4 דרכים להתעדכן במטבעות קריפטוגרפיים

בכל הנוגע למימון, הדברים יכולים לנוע במהירות – ועולם המטבע הקריפטוגרפי אינו יוצא מן הכלל. אך בשל התנודתיות הגבוהה של מרבית הקריפטוסים (כמו גם התקנות המשתנות המנסות לשלוט בהן), יכול להיות קשה לעקוב אחר כל החדשות האחרונות בנושא קריפטוגרפי..

משערוריות מסחר ו חדשות קשירה להשקת אלטקוין חדש, שוק הקריפטו יכול להשתנות כמעט בן לילה. כדי להחמיר את המצב, לעתים קרובות יש הרבה מידע מוטעה סביב קריפטו בתקשורת. אז איך תוכלו לוודא שאף פעם לא תחמיצו התפתחויות בתעשייה ויש לכם גישה למידע שאתם יודעים שתוכלו לסמוך עליו?

הישאר מעודכן עם מטבעות קריפטוגרפיים

בין אם אתה משקיע קריפטו מנוסה או חובב בעל עניין אקדמי, ריכזנו רשימה של ארבע דרכים להתעדכן במגמות החדשות האחרונות של מטבעות קריפטו.

עקוב אחר האשטגים בלינקדאין / טוויטר

אינך צריך להיות משקיע קריפטוגרפי מקצועי בכדי להפיק תועלת ממידע ברשת חברתית מקצועית זו. לינקדאין אמנם הציגה איסורים סלקטיביים על מודעות קריפטו עוד בשנת 2018 (הצטרפות לרשימה ארוכה של חברות מדיה חברתית שהציגו איסורים דומים, כולל פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם), אך זה עדיין מקום נהדר לגשת אליו חדשות קריפטו..

על ידי ביצוע hashtags של מטבעות קריפטוגרפיים, אתה יכול לוודא שמידע רלוונטי בענף יופיע ישירות בהזנת החדשות שלך. מכיוון ש- LinkedIn היא רשת חברתית, יש גם יתרון נוסף שתוכלו לדון במגמות והתפתחויות עם משתמשים אחרים.

הגדר התראות Google

כשאתה מחפש חדשות, נאמר לעתים קרובות שהגישה הטובה ביותר היא לגוון את המקורות שלך. במילים אחרות, לא תמיד זה רעיון טוב להסתמך על פלטפורמה אחת – על ידי איסוף המידע שלך ממספר מקורות, אתה יכול לאסוף את כל העובדות ולהגיע לנקודת מבט מאוזנת.

כדי להשיג זאת, אסטרטגיה מצוינת היא להקים התראה של גוגל במחשב הנייד או בטלפון. זה יבטיח שלעולם לא תחמיץ סיפור שמתפרסם באינטרנט, ללא קשר לפרסום שהוא מופיע בו. התראות גוגל עובד על ידי מעקב אחר מדור החדשות המקוון של גוגל עבור מילות מפתח או ביטויים ספציפיים ושליחת תוצאות התואמות את ההתראה שלך ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

פשוט טען את דף הבית של התראות Google והזן את מילות המפתח שאליהן תרצה לעקוב. אלה יכולים להיות ‘קריפטוגרפיה’, ‘קריפטו’, ‘ביטקוין’, ‘קשירה’, ‘אלטקוין’, ‘מאזניים’ – כל מה שצפוי להופיע בסוג המאמרים שתרצו לקרוא. אתה יכול לשנות את ההגדרות כדי להחליט באיזו תדירות גוגל ישלח לך דוא”ל עם התוצאות, כמו גם אם ברצונך לסנן את תוכן הבלוג כדי לוודא שאתה מקבל התראה רק על ידי חדשות חדשות..

הירשם לאתרי חדשות קריפטו

מאז השקתו של הביטקוין בשנת 2014, ראינו עלייה עצומה במספר אתרי החדשות והניתוח הייעודיים של מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתה מכיר השקעה בקריפטו – כולל טרמינולוגיה טכנית ואלטקוינים לא ברורים יותר שהציבור הרחב אולי לא מודע להם – אתרים אלה הם לרוב בחירה טובה יותר מאשר מדורי הכספים בעיתונים הלאומיים. רבים יפרסמו סיפורים כל חמש דקות בערך על מנת לשקף ערכי שוק משתנים, כך שאם אתה רוצה שהמידע שלך לא יהיה מעודכן, אלא מעודכן דַקָה, הם צריכים להיות נמל השיחה הראשון שלך.

על ידי הרשמה לניוזלטרים בדוא”ל שלהם, ככל הנראה תקבל עדכונים יומיים או שבועיים לסיכום על אירועי הצפנה האחרונים. זו דרך מושלמת לוודא שלא תפספסו סיפורי חדשות במהלך השבוע.

עקוב אחר רגולטורי הצפנה המקומיים שלך

הסדרת מטבעות קריפטוגרפיים היא קשה לשמצה, וזה לא מפתיע כאשר לוקחים בחשבון שבמקור ביטקוין הומצא בכדי להסיר את ההתערבות של צדדים שלישיים בהעברות כספים דיגיטליות.!

מכיוון שלעתים קרובות כל כך קשה לאכוף את החוקים סביב הצפנה, הם עשויים להיות מוצפנים בעצמם. בארה”ב, למשל, תקנות המטבעות הקריפטוגרפיים עשויות להשתנות ממדינה למדינה. עדיפות עליכם להתעדכן בחוקים המשפיעים ישירות על אזורכם, אך זו יכולה להיות משימה מאתגרת.

אחת הדרכים להקל היא על ידי קבלת המידע שלך ישירות מפי הסוס. עקוב אחר הרגולטור הלאומי או האזורי שלך ברשתות החברתיות כדי לגלות שינויים רגולטוריים בזמן שהם קורים. רשות ניירות ערך של ארה”ב, למשל, פרסמה בעבר הצהרות על מטבעות קריפטוגרפיים ועל מידת היקפם תחת סמכותה. פרופיל הטוויטר שלו שווה מעקב אם ברצונך לעדכן תכופות בתעשייה.

אתה יכול גם לשקול להירשם לעדכוני דוא”ל מה- מועצת פיקוח על יציבות פיננסית (FSOC), מפנה מטעם האוצר האמריקני שהוקם בינואר 2018 כדי לחקור את שוק הקריפטו.

אם אתה מעוניין להתעדכן בחדשות הקריפטו האחרונות, אנו מקווים שרשימה זו נתנה לך את הכלים הדרושים לך כדי להישאר מעודכן יותר היום..