23 ארנקי הביטקוין הטובים ביותר | רשימת ארנקי BTC המובילה 2021

האם אתה מחפש את ארנק הביטקוין הטוב ביותר? רשמנו ארנקים מהימנים והבטוחים ביותר באינטרנט, בנייד, בנייר, בשולחן העבודה ובחומרה לאחסון ביטקוין להשקעה ארוכת טווח.

מיטב ארנקי הביטקוין - ארנק ביטקוין כל הסוגים

ביטקוין הוא סוג של מטבע קריפטו, אשר זמין בצורה של מטבע דיגיטלי / אלקטרוני. זה לא מטבע מודפס כמו דולר ויורו. כל עסקאות הביטקוין מבוססות על פעולות עמית לעמית וגם דמי העיבוד נמוכים מאוד בהשוואה למטבעות קריפטו אחרים. בפוסט זה אנו הולכים לדון, כיצד לאחסן ביטקוין בבטחה.

ארנק הוא תוכנה או יישום המשמש לאחסון של ביטקוין. זה פשוט מקל על אחסון ביטקוין מאובטח ומכאן שהוא נקרא באופן קולקטיבי ‘ארנק ביטקוין’. הוא מציע הגנה על מפתחות פרטיים הנחוצים לאחסון הביטקוינים. יישום הביטקוין הראשון שהתגלה בשימוש בטלפון הנייד הוא ארנק הביטקוין, שהוא יישום מאובטח ביותר. בפוסט זה אנו הולכים לדון סוגים שונים של ארנקים של ביטקוין.

ביטקוין הוא סוג של מטבע קריפטוגרפי המופעל בצורה של מטבע דיגיטלי או מטבע אלקטרוני. הוא משמש בעיקר למטרות עסקיות כמעבד תשלומים. היא משתמשת במתודולוגיית עסקאות עמית לעמית ומציעה גם חיובי עיבוד נמוכים מאוד.

אסטרטגיות מאחורי עסקאות ביטקוין:

ביטקוין הוא מעבד תשלום קוד פתוח שמקל על עסקאות ישירות של משתמשים ואינו מעודד שום מתווך בעסקאות. לאיש אין סמכות לשלוט בזה. צמתי הרשת מנטרים ומאמתים כל עסקה ומתאימה לאותה רשת מסוימת ומחזיקים את פרטי העסקאות המאומתות ב- Blockchains..

בלוקצ’יין ספר ספר ציבורי מבוזר המקבל ביטקוין כיחידת החשבון שלו. משתמשים יכולים לגשת לביטקוינים מכל מקום בעולם.

שיטת אחסון הביטקוין:

כדי לאחסן ביטקוין, משתמש צריך לבחור ארנק ביטקוין. ארנק הוא יישום תוכנה או תוכנה המשמשים לתחזוקת כל פרטי עסקת הביטקוין. זה מאפשר למשתמשים להוציא את הביטקוינים שלהם ולגשת אליהם בצורה יעילה. על מנת שתשלח או יתקבל תשלום ביטקוין, יש צורך בארנק ביטקוין.

המפתחות הפרטיים הנדרשים להוצאת כספים וגישה לכתובות ביטקוין נשמרים בבטחה בארנקי הביטקוין. לכן חיוני שיש לשמור על ארנק ביטקוין בצורה מאובטחת ויש לקחת גיבוי. במקום לאחסן מזומנים בארנק פיזי, אנו הולכים על ארנקים דיגיטליים לצורך אחסון ביטקוין.

הצורך בשימוש בארנקים של ביטקוין:

נדרש ארנק ביטקוין להחלפת תשלומי ביטקוין. הוא מציין כי כל תשלום וביטקוין ניתן לשלוח או לקבל רק בעזרת ארנקים של ביטקוין. אז המשתמשים צריכים ליצור, להוריד או לקנות ארנק ביטקוין בכדי לבצע תשלומי ביטקוין.

תכונות של ארנקים של ביטקוין:

 • המאפיינים הייחודיים של ארנקי הביטקוין כוללים:
 • בטיחות וביטחון
 • החלפת מטבעות חינם בין משתמשים
 •  תוספת של כל כתובות הביטקוין (כתובות ציבוריות).

בחירת ארנק:

בחירת ארנק היא פשוטה מאוד. אך בעת בחירת ארנק, עלינו להבטיח כי הביטקוין המושקע יישמר בצורה בטוחה ובטוחה. כמו כן, עלינו להבטיח כי הארנק שנבחר חייב להיות תואם למכשיר ה- Android, ה- iPhone והכוננים הקשיחים שלנו.

דרכים לאבטחת ארנקי ביטקוין:

ניתן לשמור על ארנקי ביטקוין על ידי ביצוע הפעולות הבאות:

 • לוקח גיבוי
 • אחסון קר או הפיכת הארנקים למצב לא מקוון
 • ביצוע הצפנה
 • ביצוע עסקאות מרובות חתימות.

ארנקים של ביטקוין לרוב זמינים במגוון גדלים וצורות ומתוכננים בדרכים שונות למכשירים שונים.

מיטב ארנקי הביטקוין: 

הארנקים הם מחמשת הסוגים השונים הבאים:

 • ארנקי רשת
 • ארנקים לשולחן העבודה
 • ארנקי חומרה
 • ארנקים ניידים
 • ארנקי נייר

נדון בכל אחד מהם בכמה דוגמאות פופולריות.

ארנקים לשולחן העבודה:

מדובר במעין יישומים המותקנים במערכת המשתמש או במחשב השולחני. הם מאפשרים למשתמש לבצע עסקאות ביטקוין בשולחן העבודה עצמו. הם מספקים רמת אבטחה גבוהה יותר לאחסון ביטקוין. ‘Core Bitcoin’, ‘Armory’, ‘Multibit’ ו- ‘Electrum.org’ הם כמה מהדוגמאות לארנקים שולחניים..

ארנק אטומי

ארנק אטומי הוא ארנק חדש ללא משמורת רב-נכסים לאחסון וניהול מאובטח של BTC, ETH, XLM, XRP, LTC, ומעל 300 מטבעות ואסימונים אחרים. נכסי הצפנה והתכונות מתעדכנים באופן קבוע. מפתחות פרטיים מוצפנים באופן מאובטח במכשיר של המשתמש, כך שיש לאחד שליטה מלאה בכספים שלהם.

ארנק אטומי

אפליקציית שולחן העבודה זמינה עבור Windows, macOS, אובונטו, דביאן ופדורה. גרסאות אלפא פרטיות של אפליקציות מובייל ל- Android ו- IOS יפורסמו בנובמבר 2018.

ארנק אטומי הוא אחסון מאובטח ב- All-in-One, שאינו משמורן, עם ממשק חלק ומקיף. הארנק תומך ב- Atomic Swaps, תכונה חדישה המסייעת למשתמשים לחסוך משמעותית בתשלומים. הארנק האטומי גם מאפשר למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ב- USD ו- EUR ולהחליף את הנכסים שלהם בשערים הטובים ביותר באמצעות Changelly או ShapeShift..

תבע את 15 אסימוני AWC שלך בחינם:

 • הורד את הארנק האטומי
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

Electrum:

אלקטרום

Electrum הוא ארנק שולחן עבודה חינמי, מבוזר, בטוח ומאובטח לביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים, המומלץ גם על ידי Bitcoin.org. הוא מציע התאוששות של הארנק באמצעות הביטוי הסודי. הוא מציע תומכים בארנקי חומרה פופולריים כולל Ledger, Trezor ו- Keepkey.

סֵפֶר שֵׁמוֹת:

ארנק יציאה

Exodus הוא ארנק שולחני אטרקטיבי, ידידותי למשתמש ופופולרי, שהוסיף לאחרונה גם אפליקציה למכשירים ניידים ותומך במגוון רחב של מטבעות ואסימונים. הוא מצויד בבורסה מובנית, כך שמשתמשים יכולים להחליף קריפטוגרפיה בתוך הארנק עצמו. הוא מציע גם מנהל תיקים אטרקטיבי לעקוב אחר כל הנכסים שלך.

ליבת ביטקוין:

ליבת ביטקוין

סוג זה של ארנקים שולחניים מציע אחסון ביטקוין מאובטח על ידי שליטה בכל המפתחות כולל מפתחות פרטיים וציבוריים כאחד. יישום זה מחזיק גם בפרטי עסקת הביטקוין ומשתמשים יכולים גם לקבוע את העמלה עבור עסקאות תוך כדי ביצועה. זהו הארנק הראשון שהתגלה בין ארנקי שולחן העבודה. לקוח שולחן העבודה הליבה של Bitcoin זמין עבור פלטפורמת Windows ו- Mac Linux

ארנק גארדה

ארנק גארדה הוא ארנק רב-מטבעי התומך בביטקוין BTC, Ethereum, Litecoin, Monero ויותר מ -40 חסימות גדולות אחרות (כולל BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, XRP, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH ועוד. ) יחד עם האסימונים שלהם. הארנקים המסופקים על ידי Guarda זמינים בגרסאות האינטרנט, השולחן העבודה, Chrome Extension ו- Mobile, כל אלה שאינם משמורת, בחינם להגדרה וידידותיים למשתמש..

ארנקי שומר

המגוון הרחב של מטבעות נתמכים הוא לא הרווח היחיד שמגיע משימוש ב- Guarda כספקית הארנקים – החברה מקפידה לבנות את כל המערכת האקולוגית סביב אחסון הצפנה הרב-מטבעי שלהם. בשל המסלול שעבר בפונקציונליות, כל ארנקי Guarda מצוידים בשירותי חילופי מובנים, רכישות מטבעות קריפטוגרפיים, תכונות ספציפיות למטבע של מטבעות נתמכים ועוד..

ארנק ביטקוין שאינו משמורן הוא כבר הבחירה הביטחונית הנכונה, אך עבור אלה שמוכנים לשפר את רמות הבטיחות שלהם ב- BTC, עוד יותר, לגווארדה יש ​​קיר חומרה Ledger Nano.

אינטרנט / ארנקים מקוונים:

אלה יישומים או אתרי אינטרנט האחראים על ניהול המפתחות הפרטיים. הם מאפשרים גישה דרך כל מכשיר באינטרנט בעזרת חיבור לאינטרנט. העסקאות שבוצעו בארנקים אלו מהירות וקלות יותר. האופי הפחות מאובטח שלהם מאפשר גניבה קלה של bitcoins על ידי האקרים. ‘Blockchain.com’, ‘GreenAddress’ ו- ‘Coinbase.com’ הם דוגמאות לארנקים מקוונים.

Coinbase:

Coinbase-wallet

Coinbase הוא אחד הארנקים המקוונים הפופולאריים ביותר עבור Bitcoin. כעת הוא זמין למכשירים ניידים. מלבד ביטקוין, הוא תומך גם באת’ריום, ליטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים. משתמשים יכולים לקנות מטבעות חליפין ולהחליף אותם גם בארנק Coinbase עצמו.

הצטרף לארנק CoinBase

בלוקצ’יין

ארנק blockcahin

זהו אתר ידוע ביותר לבדיקה ולביצוע עסקאות ביטקוין. הוא מציע תמיכה מרובת מדינות וחוצה פלטפורמות ומציע גם שימוש קל. בנוסף, היא מציעה כרגע ארנקי חליפין וקריפטוגרפים התומכים בביטקוין, אתר, ביטקוין קאש, סטלר ו- USD PAX. קישור לארנק

GreenAddress:

ארנק ירוק

Greenaddress הוא עוד ארנק קריפטוגרפי פופולרי שמומלץ מאוד לאבטחה טובה יותר של הכספים שלך. זהו ארנק דטרמיניסטי היררכי המשתמש בתקן נגזרת המפתח BIP32. היא מציעה את המתקן לבדיקת איזון בעזרת מצב הצפייה בלבד.

BitAmp:

ארנק ביטמפ

Bitamp הוא ארנק ביטקוין אנונימי, קוד פתוח, בצד הלקוח, וקל לשימוש כדי לנהל, לשלוח ולקבל BTC מכל מכשיר. משתמשים יכולים ליצור ארנק חדש בקלות על ידי ביטויים של 12 מילים ויכולים לגשת לארנק שלהם בכל עת בעזרת ביטוי של 12 מילים ומפתח פרטי. בניגוד ל- Coinbase, Bitamp מאפשרת למשתמשים לגשת למפתח ה- pvt שלהם, כלומר למשתמשים תהיה שליטה מלאה על הקרן שלהם. קישור ל- Bitamp

ארנקי חומרה

ארנקי חומרה הם מכשירים זעירים, שאחראים על בטיחותם של מפתחות פרטיים הנחוצים לגישה לביטקוין. מדובר בסוג ארנקים פיזיים לאחסון ביטקוינים ומומלצים לאחסון כמות ניכרת של ביטקוינים. הם שולטים על ביטקוינים בעזרת אפשרויות plug and play. ‘Trezor’, ‘Keepkey’ ו- ‘Ledger’ הם כמה מהדוגמאות לארנקי חומרה. יש לנו מאמר מפורט נפרד על 25+ ארנקי חומרה של Bitcoin.

כמה ארנקי חומרה פופולריים הם:

NameImageCoin SupportPrice קישור לאתר
אליפאל טיטאן ארנק חומרה ביטקוין של אליפאל טיטאן -30 מטבעות

-תומך 1000+ אסימונים

-תומך בכל ERC20, TRC20,

אסימונים TRC10, EOS ו- BEP

169 דולר קנו את אליפאל טיטאן
טרזור ​​אחד מיטב ארנקי ETH 2018 1180+ (מטבעות + אסימונים) 48 אירו קנו את Trezor One
טרזור ​​ת דגם טרזור ​​t - ארנק טזו 1180+ (מטבעות + אסימונים) 149 אירו קנו את Trezor T.
ספר ספרים ננו ס Ledger-Nano-S 23 מטבעות

אסימונים של ERC-20

59 דולר קנו את Ledger Nano S
ספר חשבונות ננו X ספר חשבונות ננו x iota חומרה 23 מטבעות

אסימונים של ERC-20

119 דולר קנו את Ledger Nano S

ארנקים ניידים

אלה דומים לארנקים שולחניים ומשמשים בדרך כלל בסמארטפונים. מומלץ לאחסון של מספר מצומצם של ביטקוינים מכיוון שזו אפשרות פחות מאובטחת בהשוואה לארנקים אחרים. ‘Mycelium’, ‘Xapo’, ‘Wirex’ ו’ארנק לחם ‘הם כמה מהדוגמאות לארנקים ניידים.

תַפטִיר:

ארנק תפטיר

זה ידוע כאפשרות מומלצת ומאובטחת ביותר לאחסון ביטקוין נייד. קרא עוד על Mycelium.

ארנקים ניידים פופולריים אחרים הם:

מטבע בסיס

סֵפֶר שֵׁמוֹת

ארנק לחם

ארנק אדג ‘

ארנק אלקטרום

ארנקי נייר:

ארנק נייר

ארנק נייר ביטקוין

אלה ארנקים מעוצבים, בהם הביטקוין מאוחסן על גבי ניירות. הם מחזיקים את הביטקוינים במצב לא מקוון כך שהם בטוחים מאוד. ארנק Bitcoin נייר מספק שליטה על המפתחות הפרטיים המשמשים. לא ניתן לשחזר אותם כארנקי חומרה. יש סיכוי לאובדן ביטקוין עקב דהייה או הרס של ניירות. חלק מהדוגמאות לארנקי נייר הן:

ארנק נייר ביטקוין

BitAddress

BitcoinPaperWallet