סקירת BitMix.Biz: שמור על פרטיותך באמצעות בלנדר ביטקוין

מטבעות קריפטוגרפיים הופכים לחשובים מיום ליום, המסחר בביטקוין הפך כעת למקצוע בו אנשים מרוויחים מיליונים. ההנחה היא כי מסחר בביטקוין או במטבעות אחרים הוא מאובטח מאוד, אך קשה להצדיק הצהרה זו.

סקירת ביטמיקס - bitmixbiz

מכיוון שלכל כתובת יש יתרה, יתרה זו מורכבת מחלק מכל העסקאות וכל עסקה מאוחסנת בפנקס ספר ציבורי (זה נשמר בבלוקצ’יין). זה מצביע על כך שכל אחד יכול לראות כל מהלך, הידוע בשם בדוי. המשמעות היא שאתה לא אנונימי מכיוון שהעסקה שלך קשורה באופן ציבורי לכתובת אחת והמידע אינו בטוח, או במילים אחרות, זה יהיה הזמן של האקרים לגנוב את הפרטים הפרטיים שלך בקלות. לכן, אם ברצונך לשמור על עסקה פרטית, אין לכתובתך להיות מחוברת אליך, מה שניתן לעשות באמצעות מערבל הצפנה..

מה זה בלנדר ביטקוין ואיך זה עובד?

הרעיון שמאחורי בלנדר ביטקוין זה שהרבה אנשים שלחו מטבעות למיקסר. בשירות הכספים הללו מגיעים ומתערבבים יחד. מטבעות מעורבים אלה מוחזרים לאחר מכן לשולח. לפיכך, איש אינו יכול לקבוע מי כספו מגיע לאיזו כתובת.

BitMix.Biz הוא שירות ערבוב השומר על ביטחונך בקריפטו

מכיוון שאנשים רבים שוקלים את BitMix.Biz כממשק המאובטח ביותר והידידותי למשתמש, פלטפורמת המטען העמלה המינימלית בשוק. באמצעות BitMix משתמש תינוק יכול לשמור על פרטיותו עם הרשמה אחת בלבד – כל שעליך לעשות הוא ליצור חשבון ב- BitMix.Biz וליהנות משירות מהיר ואנונימי מבלי למסור נתונים אישיים (KYC). למשתמש חדש יוקצה קוד ייחודי (12 סמלים) כדי לוודא שלא תקבל את המטבעות שלך בעתיד ובנוסף להבטיח שתקבל את הביטקוין שלך בחזרה בכל פעם שהמשתמש משתמש בשירות..

BitMix.Biz משתמש בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להבטיח את האבטחה

BitMix.Biz בלנדר משתמש ב- Clearnet, Tor ו- NoJS ללא JavaScript כדי לאבטח את הפלטפורמה מפני תוקפים וזה צעד נוסף לקראת אנונימיות.

תכונות עיקריות של BitMix.Biz

שירותי ערבוב למספר מטבעות

מיקסר לא רק מבדר את המלך של ביטקוין מטבע הקריפטו, אלא גם מקל על דאש וליטקוין. שירותים אלה הופכים אותך לנוח יותר בטכניקת הערבוב של קריפטו. לאחר מכן זה יוביל ליותר פרטיות ואנונימיות.

תמיכה מרובה בשפות

BitMix אינו מוגבל לגבולות גיאוגרפיים מכיוון שהוא תומך בשפות רבות. שפות אלה כוללות אנגלית, רוסיה, הינדית, פורטוגזית, סינית, קוריאנית, אינדונזית, גרמנית, הולנדית ופולנית.

תהליך ערבוב מהיר

תהליך ערבוב מהיר החל בלחיצה על “התחל לערבב”. תהליך זה עשוי לארוך עד 24 שעות לכל היותר, אך בדרך כלל זה “כִּמעַט רֶגַעתלוי בעומס תעבורת השירות.

העברה מיידית

ל- BitMix יש עתודות של מטבעות מעורבות כל הזמן, כך שהמשתמש לא צריך לחכות. מטבעות יועברו באופן מיידי לכתובת ארנק הביטקוין שלך לאחר אישור העסקה שלך.

עמלות נמוכות / מותאמות אישית

השירות גובה דמי כרייה של 0.4% עד 4%, זהו התשלום המינימלי שגובה כל פלטפורמת ערבוב. משתמשים יכולים גם לקבוע את העמלה באופן ידני בזמן ערבוב הביטקוין שלך. זו התכונה הייחודית ביותר שכן היא עוזרת למקסם את האבטחה ולמזער את הסיכוי להתקפה מכיוון שהתוקף אינו יודע את דמי השירות, ולכן הוא / היא לא יכולים לנתח או להתחקות אחר בלוקצ’יין כדי למצוא את הסכום המדויק שהועבר ואפילו יכול ‘. לא לגלות את חשבון היעד שלך.

דמי הכתובת הם 0.0003 BTC לכל כתובת עבור דמי עסקה שגובים הכורים. נדרש מינימום של 0.005 BTC בכדי להתחיל לערבב, מקסימום בהתאם לשמורת השירות הנוכחית.

תכנית שותפים

אנו מציעים תוכנית שותפים בה אתה צריך להזמין עמים אחרים להשתמש ב- BitMix.Biz בכך שהם ישלמו עבור כל עסקה שבוצעה על ידי משתמש מוזמן..

ספק API

BitMix מציע את קוד ה- API שלו למשתמשים עבור האתרים שלהם. פשוט עליכם לשלב את ה- API באתרכם כדי להגביר את נאמנות הלקוחות שלכם.

נסה את BitMix Now!!!

סיכום

לכן, יש לזכור את כל הניתוחים והאיורים הנ”ל. אנשים צריכים להשתמש בשירות מסוג זה. הוצאת עמלות של כמה דולרים יכולה לחסוך מיליוני הרווחים העתידיים שלך. האקרים מוצאים באופן עקבי הזדמנות פז לגנוב את הכסף שלך, אנשים לא צריכים לתת להם הזדמנות. אז, למה אתם אנשים אתם מחכים? מלא את הטופס הקצר ותהנה מהשירות המאובטח ביותר ביקורות חיוביות ביותר על ידי הלקוחות הקיימים במשך יותר משנה. הגבירו את פרטיותכם אך וודאו כי אתם מקבלים את ההחלטה הנכונה מימין לפני שיהיה מאוחר מדי.