר לטווח ארוך יכול לייצר תשואות גבוהות אם אתה מחזיק במניות במשך עשרות שנים כאשר החברה צומחת.
 • תוכל לחסל את מניותיך במועד עתידי לאחר שהן יקבלו ערך.
 • אתה חווה סיכון נמוך יותר בהשוואה לסוגים נדיפים יותר של מסחר, כגון מכירה קצרה.
 • מניות נפוצות ומועדפות פחות תנודתיות לעומת מט”ח ואופציות בינאריות.

מסחר לטווח קצר

באופן כללי, קיימים שני סוגים כוללים של אסטרטגיות מסחר: החזקת ההשקעות שלך לזמן קצר, כגון ימים או חודשים, או שמירה על השקעותיך במשך שנים. גישה לטווח קצר היא הטובה ביותר עבור אנשים שהם סוחרים פעילים. יהיה עליך לצפות בשווקים באופן קבוע כדי למצוא הזדמנויות לקנות ולמכור.

מסחר יומי הוא אחד הסוגים הידועים ביותר של מסחר לטווח קצר. זה לא נהוג נהוג בהצלחה ולא מומלץ לסוחרים חדשים כי זה סיכון גבוה ודורש ניסיון כדי לדעת אילו עסקאות אתה צריך לעשות בהתראה של רגע. אופציות בינאריות ומסחר בפורקס הם שתיים אחרות דוגמאות למסחר לטווח קצר.

תכונות ויתרונות של מסחר לטווח קצר

 • למסחר יומי, מכירה קצרה ושיטות אחרות בקטגוריה זו פוטנציאל לתשואות גבוהות ומהירות יותר בהשוואה לצורות מסחר אחרות.
 • מסחר לטווח קצר דורש עין מאומנת לאתר את ההזדמנויות הטובות ביותר ולפעול על פי ההזדמנויות הטובות ביותר לפני שהן נעלמות.
 • באופן כללי, מסחר לטווח קצר הוא דרך פחות אמינה להרוויח כסף מהשקעה – במיוחד למתחילים.

מסחר אגרסיבי ושמרני

דוגמה נוספת לשתי אסטרטגיות מסחר כוללניות היא מסחר אגרסיבי לעומת שמרני. אסטרטגיות אלה יכולות לעבוד עם תוכניות קצרות טווח או ארוכות טווח, אם כי הראשונה מתאימה יותר למסחר אגרסיבי. אם ברצונך לחקור מסחר יומי, למשל, תקבל החלטות ספורות רבות במחזור מסחר יחיד. עדיין תבדוק את האפשרויות שלך ויש לך שיטות לבדיקת השקעות פוטנציאליות, אך שוק זה פשוט דורש קבלת החלטות אגרסיבית יותר בהשוואה לרכישה והחזקת מניות משותפות או מועדפות..

שימו לב כי מסחר אגרסיבי בשווקים אחרים אינו קשור להימורים בעד או נגד מגמות דוב או שור. במקום זאת, מסחר אגרסיבי קשור לנכונות המשקיע לקנות מניות לקראת דפוסים או התפתחויות. לדוגמא, רכישת מניות ספקולטיביות מאוד היא דרך אגרסיבית להתקרב לשווקים.

תכונות ויתרונות של מסחר אגרסיבי ושמרני

 • מניות ספקולטיביות במיוחד כוללות מניות אגורה והשקעות בעסקים משווקים מתפתחים. מסחר במט”ח ואופציות בינאריות מושך גם מסחר אגרסיבי מכיוון שהם ספקולטיביים ותלויים בתנועות מהירות בשוק.
 • אם מתפתח דפוס צפוי ושווי המניה יהפוך לטובתך, תוכל להניב תשואות משמעותיות ממסחר אגרסיבי.
 • מסחר אגרסיבי ושמרני כרוך שניהם בסיכונים, אך התנודתיות היא ללא ספק החיסרון הגדול ביותר במסחר אגרסיבי.

ערבוב אסטרטגיות מסחר

אנשים רבים מוצאים הצלחה על ידי ערבוב בין אסטרטגיות מסחר לטווח הקצר, לטווח הארוך, האגרסיבי, השמרני ואחרות. כאשר אתה מתחיל כסוחר, כנראה שתתמקד בשוק מסוים, בענף שיש לך ידע כלשהו או באסטרטגיה שאתה מרגיש בנוח איתה. ככל שאתה צובר ניסיון, אתה יכול לבחון אפשרויות בסיכון גבוה יותר ולגוון את תיק ההשקעות שלך כדי למזער את הסבירות להפסד כסף בעסק אחד או סוג מסוים של השקעות..

תכונות ויתרונות של אסטרטגיות ערבוב

 • תיק מגוון מוריד את הסיכון מכיוון שתבצעו עסקאות ארוכות טווח ושמרניות.
 • תיק מגוון נותן לך יותר דרכים לייצר הכנסה ויותר אפשרויות לפירוק בעתיד.
 • עדיין תוכל לבחון אפשרויות אחרות, כגון מסחר בפורקס ומכירה קצרה, שיש בהן פוטנציאל לתשואות שלא לוקח עשרות שנים להרוויח.

אתה יכול לגשת לשווקים רבים ולדרכים לסחור, וחלקם מתאימים יותר לאסטרטגיות מסוימות. כשאתה פועל להתקדם ממתחיל למשקיע מתקדם, זכור את הטקטיקות והטיפים לעיל כדי להפיק את המרב מהתיק שלך.