10 דרכים להרוויח מטבע בחינם ללא השקעה [מהדורת 2021]

ישנן דרכים רבות בחינם להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בשוק המבוזר. ישנן מספר תוכניות שותפים, airdrops או פשוט על ידי החזקת מטבעות קריפטו בארנק שיכולים לעזור לך להרוויח בעקיפין מבלי לקנות אסימון בפועל. ישנן מספר דרכים להרוויח קריפטוגרפיה בחינם ללא השקעה, אך הם משלמים למשתמשים לאסימונים שונים (מטבעות קריפטוגרפיים) ותוכלו למשוך או להחליף אותם (לביטקוין או לכל אלטקוין) ולהמיר אותם למטבע פיאט כגון דולר באמצעות בורסה.

במאמר זה נראה שיטות להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים מבלי לבצע השקעה בלבד. אם אתה רוצה להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים על ידי השקעה במטבעות שונים, הנה כמה מאמרים על הדרכים להרוויח כסף באמצעות השקעה: 

 • אתה יכול להרוויח עניין בקריפטוגרפי על ידי הלוואות או הפקדות.
 • על ידי הימור תהליך עם מטבעות ה- PoS הרווחיים ביותר.
 • על ידי השקעה במטבעות המציעים דיבידנד קבוע על החזקת קריפטו
 • אתה יכול להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בשריפת מטבעות בשנת 2020

הרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם ללא כל השקעה בביטקוין

10 דרכים להרוויח מטבעות בחינם

הבה נבחן את 10 הדרכים העיקריות להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם מבלי להשקיע או לקנות אסימון כלשהו.

השתתף באוויר טיפות אותנטיות

מיטב האוויר דרופ 2020

Airdrops הם הפצה חופשית של מטבע קריפטוגרפי לשיווק פרויקט קריפטו. אך ישנן הרבה הונאות מתמשכות שהן עשויות לאסוף את המידע הרגיש שלך כמו דוא”ל, מסמכי KYC ולכן מומלץ מאוד להשתתף ב- Airdrops אותנטיים בלבד. ב- airdrops משתמשים מקבלים מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מילוי משימות קטנות כמו:

 • הורדת ארנק / אפליקציה,
 • מזמין חבר,
 • הרשמה באמצעות דוא”ל,
 • שיתוף לטוויטר או לפייסבוק וכו ‘.

הנה רשימה של טיפות אוויר איכותיות להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם: מיטב מטבעות הצפנה Airdrops 2020

על ידי הורדת ארנקי Crypto

כן, אתה יכול להרוויח אסימוני קריפטו בחינם רק על ידי הורדה והשלמת ההתקנה. כאן אני משתף כמה ארנקים קריפטוגרפיים מרובי מטבעות קריפטוגרפיים ותהליך לתפוס אסימונים בחינם. ארנקים אלה בטוחים לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך במקום אחד. להלן רשימת הארנקים:

ארנק אטומי: תבעו מטבע ארנק אטומי 15 בחינם (AWC):

 • הורד את הארנק האטומי והשלם את ההתקנה.
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.
 • הרוויח תוספת על ידי שיתוף קישור ההפניה שלך עם אחרים.

ארנק אמון (קבל 100 אסימון TWT בחינם)

 1. הורדה: אפליקציית Trust Wallet.
 2. הירשם והגדר את הארנק.
 3. עכשיו תראה חלון קופץ. לחץ על “אישור” כדי לממש את ההפניה ולקבל 100 אסימונים של TWT.
 4. אם אינך מקבל את הקופץ, לחץ שוב על קישור הפניה זה. תקבל 100 אסימונים של TWT.
 5. אתה יכול להרוויח 100 אסימונים של TWT עבור כל הפניה.

השתתף בתוכניות שותפים

רוב חילופי הצפנה מציעים תוכניות שותפים או הפניות. הפופולריות ביותר הן תוכניות השותפים לביטקוין. כל שעליך לעשות הוא להצטרף לתוכנית שותפים של ביטקוין ולקדם את שירותיהם. הפלטפורמה תספק לך קישור הפניה שתוכל לשתף עם החברים, המשפחה והרשתות החברתיות שלך, או שתוכל גם לשתף באתר האישי שלך. אתה יכול גם להפעיל מסע פרסום משלך. אתה מקבל עמלה עבור כל הרשמה שחבר שלך מבצע או עבור העסקאות שהוא מבצע.

אם חבר שלך מתייחס שוב לקישור לאחרים ומקבל תשלום בתמורה, תקבל גם עמלה פסיבית. זה נקרא Tiered Referral System ועוזר לך לבנות רשת מסחר. ישנן תוכניות הפניה רבות, בולטות Coinbase, Trust Wallet, Brave, Atomic, Genesis Mining ו- Codex..

דוגמה לתוכניות השותפים:

Coinbase: אתה יכול להפנות את המשתמש ליצירת ארנק Coinbase עבור המטבע הקריפטוגרפי שלהם ולקבל סכום תגמול של 10 $.

Xcoins.com:  Xcoins.com הוא שוק שבו משתמשים יכולים לקנות ביטקוין. היא מציעה תוכנית שותפים אטרקטיבית בה כל משתמש המופנה דרך קישור ההפניה שלך יקבל 10 דולר בעוד שתקבל את אותו הסכום של 10 דולר לכל משתמש שהופנה. יחד עם זאת, תקבל עמלה לכל החיים של 20% מהעמלה ששילם המשתמש שהפנית באמצעות קישור השותף שלך. הצטרף לתוכנית השותפים של Xcoins.com

התחל לגלוש בדפדפן אמיץ (אסימוני BAT בחינם)

10 דרכים להרוויח מטבעות בחינם ללא השקעה [מהדורת 2021] 1

משתמשי אינטרנט רבים מבלים את שעות זמנם בגלישה באינטרנט בדפדפני Google Chrome או Mozilla, שם עליהם לצפות בטונות של פרסומות בכל עמוד. למעשה, בזמן החיפוש בגוגל תקבלו 2-3 מודעות בתחילת תוצאות החיפוש.

אמיץ הוא דפדפן אינטרנט בחינם, מהיר, מאובטח ומקור פתוח, שמשלם למשתמשים עבור גלישה באינטרנט. אמיץ עובד בגישה שונה לחלוטין שבה המשתמש ישלם תשלום עבור צפייה במודעות בזמן שהוא גולש באינטרנט. אמיץ מחליף מודעות אתר במודעות משלהן שעבורן הם חולקים 70% מהכנסות המודעות עם המשתמש הגולש בדף האינטרנט.

כל שעליך לעשות הוא להתקין דפדפן אמיץ במובייל ובמחשב שולחני ולעשות את הגלישה הרגילה שלך באינטרנט. הורד עכשיו את הדפדפן האמיץ

לקדם פרויקטים של ICO / IEO ולהרוויח שכר

Bounty היא דרך נוספת להרוויח קריפטוגרפיה בחינם על ידי הצעת הכישורים או השירותים שלך. אם אתה טוב בקידוד או בפיתוח dApps, מרכזיות יכולות לשכור את השירותים שלך ובתמורה אתה מקבל מטבעות בחינם באמצעות שפע. יש הזדמנות עצומה למפתחים להרוויח על ידי מתן פרוטוקול אבטחה או גילוי הונאות בבלוקצ’יין. אנשים שאינם מפתחים יכולים להרוויח גם על ידי השתתפות בפורומים קהילתיים ופרסום בפלטפורמות חברתיות. אתה יכול לקדם פרויקט באמצעות פייסבוק, טוויטר, פורום Bitcointalk, על ידי כתיבת מאמר, על ידי ביצוע ביקורות וידיאו של Youtube וכו ‘.

הרווח על ידי השלמת המשימה באתר Earn.com

Earn.con היא פלטפורמה שבה משתמשים יכולים לקבל תגמול על השלמת המשימה ותשובה לדוא”ל. לאחרונה הם שיתפו פעולה עם Coinbase והשיקו תוכנית להרוויח תוך כדי למידה. Coinbase מזמין משתמשים מאומתים שיכולים להרוויח על ידי מענה על שאלות או על ידי ביצוע משימות. זה מספק למעשה הזדמנות למשתמשים ללמוד על מטבעות קריפטוגרפיים ועל הפלטפורמה ולהרוויח הוא תמריץ נוסף.

תוכנית הרווחים של Coinbase שהושקה על ידי Earn.com ב- Coinbase, שם המשתמשים צריכים ללמוד על מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים על ידי צפייה בסרטונים חינוכיים, ואז לבקר להרוויח אותם על ידי מענה על חידונים לבדיקת מיומנות! נראה פשוט, הנה איך להתחיל:

 1. רשום את חשבונך ב- Coinbase ולהשלים את KYC.
 2. הירשם ב- Earn.com והשלים את ה- KYC שלך.
 3. השלימו את המשימה והתחילו להרוויח

הרוויח באמצעות כרייה בהשקעה אפסית

Electroneum הוא מטבע קריפטוגרפי פופולרי. אתה יכול להשתמש באפליקציות כרייה בחינם כגון אפליקציית הכרייה הניידת Electroneum המסייעת לך להרוויח באמצעות טלפון אנדרואיד שלך. הרווח ETN על ידי ביצוע השלבים הפשוטים.

 • הורד את האפליקציה דרך חנות Google Play לטלפון אנדרואיד שלך.
 • הירשם וקבל את ארנק ה- ETN שלך.
 • קשר ואמת את הארנק שלך על ידי הפעלת קישור הדוא”ל שלך ובעקבות תהליך אימות 2FA.
 • לאחר האימות היכנס באמצעות מזהה הדוא”ל שלך ו- PIN הסיסמה שלך והתחל לכרות.
 • תוכל לבדוק את הארנק שלך בכל עת לאחר שתגיע למינימום 10 מגבלות מטבע ETN.
 • הזן את קוד ההפניה כלומר 9E47B8 או סרוק את קוד ה- QR שלמטה כדי לתבוע את המטבעות שלך בחינם.

הפניית ETN

אסוף אסימונים של Airdrop בחינם

Airdrop היא דרך פשוטה מאוד להרוויח קריפטוגרפיה בחינם. כל שעליך לעשות הוא להחזיק ארנק קריפטו. Airdrop היא תוכנית שיווק של בלוקצ’יין בה אתה מתבקש לקשר להודעות דוא”ל ומדיה חברתית של אותה פלטפורמת רשת. זהו למעשה אמצעי להשגת תשומת לב ולהתקשר למיליוני משתמשים באמצעות ארנקי הצפנה שלהם.

זכור: Airdrop מסוימת עשויה לשאול את המידע הרגיש שלך כולל KYC. לעולם אל תשתמש באותו מזהה משתמש וסיסמה לרישום שבו אתה משתמש בשום מקום אחר.

לדוגמא, מעטים האתרים כמו https://airdrops.io/ המציעים מידע שוטף ומתמשך. היכן תוכלו להשתתף בכדי להרוויח אסימונים בחינם.

הרוויח ביטקוין בחינם באמצעות dApps

זו אחת הדרכים הלגיטימיות ביותר להרוויח מטבעות בחינם באמצעות המומחיות והשירותים שאתה מספק. dApps יגמלו לך מטבעות קריפטו עבור משימות או שירותים שונים שאתה מציע לפלטפורמת בלוקצ’יין. ישנם שירותים שונים שתוכלו לספק כמו כתיבת ביקורות מקוונות על מטבעות קריפטו, טיפות אוויר, מימון המונים ושירותים פרילנסרים. אתה יכול גם להוריד את ארנק Coinbase שמגיע עם מספר dApps שיעזור לך להרוויח קריפטוסים כמו סֶנט, SmartDrops וכו ‘

אתה יכול גם להרוויח כמה מטבעות קריפטו נוספים באמצעות אפליקציות סקר. אפליקציות Apple הן כמה אפליקציות לגיטימיות ובטוחות שיכולות לעזור לך להרוויח קריפטוסים. אפליקציה כזו היא אפליקציית Kinit של Kik המציעה לכם מטבעות Kin למילוי סקרים ותוכלו לרכוש כרטיסי מתנה באמצעות המטבעות הללו..

פרסם באתר Steemit.com כדי להרוויח אסימונים בחינם

להרוויח דרך Steemit.com דרך 5 הדרכים הייחודיות הללו.

 • פרסם את הודעות הבלוג שלך בנושאי בלוקצ’יין או שתף את הערותיך בפלטפורמת Steemit וזכה בפרסים. לבלוגים עליכם להקפיד על איכות התוכן שלכם. אם יש לך אוהד טוב שעוקב אחר אתה יכול להרוויח פרס נאה באמצעות ההודעות שלך. התגמולים ניתנים בביטקוינים שניתן להמיר אחר כך לפיאט.
 • דרך קלה נוספת להרוויח בסטמיט היא על ידי פרסום תגובות מתאימות לפוסטים בבלוג ועל ידי הצבעה על הקהילה.
 • Leese אתה STEEM כוח. ככל שיש לך יותר עוקבים ודירוג פוסטים גבוה יותר, כך יש לך יותר כוח של STEEM. זוהי דרך ייחודית שבאמצעותה תוכלו להשאיל את כוח ה- STEEM שלכם ובתמורה להרוויח מטבעות.
 • הפוך לאוצר קורי בפלטפורמת Steemit. Curie הוא ארגון שמעודד מחברים מבטיחים. הצעת מחיר אחת יכולה לחולל הבדל עצום בפוסט בבלוג והתשלום גבוה עד 80 דולר. לכן, הפוך לאוצר שתפקידו למצוא משרות איכותיות ולהרוויח כמה מטבעות נוספים.
 • ADSACTLY (האגודה המבוזרת האוטונומית הפועלת בשיתוף פעולה) הוא ארגון שמשלם לסופרים עבור פרסום התוכן שלהם באתר הבלוג שלהם. אתה יכול לקבל תגמול על היותך סופר או עורך.