SONDER [ICO]: אלגוריתם תשלומים מאובטח במיוחד עבור מסחר אלקטרוני

עקב התפתחות הסביבה הכלכלית, אמצעי תשלום חדשים רוכשים יותר ויותר ערך. מטבעות קריפטוגרפיים הופיעו כמערכת חלופית לתפקוד כספים והיא נגרמה מחוסר חופש פיננסי מחד גיסא – וגירעון בשקיפות בין אנשים, שהעסקאות שלהם לא היו מוגנות על ידי מוסדות פיננסיים רשמיים, מאידך. בפתרון בעיות אלו הפך המטבע הקריפטוגרפי לתופעה הכלכלית המשפיעת ביותר בעשור האחרון. קודי תכנית מיוחדים, המכונים חוזים חכמים, אפשרו לאנשים פשוטים ליצור יחסים פיננסיים שקופים כיחידים ולהישאר מחוץ למערכות הבנקאות המסורתיות. הפופולריות הגוברת של טכנולוגיית הבלוקצ’יין הובילה לפיתוח מערכת אקולוגית קריפטואקונומית מן המניין.

Sonder ICO סקירה

נכון לעכשיו הקריפטו אינו עוד אמצעי תשלום – ישנם יותר ויותר פרויקטים המציעים פתרונות חדשים לפעילויות כלכליות, חברתיות, מדעיות ואחרות. אף על פי כן, פושעי סייבר ממשיכים לגנוב מיליוני דולרים מחשבונות אנשים – באמצעות הונאות אתרי אינטרנט, פריצות של ארנקים וארנקים, החלפת כתובות עסקאות. חוץ מזה דמי עסקה מגיעים לפעמים לסכומים מרשימים באמת. כמו גם כל מערכת אקולוגית, מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין גורמת לה לדליפות. וכדי לשפר את הראשי מהם נוצר פרויקט SONDER.

מערכת תשלומים לחנויות מקוונות

התחום הראשון, שבו יש להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום, הוא שוק המסחר האלקטרוני, שתופס נישה ענקית בכלכלה העולמית המודרנית. שווי השווקים האלקטרוניים הגדולים מחושב במיליארדי דולרים. זה ברור מאליו, פלטפורמות לרכישת מוצרים ושירותים באינטרנט מציעות יתרונות רבים ללקוחות, אך נושא ההטמעה הפשוטה של ​​שירותי תשלום קריפטוגרפיים בחנויות מקוונות עדיין לא נפתר..

תהליך פשוט של התאמה של שירותי תשלומי בלוקצ’יין לפלטפורמות מסחר אלקטרוני יוביל ללא ספק לאימוץ המוני בקרב בעלי שוקי אלקטרוניקה. כדי להגיע למטרה זו אנו מפתחים את חבילת כלי ה- API וה- SDK. ממשק תכנות יישומים יספק הזדמנויות לחבר את מערכת Sonder Payment לפלטפורמות המסחר בקלות ולהגדיר אותה לתכונות שלהן. מתכנתים לא יצטרכו להשקיע זמן רב, לרשום קודים אינסופיים כדי להפוך תשלומים בקריפטו לזמינים עבור צרכני חנויות מקוונות. כל מה שיידרש לשם כך הוא להשתמש בערכת פיתוח תוכנה מוכנה ולהתאים אותה לשוק המסוים. כאשר מערכת התשלום SONDER מפותחת לחלוטין, קבלת תשלומים עבור רכישת מוצרים ושירותים באינטרנט באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים תהפוך למהירה וקלה כמו בכסף פיאט..

מיקרו-טרנסקציות מהירות וזולות  

פרויקט SONDER נועד להתגבר על החסמים העיקריים לשילוב מלא של טכנולוגיות הבלוקצ’יין בשוק המסחר האלקטרוני – עמלות עסקאות גבוהות, מהירות נמוכה וחוסר שקיפות. תאר לעצמך אם אתה רוצה לשלם בביטקוין עבור הקפה של הבוקר שלך, תצטרך לחכות חמש-עשר דקות או אפילו יותר עד לביצוע אישור העסקה. לזמן הזה מחיר הקפה שלך יכול לעלות בכמה דולרים, וחוץ מזה ההמתנה תמיד מעצבנת. בעיה נוספת היא כאשר אתה קונה פריטים זולים כלשהם באינטרנט, לעיתים חיובי העסקאות עולים על מחיר הרכישה. האם זה חכם לשלם 20 $ דמי עבור פיצה, שעולה 15 $? אל תחשוב כך.

ביצוע עסקאות מיידי ברשת סונדר יושג עקב מהירות מהירה של יצירת גושים וקונצנזוס בין המוח. חוץ מזה, יישום PoS יאפשר להפחית את עמלות העסקאות למינימום. מכיוון שהרשת קלילה להפליא, עלות פעולות הצמתים לא שווה דבר. לאחר הופעת SONDER Mainnet, רכישות באינטרנט עם אסימוני SNR יהיו זמינות כמעט ללא חיובים. אנו מספקים עסקאות מיקרו מהירות וזולות, אנו הולכים להפוך מטבעות קריפטוגרפיים לאמצעי תשלום תחרותיים באמת לחיי היומיום.

אבטחה באמצעות אנונימיות

ישנן דרכים רבות להבטיח את כספיך מפני פריצות לא רצויות – ארנקים שולחניים, מערכות אימות 2FA במרכזיות, מחסני קירור וכו ‘. אך ניתן לממש את האסטרטגיה היעילה ביותר להשגת רמת אבטחה מוחלטת באמצעות הסתרת כל מידע אודות מצב היתרה והעסקאות שלך. היסטוריה מזרים. יש הרבה מטבעות פרטיות המיוצגות בשוק, אך המטרה העיקרית שלהם היא להפוך את העסקאות שלך לאנונימיות, בעוד ש- SONDER נועד להבטיח ביטחון מוחלט של התשלומים..

צוות פיתח מספר החלטות טכניות להשגת הסטנדרטים הגבוהים ביותר של פרטיות אמיתית. חלקם יושמו בארנק Sonder הרב-תכליתי עם מצב אנונימי אופציונלי ומנגנון של ערפול כתובות. הפעלת מצב זה, אנשים יוכלו להסתיר כל מידע אודות מצב היתרה שלהם ולהסוות כתובות עסקאות מעיניים סקרניות. איש לא יגנוב את כספך אם הוא לא היה יודע שיש לך אותם.