מדוע מזומני ​​הביטקוין אינם פופולריים יותר בשוק?

בשנתיים האחרונות BCH הפכה פופולרית למדי בשוק. בהיותו המזלג הקשיח של הביטקוין, קריפטו זה נוצר בעיקר בכדי לפתור את חוסר היעילות של הגדולות שלו. ובכל זאת, משקיעים רבים מתייחסים ל- BCH כאל מטבע ספקולטיבי ואינם מנצלים את מלוא הפוטנציאל שלה. BCH הוא מטבע חזק במיוחד עבור רשת החשוכה, אך נפחו בעסקאות קריפטו אנונימיות נמוך יחסית. במדריך זה נלמד מה זה BCH, במה הוא שונה מביטקוין ומדוע משקיעים רבים מעדיפים להשתמש במונרו בעסקאות האנונימיות שלהם.

Bitcoin_Cash

מה זה BCH?

כדי לעשות את זה פשוט, Bitcoin Cash הוא המזלג הקשה של Bitcoin. הופעתו הייתה תשובה לסכסוך ארוך טווח בין משתמשי הביטקוין בנוגע להרחבה שלו. זה אומר שהוא מבוזר לחלוטין. זה לא מחייב שום צד שלישי לפעול. הרעיון של מזלג קשיח טמון בתאימות מלאה שלו, ברגע שהמשתמש עובר במזלג הקשיח הוא לא יכול לחזור. BCH מבצעת את העסקאות מהר יותר. באופן כזה הוא מתגבר על קושי הכרייה של BTC.

עם צמיחת רשת BTC, גם מורכבות העסקאות שלה גדלה. אחד הגרר הגדול ביותר של העסקאות היה החתימה הדיגיטלית. בגילאים המוקדמים של החתימה הדיגיטלית של Bitocin היווה קלט לעסקה, אך בשנת 2017 הושק פתרון ה- Segregated Witness (SegWit) והחתימה הופיעה בסוף העסקה. פיתרון כזה היה צריך להגדיל את מגבלת החסימה עד 4MB. בעלי ביטקוין רבים לא הסכימו עם גישה כזו וקראו להגדיל ישירות את גודל הבלוקים מ -1 MB ל 8 MB, תוך ייעול העבודה. הצפנה זו הפכה לתשובה טבעית לדרישות המשקיעים, ופתרה בעיית מדרגיות זו.

מה היתרונות של BCH?

הגורם החשוב ביותר של מחיר BCH הוא מחיר הביטקוין. שני מטבעות הם מתחרים ישירים, המציעים פיתרון שונה לבעיית המדרגיות. קיימת גם אפשרות ש- BCH ימצא את מקומו במרחב הקריפטו הקיים. כאשר BCH הופיע בשוק היא נתמכה מאוד על ידי משקיעים מוסדיים, כמו גם קבוצות כרייה גדולות. במקרה שאתה משקיע ב- BCH עליך לפקוח עין על כל הצהרה עתידית על תמיכה ב- BCH. תמיכה כזו תשפיע ישירות על צמיחת המחירים. ישנם כמה יתרונות של כריית BCH: זה משמש תמריץ למשתמשים לפעול בבלוקצ’יין ושולט במספר המטבעות במחזור. לאורך זמן יהיה קשה יותר ויותר לכרות את BCH, אך נכון לעכשיו כל קבוצת כרייה גדולה יכולה להשיג יתרונות מספקים מפעילות עם מטבע זה.

הדבר המעניין הנוסף ב- BCH הוא יכולתו לשמש אמצעי תשלום בכל אתר מסחר אלקטרוני. אם ניקח בחשבון, שלכל משתמש ביטקוין יש כמות מסוימת של BCH זה ברור ש- BCH מפשט את העסקאות שלהם. הם משתמשים בביטקוין כאחסון כספי הקריפטו שלהם וב- BCH כאמצעי תשלום. הדברים הופכים למעניינים עוד יותר בזמן המעבר לרשת החשוכה, שם יש לביטקוין מזומן את כל הפוטנציאל להפוך למטבע מספר אחת לעסקאות אנונימיות..

פרספקטיבות BCH ברשת האפלה

באופן מסורתי העסקאות באינטרנט האפל עוברות דרך מונרו, אך ל- BCH עם מהירות העסקה ותכונות הפרטיות שלה כל האפשרות לתפוס מקום מוגדר בשוק השחור. עם זאת, אם תיכנס לאינטרנט החשוך בשנת 2020 תמצא שם כמות מוגבלת מאוד של עסקאות BCH. רוב המשקיעים מעדיפים להשתמש במונרו או בביטקוין עצמו בפעילותם מה הסיבה לכך?

כרגע Dark Web אינו תומך ב- BCH כאמצעי התשלום והחלפה המוגדר כברירת מחדל xmr ל- bch ברגע שהם צריכים להשתמש ב- BCH משום מה. זה לא נוח ויקר יותר בהשוואה לשימוש ישיר בביטקוין מזומן. הבעיה האמיתית היא שמשתמשים רבים אינם מבינים כמה יתרונות של BCH.

לדוגמא, ל- BCH יש פונקציונליות אחת הנקראת “חתימות שנור”. לפיה, חתימות מרובות מתאחדות לחתימה אחת במסגרת העסקאות. חתימות אלו אינן משמשות בקוד הביטקוין ואנליסטים לא מצליחים למצוא את הסיבה לכך, אך מפתחיו מצהירים כי הם עובדים על יישום זה. תכונה זו שימושית הן לפרטיות והן להרחבה.

כרגע, ללא קשר ליתרונות הפרטיות שלה BCH היא עדיין לא הקריפטו המוביל ברשת החשוכה ואינה נחשבת בטוחה ופרטית מספיק עבור מרבית המשקיעים. הזמן יראה אם ​​BCH תמצא את המקום הנכון בשוק או שתישאר תמיד בצל אחיו הגדול.