5 האופים הטובים ביותר של Tezos עבור XTZ היערכות בשנת 2020

על בעלי העניין או האופים של רשת Teos להאציל מטבעות Tezos או XTZ כדי לזכות בפרסים. אופים שמשקיעים ב- XTZ שלהם ולוקחים חלק בתהליך האפייה זוכים בפרסים מהרשת. התגמול הוא בין 5% ל -10% בשנה אך משתנה עם הזמן. אם אתה חדש בזה, קרא כמה יסודות על אפיית Tezos והאצלתם. הבחירה באופה הטוב ביותר של Teos תלויה בפרמטרים שונים, כולל מרווח תשלום, ניכוי שכר טרחה, אמינות.

האפייה הטובה ביותר של אופי ה- Tez XTZ

על מנת לזכות בתהליך ולהרוויח את הפרס, על האופים לקבל לפחות גליל אחד המקביל ל -10,000 XTZ. יתר על כן, עליהם להיות בעלי מערכת מחשב ולדעת על הטכניקות השונות להשלמת תהליך העסקה. התהליך כולו חשוף לעיתים קרובות לסיכוני פריצה או הסתננות וחריגות טכניות.

ובכן, אל תדאג יותר. למרבה המזל, Teos הגיע עם פיתרון חלופי של משלחת. ישנם אופים שונים שהעלו את הרעיון הייחודי של שירותי אפייה בקנה מידה. כאן תוכלו פשוט להאציל את זכויות האפייה לשירותי האופה והם יעשו את השאר עבורכם תמורת סכום קטן של תשלום שנמצא בין 5% עד 15% קיצוץ מתגמולי האפייה שלכם. האופים האלה יעבירו את התגמולים שלך באופן אוטומטי ישירות לארנק שלך מעת לעת. אתה יכול להוציא אותם או להאציל אותם בהתאם לצרכים שלך. החזרתי את התשלום הראשון שלי לאפיית Tezos לאחר כחודש ואז לאחר כל 3 ימים בערך 5-7%.

מאמרים מומלצים: 

  • ארנקי ההימור הטובים ביותר התומכים בהימור קל 
  • רשימת ספקי שירותי הימור (SaaS)

5 האופים הטובים ביותר של Tezos עבור XTZ הימור:

יש מעט אמצעים להחליט על האופה הטוב ביותר עבורך, שני פרמטרים חשובים הם לוח התשלומים והתשלום. לחלק מהאופים אין חדרים לחברים חדשים. הנה כמה אופים שנבחרו ביד עבורך, אך בדוק באתר האינטרנט שלהם אם יש להם זמינות או לא. יש מעט ארנקים של Tezos, כולל Tezbox, שבהם תוכלו להעביר בקלות את ה- Tezos לאפייה.

Binance.com

בינאנס היא ידועה, אחת מחילופי המטבעות הגדולים בעולם. המערכת האקולוגית של Binance מספקת שירותים כמו החלפה נקודתית, החלפה עתידית, דקס, חיסכון, הלוואות והימורים. Binance מספקת גם שירות אפיית Tezos והחלה לאפות מאז דצמבר 2019. משתמשים יכולים לאפות Tezos בקלות עם Binance על ידי הרשמה לבורסה. בעת כתיבת שורות אלה, תשואת ההימור לאפיית בינאנס היא 6.24% עם גבוהה מאוד אם משווים אותה עם שחקנים מבוססים אחרים בשוק. חיובי בינאנס ללא עמלה לשירות ההימורים. הצטרף ל- Binance Exchange

Bake’n’Rolls.com

Bake’n’Rolls הוא שירות משלחת מבוסס אוקראינה והם זמינים 24/7. הוא נתמך על ידי ארנק Ledger Nano S, שמומלץ מאוד בשל תכונות האבטחה הגבוהות ביותר שלו. הוא מתוחזק על ידי שרת HPE ProLiant DL360 Gen10. כל התגמולים והרווחים נרשמים בגליונות האלקטרוניים של Google, אשר יכולים להיות מאומתים בכל עת על ידי בעלי העניין.

התשואה השנתית הדינמית מאפשרת לבעלי העניין להרוויח את הסכום המדויק בו תמכו בניכוי עמלת האופים. הפרסים מחולקים לאחר סיום כל מחזור. הם ניכו 10% כתשלום מתגמולי האפייה שלך.

HappyTezos.com

שבסיסה באוסטריה, Happy Tezos הוא שירות משלחת שהמוטו העיקרי שלו הוא הביטחון והבטיחות של מטבעות ה- Tezos שלך. אין צורך בהרשמה ותוכל לבדוק את התגמולים שלך בכל עת על לוח המחוונים. משקיעים יכולים להצטרף על ידי מתן אג”ח שהם למעשה פיקדונות ביטחוניים. ההחזר הנוכחי על ההשקעה או ההחזר על ההשקעה למחזור הוא 12.5% ​​לשנה. התגמול שנצבר מחולק בין בעלי העניין, חברי מאגר האג”ח וצוות המשלחת. כדי להיעזר בשירות, האסימונים נשמרים בחשבון המשלחת שניתן למשוך בכל עת על ידי מתן הודעה מוקדמת. דמי השירות כאן הם 15%.

אוורסטייק

Everstake הינה ספקית שירות ההימור המספקת היערכות למספר מטבעות כולל Tezos, Cosmos, Algorand, Harmony, Solana, Decred, EOS, Icons, ועוד מטבעות רבים. היא הוקמה באוקראינה על ידי Attic Lab, יצרנית בלוקים של EOS. אוורסטייק החלה את אפיית טזו במאי 2020. והם גובים על כך דמי אופה של 5%. תשואת ההימור של XTZ של Everstake היא 5.92% (בהתבסס על יעילותם של 10 המחזורים האחרונים.

Tezos. הצבעה

ההצבעה של טזוס מבוססת על הולנד והיא עוזרת לך להרוויח תשואות מכל מחזור אפייה. ניתן גם להשתתף במאגר האג”ח ולהכפיל את התשואות בשיעור של 14% לשנה. הוא נתמך על ידי BlockBay Capital. הצעת טזוס מבטיחה תשואות ללא סיכונים למאצליה וגם זאת בפרקי זמן קבועים. הצעת טזוס גובה 15% כדמי שירות. מרווח התשלומים שלהם מסומן כמצוין.