כיצד מערכת הדירוג של Covesting מעלה את תחרות המטבעות הקריפטו

קח רק דקה או שתיים לעיין בטוויטר קריפטו או בכל אחת מתת-Reddits הקשורות לסחר קריפטוגרפי, וללא ספק תבחין כי סוחרים יכולים להיות רברבנים. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא ספקולטיבי, אז נכון להיות נכון לגבי ביטקוין או תחזיות מחיר אתריום יכול להרגיש מתגמל במיוחד – מספיק להיכנס לאינטרנט ולספר לעולם על ההצלחה שלך.

primeXBT covesting

עם זאת, הבעיה בכך היא שלעתים נדירות אתה רואה מתי התחזיות השתבשו, וסוחרים עם הפסדים. ובכל זאת, סוג זה של שיתוף צילום מסך של PnL ממומש המתרחש ברשתות החברתיות הוא דבר שבשגרה, ולרוב ברוח טובה. היא הולידה תחרות ידידותית בקרב סוחרי קריפטו, שתעלה בקרוב לשלב הבא הודות לפלטפורמת המסחר של העתקות Covesting, הזמינה כעת ב- PrimeXBT. כך מתגלה המגמה הזו.

פוסט מומלץ: סוגים שונים של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

פלטפורמות עמית לעמית צומחות באופן אקספונלי באמצעות דבר פה

Covesting היא פלטפורמת עמית לעמית שנועדה לחבר בין סוחרים חדשים או אלה ללא זמן לניתוח טכני וצפייה מקרוב בתיקוני חדשות, עם סוחרים מיומנים ומנוסים. יחד, שני סוגים שונים של סוחרים שונים מרוויחים זה לצד זה.

מערכת יחסים זו ועיצוב הליבה של הפלטפורמה עוזרים לקהילה לצמוח בצורה אקספוננציאלית וכך היא לוקחת תחרות ידידותית לשלב הבא. רשתות עמיתים לעמית משגשגות כעת כמו Uber ו- Tinder משמשות דוגמאות אידיאליות לאופן שבו רשתות אלה יכולות לצמוח לאורך זמן מפה לאוזן ונראות – שני גורמים קריטיים לתדלוק תפקידו של Covesting בתחרות ידידותית במרחב הקריפטו..

חמוד

ערעור על רווחים מושך קהל לעקוב אחר אסטרטגיות

הסוחרים המובילים בפלטפורמה רוצים לשווק את המצליחים שלהם אסטרטגיות מסחר בביטקוין מגובה במדדים שקופים לחלוטין לאחרים כדי למשוך עוקבים, ולכן, הון עצמי לאסטרטגיה שלהם. ככל שהם מושכים יותר עוקבים והון עצמי, כך הם יכולים להרוויח יותר כסף.

על מנת לפתות עוקבים פוטנציאליים להתעניין באסטרטגיות שלהם, סוחרים מנוסים אלה – לעתים קרובות כבר עם קהלים מובנים גדולים – משתפים צילומי מסך של אחוזי ההצלחה שלהם ושל PnL ברשתות החברתיות. ההחזר על ההשקעה העצמי, הרווח היומי ומדדי הזכייה העקביים עוררים תחילה את סקרנותם של סוחרים מתחילים, ומעודדים אותם לחקור את הפלטפורמה כדי לראות בעצמם אם הרווחים שהוזכרו מדויקים ובר השגה..

מערכת הדירוג הציבורית של Covesting, המורכבת ממערכת חמישה כוכבים ומסננים שונים לצמצום המדדים, מסייעת לסוחרים למצוא את האסטרטגיה המתאימה לתיאבון הסיכון של מישהו או ליעדי רווח. כוכבים מוענקים על שמירה על מדידות קריטיות של דרישות חיוניות, כגון שמירה על מחזור כולל של 50 BTC, סחר של 30 מתוך 60 יום, או כאשר כל מנהל אסטרטגיה מפקיד פיקדון – או מרוויח המסחר שלהם – הון בשווי של מעל 0.5 BTC..

כוכבים אלה מוודאים שכל סוחרים שמרוויחים את הכוכבים שלהם ראויים, ומפגינים פעילות סחר קבועה. אף אחד לא רוצה לעקוב אחר אסטרטגיית מסחר שלעולם לא עושה עסקאות. כוכבים אחרים מתמקדים בשמירה על הקצאת מרווח ממוצעת של 60% ומעלה, או יחס ניצחון: הפסד של 70:30 ומעלה. שני גורמים אלה מבטיחים שכל סוחרים שמשיגים את חמשת הכוכבים המלאים מראים באופן קבוע ניהול סיכונים נכון ותשואות עקביות.

כל סוחר חדש בשווקים ומוצף מכל מה שיש לשים לב אליו יכול להקל על כך מעט יותר על ידי התמקדות במערכת הדירוג של חמישה כוכבים, המתעדכן באופן דינמי כל עשר דקות עם הנתונים העדכניים ביותר..

חמוד

תחרות מולידה תחרות נוספת בכיתת נכסי הצפנה הספקולטיבית

עם זאת, לא רק עוקבים פוטנציאליים הם שמקפידים על הנתונים. סוחרים מובילים אחרים בפלטפורמת Covesting או אפילו עוברים ושבים שמרגישים מאותגרים על ידי סוחרי ה- ROI PrimeXBT המשמעותיים משתפים בזכות כלי המסחר בהעתקה, מתעניינים גם.

סוחרים מנוסים יכולים לעשות סחר כספי באופן קבוע בכל שוק, עם שילוב של מיומנות נכונה, גישה לניהול סיכונים וכישרון טבעי. כאשר הם מבינים שהם יכולים להרוויח עוד יותר כסף על ידי משיכת עוקבים לאסטרטגיה שלהם פשוט על ידי שיתוף צילומי מסך והתרברבות מקוונת – משימות נוספות שהם כבר עושים – ואז להירשם ולהצטרף לשורות הופך להיות דבר לא פשוט.

כיצד חיזוק מעלה את התחרות בקהילה המסחר באמצעות מסחר בעותקים ב- PrimeXBT

אם זו החלטה קלה עבור סוחרים מנוסים להרוויח עוד יותר הכנסות על ידי הגדרת אסטרטגיה חמוד דרך PrimeXBT, וקלה עוד יותר עבור טירונים שיכולים להרוויח ללא מחויבות הזמן והמאמץ, צמיחה אקספוננציאלית בפלטפורמת עמית לעמית, בדיוק כמו ש Uber ו- Tinder ראו ממש מעבר לפינה.

וככל שבסיס המשתמשים גדל, וכך גם מספר האסטרטגיות המוצלחות הקיימות ב- Covesting, התחרות הידידותית רק תיהיה גלויה עוד יותר ותביא את כל תנועת קהילת הסחר לשלב הבא ומעבר לו..