ICO Cryptics: Crypto Analytics המופעל על ידי בינה מלאכותית

השאלה הבסיסית שכולם שואלים כשהם שומעים על מונח זה היא – מה זה בעצם Cryptics? ובכן, Cryptics טוען כי הוא ‘העוזר האולטימטיבי לקבלת החלטות’. זו פלטפורמה מבוזרת המשתמשת במודלים של AI ולימוד מכונה כדי לחזות את שוקי הקריפטו. פלטפורמה זו מקורה נתונים ממגוון אתרים מקוונים, כמו מאתרים, אתרי חדשות, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ואלפי רשתות מדיה חברתית, כדי לקבל החלטות מושכלות וחכמות לגבי הכיוון העתידי האפשרי של מטבע מסוים..

זמין ב Cryptics.tech, מטרתו לסייע למשקיעים לקבל החלטות הגיוניות ורווחיות בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. כבונוס, ל- Cryptics יש גם תכונת מסחר בהעתקים המאפשרת להעתיק את הפעילות של משקיעים וקרנות מובילות מצליחות בפלטפורמה. אז כל אחד יכול לפתוח קרן בפלטפורמה ולנצל את כל כלי הניתוח, החיזוי והניבוי הקיימים.

סקירת ICO קריפטיקה

למעשה ישנם שלושה חלקים של מערכת הקריפטיקס:

  • אָנָלִיזָה: כלי הניתוח אוסף נתונים כמותיים ממקורות שונים כמו אלה שצוינו לעיל כדי להפיק מספר אופטימלי של אינדיקטורים כמותיים בכדי להעריך את המטבע הקריפטוגרפי שנבחר על ידי המשתמש. הוא גם לוקח בחשבון את סך הון השוק, מספר השווקים הפעילים, סך ההיצע במחזור, אירועי השוק, מספר שחקני השוק ועוד. המשתמש יוכל לראות את תוצאות המסחר וגם להציג את הנתונים ששימשו להרכבת דוחות הניתוח. זה נותן משמעות חדשה למילה שקיפות.
  • חיזוי: התחזית משתמשת בנתונים איכותיים ממקורות שונים בכדי להכניס תרשימי חיזוי מכירות לקריפטוגרפי ספציפי בפרק זמן קצוב. ישנם גם אלגוריתמים לאיתור שינויים בערכם של מטבעות שונים.
  • כְּסָפִים: זה נותן למשתמשים פלטפורמת ניהול קרנות בה הם יכולים לנהל כספים במצב אוטומטי למחצה אוטומטי, כל הזמן נהנים מכלי החיזוי והניתוח הקיימים בפלטפורמה..

השאלה הנפוצה היא: אך האם אין חברות אחרות שטוענות את אותה הטענה? אז מה הופך את Cryptic לשונה כל כך? התשובה היא ש- Cryptics טוענת שלמערכת שלה יש דיוק מינימלי של 64% עד 70% וזה שיעור די גבוה לטעון בשוק ההסתברויות המשתנות. יתרון נוסף, כאמור לעיל, הוא בכך שהוא מאפשר למשתמשים לסרוק רשימה רחבה של קרנות רווחיות בפלטפורמה שלה, אשר יכולה להתבסס על פרופיל הסיכון / תגמול הרצוי למשתמשים ואז היא יכולה לשמש את המשתמשים לשכפול דומה תוֹצָאָה.

קריפטיקה עסקית

יש משהו שצריך להיות ברור עליו: Cryptics עצמם לא יוצרים שום קרנות פרטיות כדי למנוע ניגוד אינטרסים, אבל זה נותן למשתמשים את האפשרות ליצור קרנות פרטיות, לקבל תמיכה מהמשקיעים, לנהל קרנות מטעם משקיעים, חלקו את הפרופיל שלהם עם משתמשים אחרים ואז גם צברו רווח על סמך מספר האנשים שהעתיקו מאותו תיק.

עכשיו שאנחנו מכירים את המבנה הבסיסי שלו, נדע על התכונות שלו:

  1. שיתוף ידע: הפלטפורמה שואפת לגשר על הפער בין ידע והון (רווח) על בסיס P2P על ידי עזרה בדחיפת שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים באותה רמה כמו שאר כלכלת העולם.
  2. איסוף נתונים: רשת ה- P2P המבוזרת של Cryptics אוספת נתונים מ- 88,000 מקורות שרשרת חסומים.
  3. למידת מכונה: מודלי הלמידה של מכונת ה- AI מוודאים כי הפלטפורמה מתפתחת כדי לחזות תחזיות חכמות יותר מדי יום.
  4. התאמה אישית: זה נותן למשתמשים אפשרות להתאים אישית את הפלטפורמה בהתאם ליעדים שלהם כדי לקבל תחזיות בהתאמה אישית.
  5. מידע חשוב בלבד: הפלטפורמה מציגה ללקוחותיה רק ​​את המידע החשוב והערכי ביותר לגבי כל מטבע קריפטוגרפי, כדי שיוכלו לקבל החלטה מושכלת ללא הפרעה של מידע לא רלוונטי..

מפת דרכים

אסימונים ICO ו- QRP של Cryptics:

לכן, לאחר שנודע על הפלטפורמה, הגיע הזמן לדעת על מכירת האסימונים שלה:

מכירת האסימונים שחררה מממנת את פיתוח הפלטפורמה. סך של 66 מיליון אסימונים סמויים, מתוך 100 מיליון QRP, יהיו זמינים באמצעות מכירת המונים. השאר 31% מהאסימונים יישמרו למייסדים, שותפים ויועצים. השאר 3% מוקדשים לשפע. הוחלט כי הערך של QRP אחד יהיה כ 0.40 $ במהלך המכירה.  1 ETH = 1000.0000 QRP + 200.0000 QRP בונוס

לכן, Cryptic היא פלטפורמה מרובת שכבות ורב תכונות שמטרתה לשפר את חוויית הלקוח והרווחים באמצעות ניתוח. בסופו של דבר היא שואפת לספק יציבות בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים ולעזור לו להפוך לזרם ראשי יותר ולאזור אמין להשקעה.