האם מטבעות קריפטוגרפיים יהיו זרם מרכזי של תשלום בקניות?

מטבעות קריפטו כובשים את העולם בסערה, כאשר הביטקוין הוא הפופולרי והמשומש ביותר. מדי פעם ממציאים קריפטוגרפיה חדשה ומציגים אותה לעולם. א סקר שבוצע בשנת 2019 הראה כי 19% מאוכלוסיית העולם קנתה קריפטו באותה תקופה.

מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים כל כך פופולריים, אפשר לחשוב שזה רק עניין של זמן עד שהוא יהפוך לזרם מרכזי של תשלום בקניות. עם זאת, האם זה באמת אפשרי? ובכן, המשיכו לקרוא אם אתם רוצים לגלות.

מטבעות קריפטוגרפיים הם זרם מרכזי של תשלום בקניות

מה הם מטבעות קריפטוגרפיים?

לפני שנעמיק בנושא, עלינו לענות על השאלה – מהם מטבעות קריפטוגרפיים? במילים פשוטות, מטבעות קריפטוגרפיים הם כסף דיגיטלי. בדיוק כמו בכסף פיאט יש לך דולרים, יורו, לירות וכן הלאה, במטבעות קריפטוגרפיים יש לך ביטקוין, מטבעות לייט, אדוות וכו ‘..

ניתן לסחור במטבעות קריפטו, בדיוק כמו בניירות ערך אחרים. עם זאת, זה דורש ידע ומומחיות, מכיוון שאתה צריך לדעת לקרוא את התרשימים ולנתח את הדוחות. אנשים חדשים בתחום המסחר חסרים בדרך כלל מומחיות, וכתוצאה מכך הם נוטים יותר לאבד את כספם בגלל אסטרטגיות מסחריות או הונאות לקויות..

למרבה המזל עבורם, יש משהו כמו ‘מסחר חברתי’, המאפשר להם להתבונן באסטרטגיות המסחר בהן משתמשים סוחרים מנוסים יותר ולעקוב אחריהן באמצעות שימוש במסחר Copy או Mirror. בחירת ה- פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר יכול להיות קשה, אבל בשביל זה יש ביקורות מקוונות.

מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום רגיל

מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים הופכים פופולריים יותר ויותר בכל יום שעובר, אנשים רבים משערים שזה רק עניין של זמן עד שהם יהפכו למיינסטרים של תשלום בקניות..

האמת היא שזה יכול לקרות מהר יותר ממה שהם או אולי אתם חושבים מכיוון שכבר יש כל כך הרבה אתרים שעליהם אתם כבר יכולים לשלם באמצעות מטבע קריפטוגרפי! אלה כוללים:

  • מיקרוסופט – מאז 2014 ניתן לשלם עבור הרכישות שלך בחנויות Xbox ו- Microsoft באמצעות ביטקוין
  • ויקיפדיה– אתה יכול לתת תרומה בביטקוינים, והתשלום מתבצע באמצעות BitPay
  • KFC– למרות שזה היה לזמן מוגבל, KFC קנדה קיבלה ביטקוין בתמורה ל’דלי ביטקוין ‘שהועבר היישר לבית האדם
  • NewEgg– קמעונאי מקוון, שמוכר מוצרים כמו חומרת מחשבים ואלקטרוניקה, היה אחד הראשונים שקיבל תשלום ביטקוין
  • פלייבוי – פלייבוי TV הוסיפה אמצעי תשלום חדש שבזכותו תוכל לגשת לתוכן למבוגרים בלעדי באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים

[קרא כאן: רשימה מלאה של סוחרים המקבלים קריפטוגרפיה כאמצעי תשלום.]

עם זאת, אלה רק כמה דוגמאות, והרשימה עדיין הולכת וגדלה. מדי פעם, אתר חדש מוסיף אמצעי תשלום של מטבע קריפטוגרפי להצעה שלו.

יתרה מכך, בתחילת 2020, סטארט-אפ מפלט סוחרי קריפטו מבוסס פנמה בשם Cryptobuyer, הודיע ​​על שותפותו עם בורגר קינג ונצואלה. בשל כך, עד סוף השנה ניתן יהיה לשלם באמצעות מטבע קריפטוגרפי בכמה מיקומים.

[קרא כאן: מחפש שער תשלום של קריפטו לקבלת תשלומי קריפטו באופן מקוון / לא מקוון]

נכון לעכשיו אתה יכול לשלם באמצעות ביטקוין, את’ר, ליטקוין, מטבע בינאנס, דאש וטרטר הוא אחד מסניפי החברה האמריקאית הממוקמת באזור סמביל בקרקאס..

יתרונות וחסרונות בתשלום באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים

מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים עדיין חדשים יחסית, לאנשים יש ספקות האם הוספתם כאמצעי תשלום היא רעיון טוב. המקצוענים כוללים:

  • עמלות עסקה נמוכות– מכיוון שהעסקאות אינן כרוכות בצד שלישי, דמי העסקה נמוכים. יתרה מכך, ישנם אתרים המאפשרים לך להעביר כספים מבלי לשלם עמלה כלשהי
  • עסקאות בלתי הפיכות– לאחר התשלום, אין דרך לבטל אותו, מה שאומר שיש לך גישה מיידית לסחורה שרכשת
  • אוניברסלי כשמדובר בכסף פיאט, אם אתה צריך אחר, אתה צריך להחליף מזומן או לשלם בכרטיס, מה שיכול לייצר עלויות נוספות. ניתן להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם, ואין צורך בהחלפה

עם זאת, בדיוק כמו בכל דבר, אם יש לך מקצוענים, אתה גם צריך להיות חסרונות. החיסרון העיקרי הוא התנודתיות של מטבעות קריפטוגרפיים, במיוחד ביטקוין ואת’ריום. כדוגמה, אנשים משתמשים לעיתים קרובות בסיפורו של לאסלו האניץ ‘, מתכנת מחשבים מפלורידה, שקנה ​​בשנת 2010 שתי פיצות תמורת 10,000 BTC. אם הוא לא היה מוציא את הכסף, כנראה שהוא היה מיליארדר עכשיו.

למרבה הצער, תנודתיות היא משהו שכל מטבע מתמודד איתו, רק לא במידה זו, שכן מחיר מטבע קריפטוגרפי יכול לרדת או לעלות ב -15 עד 30 אחוזים בפגישה אחת בלבד..

מחשבות אחרונות

אז האם מטבעות קריפטוגרפיים יהיו זרם מרכזי של תשלום קניות בעתיד? זה מאוד סביר – אחרי הכל, יש חברות שכבר יש את זה בהצעה שלהן. עם זאת, כל עוד התנודתיות גבוהה, עסקים רבים יהיו סקפטיים לגביו.

הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות הוא לחכות ולראות מה צופן העתיד.