3 הפלטפורמות הטובות ביותר להתחיל SIP בביטקוין (Cryptocurrency) 2021

השקעה שיטתית או SIP בביטקוין מכונה גם המצאה תקופתית של קריפטו / הפקדת מטבעות קריפטוגרפיים חוזרת. הפלטפורמה הטובה ביותר ליצירת SIP תלויה בגורמים שונים עליהם נדבר במאמר זה.

ביצוע השקעה על בסיס קבוע הוא רעיון טוב מכיוון שקל לשים סכום כסף קטן במקום לבצע השקעה גדולה בבת אחת. באופן קבוע, ההשקעה שלך עשויה להיות צנועה יחסית, ללא קשר לסכום ההשקעה. השקעה תקופתית גם מנטרלת את הסיכון הכרוך בתנודות בשוק וההחזקה הכוללת שלך גדלה בהתמדה. סיבה נוספת להיכנס לתוכנית השקעות שיטתית (SIP) אם המשקיע לא מושקע עמוק במעקב השוק מקרוב. כמו ב- SIP, המשקיעים מכינים תוכנית, בוחרים את הנכס ומתחילים להשקיע בכך מבלי להשקיע זמן רב בפעילות שוק לצפות מקרוב..

תוכנית השקעה שיטתית SIP בהפקדה חוזרת ונשנית של מטבעות קריפטוגרפיים

הפופולריות של מטבעות קריפטוגרפיים גוברת מדי יום ויש התפתחויות רבות שעוברות להעביר מטבעות קריפטוגרפיים למיינסטרים של מערכת הכספים. הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הראשון שנוצר לפני עשור ועדיין שולט בשוק מבחינת שווי שוק ונפח סחר. מחיר הקריפטו תלוי בביקוש וההיצע אליו. עד לתאריך, הוכח כי ביטקוין מספק את ההחזר הגדול ביותר על ההשקעה מאז שהוא התקיים, אך עדיין קיים סיכון עצום בהשקעה בקריפטו ו- SIP בביטקוין (או במטבע אחר) הוא דרך נהדרת למזער את הסיכון.

הדרכים הטובות ביותר להתחיל תוכנית השקעות שיטתית (SIP) בביטקוין

SIP בביטקוין מכונה גם המצאה תקופתית והפקדה חוזרת. במקרה והשקעה בקריפטו מושכת, אתה ואתה החלטת לעשות SIP בביטקוין; ואז במאמר זה נדון בכמה אפשרויות להשקעה ב- SIP. עם זאת, מספר מוגבל של בורסה או אתרי אינטרנט המספקים תכונה של SIP עדיין יש כמה חילופי אמין ומהימנים שמציעים למשתמשים ליצור SIP עם מטבעות קריפטוגרפיים כגון Bitcoin, Ethereum ומעט קריפטו פופולרי אחר..

Coinbase

בסיס מטבעות

Coinbase, שנוסד בשנת 2012, הוא אחד הארנקים הגדולים, הוותיקים והאמינים ביותר של מטבעות חליפין ובסיסם בסן פרנסיסקו, קליפורניה. Coinbase מציעה מוצרי קריפטוגרפיה שונים כולל ארנק, Exchange, Cryptocurrency Gateway, ועוד רבים אחרים. משתמשים יכולים לקנות, למכור ולאחסן קריפטוסים פופולריים כמו ביטקוין, את’ריום, ביטקוין מזומנים, ליטקוין, טזוס ורבים אחרים. Coinbase מציעה את שירותיה ב -42 מדינות נכון לעכשיו ויש לה יותר מ -20 מיליון לקוחות ברחבי העולם. אחסון מטבע קריפטוגרפי בארנק מקוון הוא תוכנית מסוכנת ו- Coinbase לוקח את זה ברצינות רבה. זה מאחסן רק 2% מהקרן שלך בארנק מקוון והיתרה המקוונת של ארנק Coinbase USD מכוסה על ידי ביטוח FDIC.

Coinbase מאפשר ללקוחות לבצע רכישות חוזרות (SIP). אפשרות קנייה חוזרת מוצעת כדי למנוע סיכון תזמון המכונה גם ממוצע של עלות דולר. הם גם מאפשרים למשתמשים לבטל את הרכישה החוזרת שלהם בכמה לחיצות בלבד שניתן לעשות באמצעות האתר.

הבעיה היחידה ב- Coinbase שתכונת ההפקדה החוזרת הזו זמינה למדינות נבחרות בלבד.

הצטרף ל- Coinbase כדי ליצור SIP !!!

BitDroplet

BitDroplet SIP בביטקוין - SIP במטבעות קריפטוגרפיים

BitDroplet היא פלטפורמה חדשה יחסית המאפשרת למשתמשים להשקיע בביטקוין עם השקעות קטנות שהם מכנים זאת תוכנית רכישה שיטתית (SPP). BitDroplet הוא תוצר של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אינדיאניים מפורסמים אשר הושק בשנת 2017. כאמור באתר Bitdroplet, משתמשים יכולים להתחיל עם INR 78 בלבד (~ $ 1) ליום. עמלה של 0.25% הנגבית כדמי סחר במועד כל רכישה ובמועד הפדיון גם כן. אין חיובים נסתרים נוספים.

בזמן כתיבת פוסט זה, Bitdroplet תמכה במספר מצומצם של מדינות כולל הודו, אירופה ובריטניה, ותומכת בהשקעות ב- IRN, EURO ו- POUND. נכון לעכשיו הם תומכים בביטקוין עבור SPP ומתכננים להוסיף מטבעות קריפטוגרפיים נוספים בעתיד.

הצטרף ל- Bitdroplet כדי ליצור SPP !!!

Unocoin

unocoin SIP crypto

Unocoin היא בורסת המטבעות הראשונה של הודו שהושקה בשנת 2013. הרעיון של SIP בביטקוין הושק בתחילה על ידי Unocoin בשנת 2015. תכונת SIP של Unocoin מאפשרת למשתמשים להתחייב להפקדה קבועה של INR קבועה בה הם יכולים להתחיל עם מעט כ- INR 50 בלבד. כל מה שאתה צריך לעשות את זה כדי לממן את ארנק ה- INR שלך ולהתחיל את ה- SIP. לאחרונה, Unocoin מרחיבה את תוכנית SIP להשקעה הרגילה באת’רום והם מכנים אותה תוכנית קנייה שיטתית (SPB). כאמור ב שלהם הוֹדָעָה מיום 25/04/2020, יש עמלת עסקה של 0% עבור BTC ו- ETH עבור SBP.

במקרה שאתה מתכנן להתחיל השקעה תקופתית באת’רום, בהחלט יהיה לך מרגש שמאת’רום עובד עבור את’ריום 2.0 ועובר לעבור מ- PoW ל- PoS, מה שיכול להשפיע באופן דרסטי על תנועת המחירים בכיוון חיובי..