איך הולך לגיט עם מטבעות קריפטוגרפיים יכול להועיל לעסקים גדולים

ישנם מספר גדל והולך של אמצעי תשלום בהם ניתן להשתמש בעסקאות פיננסיות רבות, כגון כרטיסי חיוב או אשראי קיימים כבר עשרות שנים. עם זאת, מטבעות קריפטוגרפיים עדיין חדשים יחסית. משתמשים בהם יותר ויותר בימינו וישנן דרכים רבות בהן הם יכולים להועיל לעסקים גדולים.

בשנת 1998 מהנדס מחשבים בשם Wei Dai הכריז כי ניתן להשתמש בקריפטוגרפיה ליצירת מטבע חדש. קריפטוגרפיה היא דרך להגן על מידע וזה תמיד הולך להיות חבר של כל מי שרוצה לבצע עסקאות פיננסיות.

ביטקוין לעסקים

בשנת 2009, רעיונות מהפכניים אלה הוצאו אל הפועל ונוצר בראשית בלוק בראשית והחל את מטבע הביטקוין. ישנם מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים כגון Litecoin, NEO, Stellar ו- Cardano. אם היית הולך בתוכנית המשחק ‘חסרת טעם’ ומבקש למנות מטבע קריפטוגרפי, הביטקוין הוא לא זה שילך כי זה הדבר שרוב האנשים חושבים עליו כאשר מוזכר נושא המטבעות הקריפטוגרפיים..

הגעת האינטרנט שינתה את אופן ניהול העסק. כל אותן עסקאות פיננסיות מתרחשות באופן מקוון, אך יש לה גם חסרונות. הונאות באינטרנט כולן רווחות וחשוב להשתמש באמצעי תשלום בטוח ככל האפשר. מטבעות קריפטו בהחלט מתאימים לחשבון כשמדובר בבטיחות מוגברת ולא רק באינטרנט.

מדוע זה המצב? ובכן, רמאים משגשגים בכך שהם שמים את ידם על פרטים אישיים. לאחר שנאספו אלה הם יכולים לגשת לחשבונות של אנשים אחרים ולהתחיל לבצע משיכות. אם אתה משתמש בכרטיס חיוב או אשראי, המידע האישי שפותח את המפתח לחשבונך שם מחכה לגניבה. עם זאת, כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים, זה לא המקרה.

אין בנק מרכזי כשמשתמשים בקריפטוגרפיה כמו ביטקוין. אתה פשוט שולח את הכספים לאדם האחר וזו העסקה שהושלמה. לא מעורבים פרטים אישיים ולכן הכל הרבה יותר בטוח וזה משהו שיהיה אטרקטיבי לעסקים.

היעדר בנק מרכזי שימושי בדרכים אחרות. תמיד קיימת הסכנה שבחשבונות בבנק שלך יוקפא מסיבה זו או אחרת. כשמשתמשים במטבעות קריפטוגרפיים זה לא יקרה. האדם שמבצע את ההעברה של, למשל, ביטקוין, הוא הבעלים של אותם.

תחום אחד בו משתמשים יותר ויותר במטבעות קריפטוגרפיים הוא באתרי הימורים מקוונים. מספר גדל והולך של בתי קזינו בקריפטו שבהם המהמרים יכולים להשתמש במטבעות אלה כדי לשחק משחקי קריפטו. ישנם אתרים המפרטים את אלה שמקבלים מטבעות קריפטוגרפיים ולכן חשוב לבקר בהם.

יש הרבה מילים נוראיות של ארבע אותיות, אבל יש שלוש אותיות שמפחידות עוד יותר. מס הוא אף פעם לא משהו שאתה מעריך, אבל אם אתה משתמש בביטקוין, אין שום מס.

הסיבה לכך היא שלא סתם בנק מרכזי שאינו נוכח, וגם אין ממשלה להתמודד איתה. היעדר הרגולציה יוערך מאוד על ידי מי שמבצע עסקאות באופן זה.

תכונה חשובה אחת שתרצו לראות בעת שימוש באמצעי תשלום היא מהירות העסקה. זה כל כך מתסכל כשאתה מקדיש את הזמן שלך לחכות לכספים שיסולקו בבנק. זה לא עוזר לתזרים המזומנים שלך קצת?

בעיה זו אינה קיימת כשמשתמשים בקריפטוגרפיה. העסקה תתקיים כמעט באופן מיידי, כך שאולי מזומנים נחוצים יהיו איתך מיד, מוכנים לשמש לעסקה אחרת.

יש כמה חסרונות בשימוש במטבעות קריפטוגרפיים אך ככל שיעבור הזמן, אלה יפחתו. ישנה תנודה בערך של אמצעי תשלום זה, אך זהו מצב המקובל בכל העסק. הערך של לירות, יורו ודולר משתנה כל הזמן ותמיד יהיה. ככל שמשתמשים במטבעות קריפטוגרפיים יותר כך התנודות בערכן עשויות להיות פחותות.

הקבלה של המטבעות הקריפטוגרפיים היא החשובה. ככל שחברות משתמשות בהן יותר לעסקאות פיננסיות, כך טוב יותר. שימוש מוגבר זה יראה שיש מידה גוברת של אמונה במטבעות הקריפטוגרפיים. עסקים לא היו משתמשים בהם אם הם לא חושבים שלשימוש שלהם יש יתרון כלשהו עבורם.

אתה יכול לראות אם כן שישנן מספר סיבות לכך שעסקים נוטים יותר להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים. אף אחד לא רוצה לראות את עצמו הופך להונאה פיננסית ומטבעות קריפטוגרפיים בהחלט עוזרים בתחום זה. אי צורך להתמודד עם בנק מרכזי או ממשלה הוא תמיד דבר שיענג את העסקים. מהירות העסקה היא הדובדבן שבקצפת בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים. זה אולי לא משתלט מהמטבעות העיקריים, אבל הם כאן כדי להישאר, והשימוש בהם הולך וגדל ככל שעובר הזמן.