6 מבקרי החוזים החכמים הטובים ביותר לפלטפורמות בלוקצ’יין

אין ספק שטכנולוגיית הבלוקצ’יין היא ההמצאה המהפכנית של העשור, אך היא גם מושכת את הסיכון לפריצות להתקפות סייבר. אבטחה היא בראש סדר העדיפויות של כל פרויקט blockcahin שאינו יכול להתערער כלל. ביקורת על חוזים חכמים יכולה להיות אוטומטית או להיעשות באופן ידני כדי לחקור את קודי החוזה החכם כדי לאתר נקודות תורפה ובעיות אבטחה לפני השימוש בקוד באופן ציבורי..

בפוסט הקודם שלנו דנו בפלטפורמות החוזים החכמות הטובות ביותר לאפליקציות בלוקצ’יין. בהתקדמותנו צעד אחד קדימה, במאמר זה אנו הולכים לדון במבקרי החוזים החכמים הטובים ביותר כדי לבדוק את בקשתך כנגד אבטחה.

מבקרי החוזים החכמים הטובים ביותר

מיהם מבקרי החוזים החכמים?

מבקרי חוזים חכמים הם יועצים מקצועיים המנתחים את קודי החוזה החכם על מנת לאתר נקודות תורפה ולבדוק אם חלה הפרת אבטחה בקוד. רואי החשבון שלהם הם בעצם צוות מומחה לבכי עם התמחות בתחום הבלוקצ’יין.

מדוע אנו זקוקים למבקר חוזים חכם?

אם אתה מתכנן להשיק ICO משלך, ייתכן שתצטרך לבדוק את החוזה החכם שלך. אבל למה להזמין מבקר חיצוני אם אתה יכול לבקר את הקוד בעצמך?

ובכן, ביקורת חוזים חכמה אינה קלה. זה דורש מומחיות וניסיון של שנים בכדי לשמור על כספיך מפני האקרים.

להלן מספר סיבות מדוע כדאי לך לשכור מבקר חוזים חכם:

  • הם מקצועיים ביותר ויבטיחו את בטיחות כספיכם.
  • זיהוי אם יש שגיאות בקוד ושהקוד בטוח להעברת הכספים שלך.
  • כדי לאמת את כתובת הארנק שלך ולבדוק אם יש שגיאות טיפוגרפיות.
  • איתור באגים במערכת.

היו מקרים רבים בהם משתמשים איבדו הרבה מהכספים המוערכים שלהם בתהליך ICO עקב שגיאות בקוד, מיצוי נתונים פרטיים על ידי האקרים וחדירה. עדיף לבצע בדיקת רקע לפני שתעסיק מבקר עבור ה- ICO שלך. מבקר טוב ומנוסה יעזור לך להבין את התהליך ולשמור על כספיך.

מבקרי החוזים החכמים הטובים ביותר:

ישנן חברות רבות לחוזים חכמים ופרילנסרים זמינים בתחום. בחרנו כמה שמות פופולריים ואמינים שיש להם ניסיון באבטחת פרויקטים מוכרים היטב. הנה רשימה של מבקרי החוזים החכמים הטובים ביותר בשוק:

קודסקי

קודלסקי ממוקמת באירופה ובארצות הברית ומדורגת במקום הראשון בקרב מבקרי החוזים החכמים ומועדפת על ידי רבים בזכות השירות המתמחה והמתוזמן שלהם. קונדלסקי ידוע מאוד שהשם הוא תחום אבטחה crber שנכנס גם לאבטחת בלוקצ’יין. יש להם צוות מומחים שעובד במרכז האבטחה של בלוקצ’יין ומספק פתרונות מהימנים ומלאים בכיתה ארגונית. השירותים המוצעים על ידי אבטחת קודסלי כוללים:

  • ביקורת אבטחה, הערכה ואימות
  • סקירת אדריכלות אבטחה
  • תכנון ויישום אבטחה
  • הכשרה בטחונית

הם העבירו את שירותיהם לרשימת פרויקטים פופולריים של בלוקצ’יין כולל סולנה ואלרונד.

ConsenSys

ConsenSys מבוססת על המערכת האקולוגית של Ethereum ומטרתה לספק פתרונות בלוקצ’יין למוצרי צריכה, אנשים פרטיים ולספק אבטחה לעסקים. ConsenSys נוסדה בשנת 2014 ומורכבת מצוות מפתחי תוכנה, עורכי דין, ספקי אבטחה ומומחים בתחומים שונים של עסקים. הרעיון המרכזי הוא להביא לביזור מוחלט בחוזים חכמים וליצור יישומים לעסקים.

CertiK

שם גדול נוסף בשירות אבטחת הסייבר הוא CertiK. החברה מועדפת על ידי מובילי שוק רבים בגלל שקיפותה וכלי אימות המנועים ההופכים את הפלטפורמה להרחבה ובטוחה יותר. הברית האחרונה שלה עם המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין NEO חיזקה את האמינות והביצועים שלה.

CertiK מאומת באופן מתמטי אשר מתגבר על מגבלות האימות הידני. לאחרונה שילובם עם “UP Alliance” אימת עוד יותר את הפלטפורמה והוסיף לאמינותה.

מנוסה

מנוסה מנוהלת על ידי קבוצה של פרילנסרים מומחים המספקים שירותי ייעוץ וביקורת עבור חוזים חכמים. הצוות מורכב מפרופסורים לשעבר ב- MIT ועובדי גוגל שמוסיפים לאמינות החברה. זה עובד על בלוקצ’יין את’ריום וידוע בביצועים המופתיים שלו.

האקן 

האקן מספק שירותי אבטחת סייבר לעסקים מבוזרים ברחבי העולם. מהנדסי האקן מספקים שירותי ביקורת לפלטפורמות בלוקצ’יין שונות כמו TRON, Ethereum, EOS וכו ‘. המערכת מאמתת ומאמתת באמצעות ניתוח מתמטי כדי למגר כל פגיעות במערכת..

אימות זמן ריצה

אימות זמן ריצה עובד על “מסגרת K” הפופולרית ומספק שירותי אבטחה, בטיחות, אימות ואימות לעסקים. Runtime עבדה עם עסקים מהשורה הראשונה כמו נאס”א, בואינג, DARPA, טויוטה ושמות רבים אחרים בולטים בעולם העסקים. מטרתה לספק שירותי אימות עבור חוזים חכמים, שפות תכנות, מכונות וירטואליות ופרוטוקולי קונצנזוס.

סיכום

ביקורת אבטחה של פיתוח בלוקצ’יין נדרשת מאוד ומומלץ גם לבחור מבקר בעל מוניטין ותיק אמין. מקווה שנהניתם מאמר זה ב מבקרי החוזים החכמים הטובים ביותר. אל תהסס לשתף את המשוב שלך בקטע המובא להלן.